Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

[Kupię] Laptop z serii biznesowej

Zaczęty przez Troll81, 25 Luty 2016, 21:12

Troll81

Szukam czegoś do 1000PLN matryca matowa. Laptop do biznesu. Chce legalnego Win 7 na nim. Polski lub angielski. Ktoś coś??

Martin Fox


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Krzysiak

W tej cenie to tu poszukaj
http://www.cebit.pl/


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Martin Fox

Cytat: krzyszp w 25 Luty 2016, 21:54
Cytat: Martin Fox w 25 Luty 2016, 21:34
nowy?
Rozumiem, że to żart przy cenie do 1k PLN? ;)
Upewniam się :P
Poza tym - do biznesu to może być wszystko, Troll nie napisał nic co by chciał mieć, a płatnik to na byle czym chodzi :P

kva.pl

http://www.morele.net/notebook-dell-e6220-i5-2520-4gb-250gb-kam-w7pro-ref-gw-773398/

Kupilem sobie (komentarz tam jest moj), potem swojej dziewczynie, potem swojej bylej dziewczynie i przedwczoraj kumplowi  %)

Sprzet jest genialny, wizualnie tez jest niezle. Ale trzeba porzadnie wszystko przetestowac. Dwie sztuki wymienilem na inne bo jedna zdechla jak w komentarzu na stronie, druga miala 11mb badsectorow. Ale te co sa sprawne smigaja jak zloto. Aha, i wszystkie maja dyski 320GB (chociaz ja i tak wsadzilem SSD).

Jedyna wada - nie nadaja sie do boinca :(

ryszard.korczyk

http://comtrade.pl/pol_m_Laptopy-poleasingowe-101.html

Troll81

no właśnie cebit czy comtrade liczą sobie 1300 za t420 który już młodzieniaszkiem nie jest.

na allegro ok 1000pln za takiego można wyłapać. Ale jakby któryś z kamratów miał coś podobnego do opchnięcia.... :D lepiej dać zarobić swoim :D

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 25 Luty 2016, 21:12
Szukam czegoś do 1000PLN matryca matowa. Laptop do biznesu. Chce legalnego Win 7 na nim. Polski lub angielski. Ktoś coś??
Matryca jaka? 11'' wystarczy? I do biznesu czyli do drukowania faktur? To core2duo aż za dużo będzie. I czemu laptop musi być polski lub angielski?

krzyszp

Cytat: Martin Fox w 27 Luty 2016, 17:41
I czemu laptop musi być polski lub angielski?
Bo suahili może być nie do przejścia ;)

A tak poważniej, to ja to zrozumiałem tak, że Troll nie musi mieć koniecznie PL, ponieważ ENG też jest dla niego czytelny ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Martin Fox

Cytat: krzyszp w 27 Luty 2016, 21:21
Cytat: Martin Fox w 27 Luty 2016, 17:41
I czemu laptop musi być polski lub angielski?
Bo suahili może być nie do przejścia ;)

A tak poważniej, to ja to zrozumiałem tak, że Troll nie musi mieć koniecznie PL, ponieważ ENG też jest dla niego czytelny ;)
Ale czemu laptop? :) Rozumiem jakby system miał być w danym języku, ale laptop? Czy kwestia pochodzenia jest aż tak ważna?  XD
Dlatego powinno się pisać czego się oczekuje wyraźnie, a nie kazać się domyślać. Ale może ja się czepiam po prostu :P

Troll81

Chce legalnego Win 7 na nim. Polski lub angielski.

chodziło o wersję językowa OSa :D

matrycę wolałbym w okolicy 15 cali