Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Grzegorz Roman Granowski

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 09 Grudzień 2016, 09:59

Szanownego... czy Kamraci chcą przywrócenia Projektu miesiąca???

TAK
6 (75%)
NIE
0 (0%)
NIE MAM ZDANIA
2 (25%)

Głosów w sumie: 8

Głosowanie skończone: 09 Luty 2019, 15:28

Grzegorz R. Granowski

Kamraci serdecznie... cześć gtxów 1080 już zastąpione nowymi rtxami 2080... gdyby ktoś był chętny. na zakup 1080 ... proszę o PM... pozdrawiam GRG

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 06 Luty 2019, 07:30
Serdecznie... dwa Do you feel lucky... zwalidowane!!!

każdy do you feel lucky to ok. 943.000.000 pkt... zachęcam...

mimeq

943 000 :D  :whistle:


Grzegorz R. Granowski

Cytat: mimeq w 06 Luty 2019, 15:35
943 000 :D  :whistle:

zgadza się... 943.000  :no: :closedeyes: P-)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 06 Luty 2019, 15:39
Cytat: mimeq w 06 Luty 2019, 15:35
943 000 :D  :whistle:

zgadza się... 943.000  :no: :closedeyes: P-)

serdecznie... kolejne dwa do you feel lucky ... zwalidowane... na razie bez znalezisk, ale dajmy sobie ... jako całość Primegrida - 10 lat

Grzegorz R. Granowski

Panowie... zdecydowałem się na usunięcie konta w Projekcie Seti... ustalmy, raczej raz na zawsze, ze sygnał 'wow' to bzdura, skoro nigdy się nie powtórzył, a pewnie są ludzie...
który wręcz tego oczekują, żeby spotkać się z Innymi, Pozaziemskimi Cywilizacjami... co to właściwie znaczy wow?!?

co do nas, Ziemian... wysyłamy fale radiowe dopiero od 80 lat... czyli, licząc prędkość fali... raczej za daleko nie dotarły, biorąc pod uwagę rozległość Wszechświata... co do z kolei zwrotki... czyli dotarcia od nas
sygnału... z Cywilizacji, nie wiadomo dlaczego nazwanej od razu Obcej  to, nawet gdybyśmy taki, prawdziwy odebrali... to  proszę o informację, czy bylibyśmy w stanie zlokalizować żródło???

to ostatnie pytanie jest ważne... wg mnie, NIE

serdecznie Wszystkim Kamratom i pozdrawiam... Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Panowie === podniesiecie temat seti???

necavi

@seti No cóż, sam nie liczę tego projektu (0 pkt), bo mam podobne zdanie. Jednak mnie on nie przeszkadza. Każdy ma jakieś priorytety jak i projekty które nas nie kręcą. Uszanujmy wybory innych  :respect:

tito

1) Brawa dla SETI@home, bo to oni stworzyli platformę BOINC;
2) Dlaczegóż by nie poświęcać czasu na szukanie sygnału? Gdyby zakładać, że "i tak się nie uda" to trzeba by zrezygnować ze wszystkiego co jest niepewne. Dodatkowo, kierując się logiką, należy wyłączyć wszystko co teraz dla nas liczy, bo za 10 lat sprzęt ogarnie to samo w czasie 3,4, 10? razy krótszym....a za kolejne 10lat :)  Dlatego stawiam wniosek o wygaszenie mocy obliczeniowych B@P i powrót do liczenia za 30 lat!
3) A po kiego grzyba chcesz kasować konto? Liczyłeś, czyli byłeś wtedy zainteresowany, czy też jakieś inne powody Tobą kierowały. Kredyty dostałeś i Ci się one należą (bez skojarzeń z naszym lokalnym politycznym bagienkiem proszę).

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 07 Luty 2019, 09:07
1) Brawa dla SETI@home, bo to oni stworzyli platformę BOINC;
2) Dlaczegóż by nie poświęcać czasu na szukanie sygnału? Gdyby zakładać, że "i tak się nie uda" to trzeba by zrezygnować ze wszystkiego co jest niepewne. Dodatkowo, kierując się logiką, należy wyłączyć wszystko co teraz dla nas liczy, bo za 10 lat sprzęt ogarnie to samo w czasie 3,4, 10? razy krótszym....a za kolejne 10lat :)  Dlatego stawiam wniosek o wygaszenie mocy obliczeniowych B@P i powrót do liczenia za 30 lat!
3) A po kiego grzyba chcesz kasować konto? Liczyłeś, czyli byłeś wtedy zainteresowany, czy też jakieś inne powody Tobą kierowały. Kredyty dostałeś i Ci się one należą (bez skojarzeń z naszym lokalnym politycznym bagienkiem proszę).

