lista życzeń i zażaleń

Zaczęty przez Ufol, 03 Kwiecień 2016, 16:06

SzaMoT🍀

Nie wiem jak można tak postępować jako administrator projektu skoro przed tak zwaną awarią kredytów miałem 8 mln a teraz mam 26,864,156 mln. Została baza danych przywrócona? Ale z jakiej przyczyny taki wzrost?
Z tego co widzę i pamiętam to nie tylko mi tak urosło  :bad:
Mimo zmienienia adresu email w projekcie ubolewam nad tym bo widneje w nicku moje imię i nazwisko które i tak zmieniłem ale widocznie nie zadziałało jak Wszystko inne.

necavi

Cytatmiałem 8 mln a teraz mam 26,864,156 mln

Ech bogaci to zawsze mają lepiej. Mam 3,8 mln i nic mi nie przybyło. Najnormalniej pobiera mi zadania, przelicza i z odesłaniem prawie zawsze problem :closedeyes:

krzyszp

Wiesz, bogatych boli jak im za dużo wpływa...

Kurde, dajcie się koledze ogarnąć po  padzie sprzętu...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Cytat: necavi w 28 Wrzesień 2019, 23:12
Cytatmiałem 8 mln a teraz mam 26,864,156 mln

Ech bogaci to zawsze mają lepiej. Mam 3,8 mln i nic mi nie przybyło. Najnormalniej pobiera mi zadania, przelicza i z odesłaniem prawie zawsze problem :closedeyes:

@necavi z tego co widzę to dotyczy osób którym RAC poszybował na miliardowe kredyty, i po przywróceniu bazy danych ta nadwyżka.
@krzyszp ja raczej do tych "bogatych" się nie zaliczam.
Ciułałem w sposób przepisowy nie angażując multiklientów.

Jak się posypały kredyty i małpy zrobiły kolorki, to zmieniłem email by mieć podpis normalny.
A co do samego projektu to brakuje na stronie uczciwej informacji jaki jest cel projektu.
Na forum ludzie z poza naszych granic dopytywali się celu i bez odpowiedzi.
Dopiero teraz jak projekt się "rozłożył" i szuka wsparcia finansowego to info poszło na forum a nie na główną stronę projektu.
Nie wiem dlaczego jest to ukrywane?