Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Aktywne projekty

Zaczęty przez IThorne, 09 Październik 2016, 09:44

IThorne

Jak wygląda sytuacja z projektami, które mają przygotowane aplikacje na Andka?

Enigma i Einstein mają sporo próbek, ale próbowałem Universe, WCG i Rosette i dniami nic mi nie wysylaly.

Czy jakieś inne projekty dają możliwość liczenia częściej niż od przypadku do przypadku?



kva.pl

To masz cos zle skonfigurowane, ja licze glownie WCG, probki sa zawsze.

necavi

Nie wszystkie projekty będą chciały działać na sprzęcie z Atomem. U mnie GoofyxGrid@Home liczy.

krzyszp

Cytat: IThorne w 09 Październik 2016, 09:44
ale próbowałem Universe, WCG i Rosette i dniami nic mi nie wysylaly.
Dziwne, bo Universe ma prawie cały czas WU dla Androida i sporo maszyn z tym systemem liczy...
Używasz Native BOINC czy oficjalnego managera? Jaką masz wersję Androida?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

IThorne




AL

Które pod projekty z WCG działają na andku?

kva.pl


c_RaSz

Mam słabe rozeznanie w kwestiach ogólno-tabletowych, a że ostatnio mi przybyło co nieco w tym zakresie, to spytam, czy da się cokolwiek liczyć na tym: —> Shogun_10 ale mam z nim kłopot "pamięciowy": ma wolnej tylko 70 MB podstawowej, plus 12 GB w pamięci NAND Flash (nawet nie wiem "co to", i czym się je), poza tym jest wolna kieszeń na kartę microSD, czyli niby jest miejsce na BOINC-a, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy da się go używać na tych pomocniczych kartach pamięci.
Mam jeszcze —> EVO7 z pamięciami: (wolne) 376 MB podstawowej, zaś z NAND Flash pozostało tylko 668 MB, ale i tu jest wolna kieszeń na kartę microSD.
Czasem włączam tablet tylko po to, aby mi nadawał via bluetooth muzykę na słuchawki, to mógłby coś liczyć. Ale nie mógłby stawać się pod BOINC-em narowisty bo to się dzzieje z moim stacjonarnym: gdy chcę słuchać muzyki via BT to muszę zabrać BoMerowi jeden rdzeń, inaczej muzyka się strasznie tnie, nie da się słuchać.
Pozdrawiam, i leeecę

c_RaSz

Hm, coś brak reakcji kamratów. Zgaduję, że nikt takiego typu tabletów nie posiada?
A poza tym sam wiem, że to cienizna...  :dunno:
Pozdrawiam, i leeecę