Honor Cherry 4X

Zaczęty przez IThorne, 24 Wrzesień 2016, 20:41

IThorne

Zamierzam sobie kupić smartfona, a jak się bedzie ladowal to niech mieli BOINCa. Wpadl mi w oko Honor Cherry 4X.

Czy ktos  ten telefon ma? Chodzi na nim BOINC? 8 rdzeni to potezna moc, szczegolnie za ta cene (549 PLN na Komputroniku). Andka ma 4.4, wiec nie powinno byc z systemem problemow, a to jest wazne bo ostro licze Enigme.

Jakie sa wasze opinie na ten model?



kva.pl

Ja mam huawei P8 lite, ten sam procesor, ta sama ilosc ramu. Licze WCG, robi to calkiem niezle. Ale licze na szesciu z osmiu rdzeni, przy liczeniu na wszystkich momentalnie sie grzeje i jest mnostwo przestojow. Biorac pod uwage ze nie liczy 24/7 i sa straty na checkpointach to liczac na 6 mam w sumie wieksza wydajnosc niz liczac na 8. Ogolnie za ta cene polecam chociaz trzeba pamietac, ze dwurdzeniowy celeron 1840 za 90 zl na allegro bije to wydajnoscia ;)

matszpk

kva.pl: akurat mam ten sam model i liczę to samo  :parrrty:. jakoś nie mogę ustawić by liczyć na więcej niż 4. masz starszego andka czy roota?

IThorne

P8 ma Andka t, to już naprawili problemy między tym systemem a BOINCem?



kva.pl

Cytat: matszpk w 25 Wrzesień 2016, 07:24
kva.pl: akurat mam ten sam model i liczę to samo  :parrrty:. jakoś nie mogę ustawić by liczyć na więcej niż 4. masz starszego andka czy roota?

Roota nie mam bo mam gwarancje, Androida mam 6.0, wszystkie aktualizacje sciagam jak leci. Na starym tez bez problemu moglem ustawic do 8 rdzeni. Nic nie kombinowalem, zaznaczylem zaawansowane ustawienia, wpisalem z palca 8 (teraz 6) i tyle.