Grzegorz Roman Granowski

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 09 Grudzień 2016, 09:59

Szanownego... czy Kamraci chcą przywrócenia Projektu miesiąca???

TAK
6 (75%)
NIE
0 (0%)
NIE MAM ZDANIA
2 (25%)

Głosów w sumie: 8

Głosowanie skończone: 09 Luty 2019, 15:28

Mchl

Cytat: tito w 18 Wrzesień 2018, 08:59
Popieram - kiedy to było?

Oficjalnie 19 września w dniu pirackiej mowy. Arrrrr! :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

tito


Mchl

14 lat - kto by pomyślał

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Grzegorz R. Granowski

jako pierwszy podbijam = najlepsze życzenia dla Wszystkich z okazji Urodzin....

PoznanskaPyra

 :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty: :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Wrzuciłem na główną.
Dla wszystkich Kamratów  :parrrty:

kva.pl

Okazjonalne  :parrrty:

Ale mam tez pytanie, czemu Grzegorzu liczysz folding@home na CPU (co pochwalam), a nie liczysz na GPU (czego nie rozumiem? ) :D

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 21 Wrzesień 2018, 11:44


Ale mam tez pytanie, czemu Grzegorzu liczysz folding@home na CPU (co pochwalam), a nie liczysz na GPU (czego nie rozumiem? ) :D

właściwie to przestałem liczyć tu i tu  XD

kva.pl


Grzegorz R. Granowski

Szanowności Zespołowi, jak i Wszystkim Kamratom....


wymieniam flotę = zastępuję 4 ryzeny 1950x nowymi 32 core 2990wx!
dwa w tym, dwa w przyszłym miesiącu...

czy może ktoś jest zainteresowany = procesory mają gwarancję... proszę ewentualnych Zainteresowanych o kontakt na priv z propozycja ceny

serdeczności Wszystkim Grzegorz

kva.pl

Odradzam taka wymiane. W wielu projektach 2990WX jest ledwo o parenascie procent szybszy od 2950X.

tito

Problemy z dostępem do RAM?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 24 Wrzesień 2018, 18:52
Odradzam taka wymiane. W wielu projektach 2990WX jest ledwo o parenascie procent szybszy od 2950X.

ale 2990wx ma 32 rdzenie, a nie 16 jak 2950x

kva.pl

Ale ma cztery kanaly pamieci, tak jak 2950X. Do tego te procesory skladaja sie z osobnych jader krzemowych, 2950X ma dwa i kazdy z nich ma dwa kanaly pamieci. 2990WX ma cztery jadra krzemowe i cztery kanaly pamieci, ale wszystkie cztery podpiete sa do dwoch jader. Dwa pozostale musza sie kontaktowac z pamiecia za posrednictwem tych ktore maja. W efekcie kazdy projekt ktory duzo korzysta z RAMu dziala slabo. Placisz za procesor 2x wiecej, zyskujesz przy dobrych wiatrach 50% wydajnosci. Nie oplaca sie.

PoznanskaPyra

1950x mnie interesuje, pytanie jaką kwotę sobie zażyczysz. Wstępnie na listę się wpisuje.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Grzegorz R. Granowski

proszę o propozycję na pm...

Grzegorz R. Granowski

Szanowności uprzejmego!!!

co Koledzy doradzili by na CPU??? oprócz universe, primegrid, WCG, Rosetty, yoyo???

pozdrawiam GRG

tito

Skoro napykałeś sporo w PG to może spróbujesz SR-base?
To samo zagadnienie i można dostać fajne odznaki.

kva.pl

Na razie to WCG bo jest wyścig. Potem polecam GPUGRID na CPU jeśli masz linuksa.

Grzegorz R. Granowski

Kamraci szanowności = uprzejmie zachęcam o dorzucenie do pieca mocy  w yoyo@home - projekty ciekawe, w Drużynie nas wielu, ale moc raczej skromna  :whip: :whip: :whip:

pozdrowienia i serdecznie GRG

kva.pl

Ja im nie ufam zupełnie. Komunikacji z nimi zero, w którymś projekcie puszczali ponownie próbki które już dawno były przeliczone żeby "było cokolwiek do roboty". Szkoda mi pradu.

