Certyfikat Universe@Home

Zaczęty przez Sebastian M. Bobrecki, 06 Maj 2016, 20:33

Sebastian M. Bobrecki

Chciałbym się pochwalić i przy okazji może też trochę zmotywować pozostałych do wzmożonego wysiłku. Mianowicie niedawno otrzymałem pocztą takie oto gratulacje (skan w załączniku).
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

stasieks

Gratulacje dla Ciebie i dla Admina projektu z zapleczem naukowym za pomysł.

kva.pl

Super :) A adres mieli skąd, pytali?

tito

A mogę takie info na głównej zamieścić?
Edit - a czy Mumps również dostał certyfikat/albo chociaż został jakoś powiadomiony?

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: kva.pl w 06 Maj 2016, 22:57
Super :) A adres mieli skąd, pytali?
Tak.
Cytat: tito w 06 Maj 2016, 23:17
A mogę takie info na głównej zamieścić?
Tak.
Cytat: tito w 06 Maj 2016, 23:17
Edit - a czy Mumps również dostał certyfikat/albo chociaż został jakoś powiadomiony?
Nie wiem, ale myślę że się do niego zwracano. Jak by nie patrzeć tekst jest przecież po angielsku.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

krzyszp

Cytat: tito w 06 Maj 2016, 23:17
A mogę takie info na głównej zamieścić?
Edit - a czy Mumps również dostał certyfikat/albo chociaż został jakoś powiadomiony?
Tak, zwracałem się do Mumps'a z pytaniem o namiary, niestety nie odpisał.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

necavi

Taki papierowy certyfikat to fajna sprawa, tylko na dłuższą metę rzecz kłopotliwa do ogarnięcia logistycznie. Czy nie można tego zrobić tak jak jest w f@h gdzie w kliencie mamy linki do elektronicznie generowanych certyfikatów, zarówno do ilości punktów jak i zadań. W boinc można to zrobić przez link na stronie projektu.

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: necavi w 07 Maj 2016, 06:51
Taki papierowy certyfikat to fajna sprawa, tylko na dłuższą metę rzecz kłopotliwa do ogarnięcia logistycznie. Czy nie można tego zrobić tak jak jest w f@h gdzie w kliencie mamy linki do elektronicznie generowanych certyfikatów, zarówno do ilości punktów jak i zadań. W boinc można to zrobić przez link na stronie projektu.
Taki certyfikat o którym piszesz jest standardowo dostępny w każdym projekcie boinc-owym w zasadzie od zawsze. Natomiast według mnie właśnie taki papierowy z odręcznym podpisem za jakieś, nazwijmy to niestandardowe osiągnięcia, to bardzo fajna sprawa.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Troll81

również tak uważam. Co innego papierek który sobie możesz wygenerować a co innego podpisany :D

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

SzaMoT🍀

Po trzech latach od pierwszego posta, też złoże gratulacje.
Życzę kolejnych w wersji papierowej certyfikatów

:parrrty:

Ps. Można zapytać czy ten certyfikat został przesłany w oprawie (ramka)?

Sebastian M. Bobrecki

Dzięki.  :parrrty:

Był w foliowej okładce. Ramkę sprawiłem sobie we własnym zakresie.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.