[2016-09-02 - 2016-09-07] - The Summer Paralympics Challenge

Zaczęty przez Ufol, 01 Wrzesień 2016, 23:12

Ufol

Liczymy wyłącznie podprojekt
Extended Sierpinski Problem LLR (ESP)
Start:
2016-09-02 18:00 UTC
Meta:
2016-09-07 18:00 UTC
Zaznaczam, iż polski czas letni jest przyspieszony, względem uniwersalnego o dwie godziny. Zatem zaczynamy w piątek, drugiego września 2016 roku, o godzinie dwudziestej. Zawody kończymy w środę, czyli siódmego września, także o ósmej wieczorem. To wyścig projektowy, dlatego punktują w nim jedynie próbki pobrane i odesłane podczas jego trwania. Koniec kanikuły, czas znów na poważnie zaistnieć wśród największych ekip. Apeluję o udział i powiadomienie znajomych liczydłowych, którzy na forum nie zaglądają.

necavi


krzyszp

Naprawdę, nie jesteście zmęczeni tymi ciągłymi wyścigami w PG?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Ufol

Mi tam to się nie nudzi, wręcz przeciwnie. Te zawody budują, w specyficzny sposób, ducha drużyny. Jeżeli tylko będę mógł boincować, zawsze założę wątek poświęcony kolejnemu wyścigowi. Obiecuję to solennie. Oczywiście chętnie miejsca ustąpię, jeżeli inny załogant zechce przejąć moje obowiązki, ale jakoś jestem dziwnie spokojny, że nikt się ku temu nie zapali. Ostatnio zdarzyła się u mnie awaria oprogramowania, konieczność reinstalacji wszystkiego, łącznie z systemem. Dlatego jedną gonitwę przemilczałem. Zwyczajnie nie miałem możliwości w niej uczestniczyć.

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi


_Aleksander_


Ufol

Trochę denerwujące w wyścigach primegridowych jest to, iż faktycznie często kończą się dla liczydłowego zaraz po półmetku. Podczas obecnych regat próbka mieliła się u mnie przez 63 i pół godziny. Wniosek, drugiej partii nie zdążę przeliczyć.

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi


Ufol

Wielkie dzięki dla wszystkich liczydłowych. Chwała wam kamraci.
:respect: :parrrty:
Do zobaczyska w październiku.