Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

POEM@HOME zostanie zamknięty za ok. 2 miesiące

Zaczęty przez apohawk, 05 Październik 2016, 11:54

apohawk

Jak w temacie.

http://boinc.fzk.de/poem/forum_thread.php?id=1280
No good deed goes unpunished.

tito

Ach nie Kolego.
Jak w temacie:
http://www.boincatpoland.org/poem-zegnamy-projekt/
A nie, dajesz jakieś niesprawdzone linki  XD

apohawk

Ups  :shame: ja tylko fora czytam  :shame:
Niemniej jednak projekt, po wielu latach zwijania białek, teraz zwija się sam. Nie dostrzegam nieprawidłowości w moim pierwszym poście.
No good deed goes unpunished.

tito

Tak naprawdę to chodzi mi tylko o szersze rozpropagowanie naszej strony głównej.
Dlatego "napominam" w wypadku podania informacji na forum, gdy taka już najduje się na głównej.
Natomiast jeśli nie zdążę umieścić info na głównej przed jego pojawieniem się na forum, staram się szybko to naprawić.
Tak więc na główną RAZ dziennie.
Albo:
:whip: :whip: :whip:
:arrr:

pawg

już wiem czym będę się dogrzewał w pokoju  ;D



matszpk

akurat na statusie serwera widać, że są przeliczane ostatnie WU (także dla apki OpenCL), a nowych nie ma :dunno: . mam nadzieję, że to na razie przejściowe.

matszpk

chyba raczej już nie będzie nowych WU, chociaż jeszcze nie wiadomo. nadal nie ma nowych WU.

adams

Ostatnie wu dostałem miesiąc temu, ale statystyki projektu pokazują, że ludzie nadal liczą projekt. Czy jestem dyskryminowany? Czy Wy też już niczego nie dostajecie ?


WUPES

Cytat: adams w 07 Październik 2016, 20:10
Ostatnie wu dostałem miesiąc temu, ale statystyki projektu pokazują, że ludzie nadal liczą projekt. Czy jestem dyskryminowany? Czy Wy też już niczego nie dostajecie ?
Ostatnią partię 8szt WU pobrałem 3 października. Po 1-2 szt miałem 5 i 6.X. Wczoraj i dzisiaj zero.  :(

pawg

nic nie dostaję, dogrzewam się PrimeGridem i Einsteinem



Szopler

"To już jest koniec, nie ma już nic" - ostatnie wynik zejdą na serwer i BYE!
Tasks in progress: 6

matszpk

Żegnaj POEM@Home. Policzyłem dla Ciebie 109 mln punktów.

michal_saper

Są jakieś informacje co do tego czy projekt w przyszłości ma szanse powrócić ?

AL

Szkoda. Brakło mi wu by zdobyć 25milionów...