Serdecznie Kamratowi... i pozdrawiam... Grzegorz Roman Granowski ps. wydzwiek mojego posta o seti jest nieco inny... a pytania... a ) czekamy już kilkadziestiąt lat i nic nie ma... b ) skoro odebraliśmy 'wow'..
to skąd ten sygnał???? jako lokalizacja w Wszechsiwecie??? ważne,,,

miłego Szanownej Łajbie i najlepszego... GRG

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 07 Luty 2019, 09:07

  Dlatego stawiam wniosek o wygaszenie mocy obliczeniowych B@P i powrót do liczenia za 30 lat!


Wniosek nie przeszedł  :P . odrzucony  XD

tito

Nasz Układ Słoneczny jest oddzielony od reszty cywilizowanego wszechświata specjalną sferą, uniemożliwiającą dostawanie się RZECZYWISTYCH sygnałów do naszej malutkiej Ziemi. Zamiast tego jesteśmy karmieni specjalnie przygotowaną "papką" sygnałową mającą pozostawić nas w nieświadomości odnośnie otaczającego uniwersum. Sygnał WOW był wyrwą w sferze otwartą chwilowo przez przyjaznego nam operatora owej sfery, który po mileniach oglądania naszych barbarzyńskich zachowań, próbował dać nam możliwość dołączenia do grona istot mogących nazwać się inteligentnymi.
Niestety - kiedy inny operatorzy zobaczyli co wywija uniemożliwili Mu (specjalnie z dużej litery, bo to bohater) porozumienie z nami. Chodzą ploty, że urwali Mu przy tym kilka macek.
Dlatego, aby Jego poświęcenie nie poszło na marne, MUSIMY zaprząc całe nasze zasoby do próby znalezienia kolejnego wyłomu w sferze.
:whip:
Mam nadzieję, że pomogłem.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 07 Luty 2019, 11:24
Nasz Układ Słoneczny jest oddzielony od reszty cywilizowanego wszechświata specjalną sferą, uniemożliwiającą dostawanie się RZECZYWISTYCH sygnałów do naszej malutkiej Ziemi. Zamiast tego jesteśmy karmieni specjalnie przygotowaną "papką" sygnałową mającą pozostawić nas w nieświadomości odnośnie otaczającego uniwersum. Sygnał WOW był wyrwą w sferze otwartą chwilowo przez przyjaznego nam operatora owej sfery, który po mileniach oglądania naszych barbarzyńskich zachowań, próbował dać nam możliwość dołączenia do grona istot mogących nazwać się inteligentnymi.
Niestety - kiedy inny operatorzy zobaczyli co wywija uniemożliwili Mu (specjalnie z dużej litery, bo to bohater) porozumienie z nami. Chodzą ploty, że urwali Mu przy tym kilka macek.
Dlatego, aby Jego poświęcenie nie poszło na marne, MUSIMY zaprząc całe nasze zasoby do próby znalezienia kolejnego wyłomu w sferze.
:whip:
Mam nadzieję, że pomogłem.

Serdecznie... dziękuję...

IThorne

Sam sposób szukania Obcych jest taki sam jak gdybyśmy byli Indianami i szukali znaków dymnych a za górą ludzie dzwonią z komórek.

Dlatego nie liczę SETI tylko inne projekty.



Grzegorz R. Granowski

#534
Szanownego Kamratom... mam już, ale tez mamy jako Drużyna... 17 prawidłowo zwalidowanych próbek... do you feel lucky

napisałem, poprzez fb... do Rytisa Slatkeviciusa wiadomość... zaproponowałem, żebyśmy wszyscy sobie dali... 10 lat na znalezienie Największej Liczby Pierwszej

serdecznie Kamratom i owocnych poszukiwań, nie tylko Primegridowych... Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie ...  w WCG Open Zika

pozdrawiam GRG

tito

 :parrrty:
20 lat... ja we wszystkich pod projektach mam koło 30tu  :shame:

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie Kamratom!! zwalidowanych "do you feel lucky" jest już 90!!!

pozdrawiam Grzegorz

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie... w Einsteinie buchnęło 15 milionów... pozdrowienia dla Kamrackiej Łajby ... Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Panowie cos forum ucichło... może warto by zakończyć grę... "kto ostatni napisze post ten wygra"...  :arrr: :parrrty: :whip: :attack: :respect:

serdeczności i zachęcam do aktywności Grzegorz Roman Granowski

IThorne

Roman, lepiej mi powiedz czy jest sens inwestować w RTX, skoro nawet GTX 1080 nie jest najbardziej ekonomicznie wydajne?



