Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Darmowy, mocny host na około miesiąc

Zaczęty przez krzyszp, 11 Marzec 2016, 15:34

lakewik

Ok, cieszę się, oprócz tego możesz jeszcze dać Extend trial - przedłuży to czas do 60 dni :) (Ta opcja jest w panelu My account - 4 poziome szare kreski z prawej strony)

SzaMoT🍀

Klucz publiczny udało się dodać na stronie Orcale ale nie mogę zalogować się na maszynę wybrałem obraz Ubuntu server 16 jako user wpisałem ubuntu klucz prywatny dodałem
Nie używam putty działam na androidzie próbowałem z różnymi programami bez owocnie. W którym kroku popełniam błąd?

lakewik

Problem rozwiązaliśmy na priv ;)

tito

@lakewik
Pisałeś kiedyś, że Ci zapomnieli wyłączyć kilku kompów. Jak się sprawa zakończyła? Tj czy i kiedy wyłączyli, czy w międzyczasie logowałeś się na te konta. Pytam, bo 2 dni temu powinni mi byli wyłączyć 3 kompy a te ciągle liczą. Nie wiem, czy mogę się na nie zalogować (aby sobie nie przypomnieli :) ) i zmienić projekt.

lakewik

@tito
Wyłączyli 30 Listopada czyli chodziły około 5,5 miesiąca. Powodem wyłaczenia było jednak co innego: upłynął jakiś czas na ponowna zmianę hasła dostępu
CytatYour password has expired. You must specify a new password to access your account.
i w tym samym momencie system się zorientował, że maszyny już chodzić nie powinny :) Ja właśnie się nie logowalem bo obawialem się tego samego co Ty  XD.

tito

Chyba jednak zaryzykuję. Może się uda.

tito

Dziś ostatni host został wyłączony, a brakuje mi numerów telefonów, aby postawić coś nowego. Do poprzedniej listy trzeba dodać kolejne 10m w PG, oraz 10m w NFS.
Bilans ogólnie świetny.

Troll81

a do czego ci numer?? :D bo VOIP tani jest :d

lakewik

NIESTETY..... KONIEC  :( Stało się to o czym myślałem już kilka miesięcy temu... Trzeba karty kredytowej..., Ale i tak było nieźle 10 MLN w Rosettcie  :p_arr:

Troll81


tito

 :respect:
Dzięki Lakewik za cynk odnośnie tej chmury i nieoceniona pomoc przy konfiguracji.


tito

Trzeba mieć NIP, czyli raczej nie dla przeciętnego Kowalskiego. Może ktoś w porozumieniu z Uniwersytetem Warszawskim/Universe ?

krzyszp

Fundacja...
W dodatku mogło by to się bardzo ładnie dać wykorzystać :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Faktycznie wyglądałoby nieźle. Na konto SKB@P?

krzyszp

Cytat: tito w 19 Maj 2017, 20:25
Faktycznie wyglądałoby nieźle. Na konto SKB@P?
Bardziej myślałem o wykorzystaniu do hostowania projektów i/lub wzmocnienia wyników aktualnych :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

To kto z włodarzy chętny do zgłoszenia?

necavi

Podobno jest tu kilku gości z Wrocka? Mamy tu ciekawego BEM-a https://www.wcss.pl/?c=static_kdm&cid=19

Troll81

i co z nim?? :D mamy go wynająć??

lakewik

Witajcie
Na OVH jest fajna oferta serwera za free maksymalnie jest 8 rdzeni Xeona na jeden serwer, co najważniejsze nie trzeba karty kredytowej :) Trzeba użyć kodu CLOUD-PL.
https://www.ovh.pl/public-cloud/instances/
Podpinajcie wszyscy pod BOINCa zanim się skończy oferta :)

Martin Fox

Cytat: lakewik w 14 Styczeń 2019, 21:00
Witajcie
Na OVH jest fajna oferta serwera za free maksymalnie jest 8 rdzeni Xeona na jeden serwer, co najważniejsze nie trzeba karty kredytowej :) Trzeba użyć kodu CLOUD-PL.
https://www.ovh.pl/public-cloud/instances/
Podpinajcie wszyscy pod BOINCa zanim się skończy oferta :)
Założyłem - i "twoje konto nie jest upoważnione do użycia tego kodu"