Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Badges

Zaczęty przez andy101fah, 24 Luty 2016, 14:29

andy101fah

Pojawiły się odznaki. Dzięki .   :boing: :boing:

Oto moje  zdobycze:

tito

14:29 ?
Na głównej to info było o 3ciej w nocy  :P

stasieks

Wiem, że niezbyt elegancko jest krytykować, ale obrazki są bardzo słabej jakości. Bardzo dobrze, że je wprowadzono, ale w mojej opinii strona graficzna wymaga, delikatnie mówiąc, dopracowania.

kva.pl

To ja w ogole bede cham, ale spytam - wtf is that?!  :ph34r:

krzyszp

Cytat: stasieks w 24 Luty 2016, 21:49
Wiem, że niezbyt elegancko jest krytykować, ale obrazki są bardzo słabej jakości. Bardzo dobrze, że je wprowadzono, ale w mojej opinii strona graficzna wymaga, delikatnie mówiąc, dopracowania.
Panowie, to dawajcie propozycje... ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

goofyx

Cytat: krzyszp w 24 Luty 2016, 23:55
Cytat: stasieks w 24 Luty 2016, 21:49
Wiem, że niezbyt elegancko jest krytykować, ale obrazki są bardzo słabej jakości. Bardzo dobrze, że je wprowadzono, ale w mojej opinii strona graficzna wymaga, delikatnie mówiąc, dopracowania.
Panowie, to dawajcie propozycje... ;)
Ja jestem kompletne beztalencie graficzne :(
Takie coś kiedyś wpadło mi w łapy i tak jakoś zrobiłem.
Jeśli ktoś ma inną propozycję lub może pomóc to z chęcią przyjmę takową pomoc.

Ufol

Bardzo dobry pomysł, lecz wymaga dopracowania zwanego klasyfikacją. Progi punktowe i nazwy odznaczeń wielce by się przydały.

stasieks

#7
Źródło małpki łatwo namierzyć:

https://www.google.pl/search?q=free+graphics+monkeys+cdr&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwijye7czZPLAhVJJJoKHdJLCMoQ_AUIBygB&biw=1215&bih=697

W ten sam sposób można znaleźć inną grafikę wektorową np cdr. Progi punktowe proponuje w postaci zmiany koloru tła, jak np w PrimGrid. Identyfikacja konkretnego projektu jako V1 czy 1 to już pierdoła.

Od siebie zaproponuje inną koncepcję. Małpka kojarzy się jednoznacznie z projektem, ale jest dosyć prostym, wręcz infantylnym skojarzeniem. Jednak biorąc pod uwagę tematykę projektu wpadłem na pomysł lejka na litery, powiedzmy jak to:



Obrazek oczywiście jest tylko zobrazowaniem mojego pomysłu. Z jednej strony chaos liter, po przemieleniu ułożony układ.

Troll81

A mi się tam podobają :d

stasieks

Nowe odznaki na stronie, a tu cisza. Według mnie obecne są dużo lepsze.

Przykład:

   

kva.pl

No te sa ladne :)

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

 :parrrty: lepsiesze

Ufol

Jakie są zasady przyznawania odznak? Co przedstawiają grafiki je obrazujące?

tito

Za aplikację V1 jest uśmiechnięta głowa małpy. Za V2 - głowa małpy z wytrzeszczem oczu. Za total - małpa na gałęzi.

Za progi punktowe przyznawane są gwiazdki, po czwartej gwiazdce się zerują zaś kolor tła się zmienia.