Grzegorz R. Granowski

Cytat: IThorne w 20 Luty 2019, 12:12
Roman, lepiej mi powiedz czy jest sens inwestować w RTX, skoro nawet GTX 1080 nie jest najbardziej ekonomicznie wydajne?

szanownie Kamratowi... to prawda, używam dwóch imion... Grzegorz Roman... inwestycja w RTXy... jest opłacalna na linii wydajność/cena!!!

serdecznie Szanowny IThornie i najlepszego... Grzegorz Roman Granowski

IThorne

Grzegorzu Romanie, masz może jakieś BOINCowe benchmarki, potwierdzające te słowa?



Grzegorz R. Granowski

Cytat: IThorne w 20 Luty 2019, 20:03
Grzegorzu Romanie, masz może jakieś BOINCowe benchmarki, potwierdzające te słowa?

Szanownego.. hasłem wyborczym PISu było kiedyś... czyny, nie słowo... acta, non verba... przyznam "Kaczor" zaczerpnął ode mnie, nie dając nic w zamian... oficjalnie...

benchmarki benchmarkami...  zerknij proszę... http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=8422&nowrap=true#126592

serdecznie i pozdrawiam... Grzegorz

IThorne

Prawie dwukrotna różnica. Nieźle.



Grzegorz R. Granowski

Szanownie Kamratom!!!

aktualnie liczone projekty i moce:::

12 x RTX 2080 TI OC --- Primegrid "Do You Feel Lucky"

4 x 14 core Intel 2.0 GHz --- Universe@home

2 x Radeon Pro Duo --- MilkyWay@home

2 x GTX 1080 --- GPUGrid

2 x 14 core Intel 2.0GHz oraz 2 x ryzen 32 core --- WCG

2 x ryzen 32 core - Einstein@home

serdecznie Kamratom i pozdrowienia dla całej Łajby

tito

Oto człowiek z misją!
:parrrty:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 24 Luty 2019, 09:49
Oto człowiek z misją!
:parrrty:

dziękuję!.!

IThorne

Oto człowiek z kasą i misją. BOINCowy Gates...



mimeq



kva.pl

12 x RTX 2080 TI OC - jakbys to na chociaz dwa tygodnie przerzucil do folding@home to bysmy jako kraj przestali przegrywac z takimi potegami jak druzyna Irlandii czy "BadBirdies" czymkolwiek sa  XD

Grzegorz R. Granowski

zmieniłem tytuł z Primes Maniac na World Record Searcher... do foldinga się nie podepnę...

serdecznoći ... "World Record Searcher" Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

serdecznie... prawidłowo zwalidowanych "Do you feel lucky" jest już 196!  ;D :arrr:

pozdrawiam i szanownie... World Record Searcher, Boinc Fanatyk i Lider Punktowy B@P... Grzegorz Roman Granowski

tito

Trzymaj piwo.
:parrrty:

andy101fah

 :parrrty: :parrrty:

Dario666

ŁO matko, przy takim nawale sprzętu nie trzeba montować ogrzewania w budynku :D

Grzegorz R. Granowski

Szanownego Wszystkim... dla moje macierzystej Drużyny... Boinc@Poland... drużyny od której zaczynałem przygodę z Boinciem, a do której póżniej wróciłem... w WCG przeliczyłem ponad 700.000 zadań

serdecznie i szczerze.. GRG

Grzegorz R. Granowski

Szanownie... w "Do you feel lucky" przeliczyłem, i jako prawidłowo zwalidowanych.... jest już 301 zadań!!!

pozdrawiam Wszystkich Kamratów === Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

#558
serdecznie... przerzuciłem moc 4 x 14 core z Univers'ea... dlatego, że nie pobierał zadań, mimo iż do wysłania było ok. 2.5 mln... najpierw na cosmology... ale cosmology raportował błędy...
więc aktualnie 4 x 14 core liczy rosetę... we wszystkich projektach, w któryc liczę... tylko w rosecie i einsteinie jestem poza TOP 3 w Drużynie ...

https://boincstats.com/en/stats/-5/user/detail/15233177075/projectList mam nadzieję, że do końca roku przeskoczę do TOP 3 i w tych dwóch

szanownie dla Kamratów i pozdrawiam... Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

#559
Kamraci szanownie... mam pewne, dwie kolejne, teorie...

I. czy zamiast punktu o nieskończonej gęstości i Wielkiego Wybuchu... w środku Wszechświata nie może po prostu istnieć Walec, w którym była zapisana wszelka materia i energia... i który cały czas do
dzisiaj, czyli przecież już ok. 13.7 miliarda... po prostu wiruje, napędzając tym samym Rozwój Wszechświata... ?

II. czy rozwój Wszechświata... nie jest liniowy względem rozwoju liczb pierwszych... czyli, że kiedyś było po prostu mniej miejsca ( mówimy oczywiście o modelu czysto teoretyczno-matematycznym )
do zapisania liczb pierwszych!!!

pozdrowienia dla Łajby.. i oczekując wsparcia/odpowiedzi === Grzegorz Roman Granowski