Grzegorz R. Granowski

Szanownego...

liczę podprojekt sieve w yoyo@home, zapotrzebowanie na moc jest ogromne!!! http://www.rechenkraft.net/yoyo/y_status_sieve.php

serdecznie GRG

Grzegorz R. Granowski

przeskoczyłem 10 miliardów 500 milionów w TOTALU!!!

życzenia szczęścia GRG


necavi


andy101fah

 :respect: :respect:

:parrrty: :parrrty:

Grzegorz R. Granowski



Siever (yoyo@home)      2,119,044.12   pkt

4985 zadań

serdecznie GRG

Grzegorz R. Granowski

Witam Kamratów!

jaka może być przyczyna, że z dwóch zainstalowanych GPU działa tylko jedno???, oba przypadki mam w przypadku Yoyo i Gpugrida oraz Yoyo i MilkyWaya.

pozdrowienia Grzegorz

Krzysiak

Brak przydzielonego CPU
Brak mostka
Spróbuj podłączyć na próbę drugi monitor do drugiej karty


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 17 Październik 2018, 10:34
Witam Kamratów!

jaka może być przyczyna, że z dwóch zainstalowanych GPU działa tylko jedno???, oba przypadki mam w przypadku Yoyo i Gpugrida oraz Yoyo i MilkyWaya.

pozdrowienia Grzegorz

dodatkowo - jak wyłączę yoyo@home to wtedy działają oba GPU, monitorów w tych dwóch kompach nie ma - łączę się zdalnie

Grzegorz R. Granowski

#390
Panowie??? jakieś sugestie???

tito

Zmniejsz ilość używanych CPU, aby każde GPU miało swój wątek. Jeśli nie zadziała, to zwiększaj ilość przydzielonych CPU.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 19 Październik 2018, 16:01
Zmniejsz ilość używanych CPU, aby każde GPU miało swój wątek. Jeśli nie zadziała, to zwiększaj ilość przydzielonych CPU.


a jak to zrobić???

tito

W BM w zakładce "opcje" wybierz "preferencje przetwarzania" i w polu "używaj nie więcej niż" wpisz odpowiedni procent (mając na uwadze ilość wątków Twojego CPU oraz ilość wątków ile chcesz, aby było używane).
Np przy 16 wątkach wpisanie 88% skutkuje używaniem 14 wątków.

Grzegorz R. Granowski

wkroczyłem siever projektem głównie ostatnio do TOP 100 w yoyo...

Grzegorz R. Granowski



5 milionów w podprojekcie siever yoyo@home

serdecznie Grzegorz

tito

Gratki.
A jak problem z użyciem drugiego GPU?

Grzegorz R. Granowski

nierozwiązany, ale nadal będę próbował

Grzegorz R. Granowski

Szanowności uprzejmego... przenoszę stronę savetheworld.pl na savetheworld.org.pl.... chciałbym opisać tam Historię Boinca..

w Projekcie uczestniczę lat 9, co było wcześniej nie wiem, B@P istnieje lat 14, a Historia Boinca jeszcze dłużej....

czy któryś z Kamratów znalazłby 10 - 15 minut, żeby mi pomóc i Historię Boinca opisać === bardzo by to pomogło Pani Oli Makowskiej, Asystentce ....

serdecznie i szczerze Grzegorz

Grzegorz R. Granowski

Szanowności Wszystkim!!!

Kamratom Kalomelowi i Peciakowi trafiło się po 30 mld pkt! czy to z przyczyn DHEP???

https://boincstats.com/en/stats/-1/user/list/0/0/11837c6ed7c2d089de4f2ac5a53ca6e0#3

serdecznie i mając nadzieję na Dogonkę  :D ;D P-) Grzegorz