Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Grzegorz Roman Granowski

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 09 Grudzień 2016, 09:59

Szanownego... czy Kamraci chcą przywrócenia Projektu miesiąca???

TAK
6 (75%)
NIE
0 (0%)
NIE MAM ZDANIA
2 (25%)

Głosów w sumie: 8

Głosowanie skończone: 09 Luty 2019, 15:28

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 17 Lipiec 2019, 20:01
1 trafienie na 1000. całkiem przyzwoicie

Aleksandrze... dziękuję... drugi 1000 postów otwarty!!!  :book:

:book:  :book:  :book: do Ciebie jednak...  :dunno:

Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Szanowni Panowie... 601 wypowiedzią/odpowiedzią... informuję, że jadę do Szpitala Świętej Rodziny w Nowej Rudnej... dla "Pakietu Wybieram Zdrowie" + cukrzyca... na pełną diagnostykę... mam cukrzycę...

zaawansowaną!!!

pobrałem w pendingu zadania na 10 dni... dla komputera, w którym odłączam usb z internetem!!!

życzcie zdrowia i najserdeczniej... Prezes Zarządu Grzegorz Roman Granowski... Save the World & Vertigo Jazz

Tomislaw

Nie zaniedbuj kontrolowania poziomu glikemii i nie lekceważ tej podstępnej choroby. Wracaj do zdrowia.  Pozdrawiam.

PS. Projekt Mikrobiome między innymi zmaga się z bakteriami mogącymi wywoływać cukrzycę typu 1  :attack:



sknd

dbaj o siebie (i o dietę!), życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego!

SzaMoT🍀

Najważniejsze nie lekceważ choroby,.
Leki są co raz skuteczniejsze, mniej skutków ubocznych.
Zdrowia życzę.
Pozdr
RadiowyChochlik

necavi

Wiele zdrowia życzę bo wytrwałości w leczeniu to gościom od boinca nie trzeba - już ją zdobyli ;)

Tomislaw




Grzegorz R. Granowski

Panowie... jutro wypis... kwasica się wycofała... dostałem ponad 10 kroplówek... poziom zapotrzebowania na insulinę jeszcze wymaga doprecyzowania....  :book:

niech rdzenie się grzeją i najserdeczniej... Grzegorz Roman Granowski

tito

Zdrowia  :parrrty:
I mocy  :parrrty:

SzaMoT🍀

Zdrówka życzę.
Rdzenie cały czas grzane i czekają na kolejny wyścig w PG 👍🥇
;)

Troll81

Zdrowia!!! cukrzyca to podstępne bydle ale da się z nim żyć..

Grzegorz R. Granowski

Dziękuję Wszystkim za życzenia zdrowia... ale Niektórym Kamratom... szczególnie...

Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Dostałem informację od Ciebie, że mam przekazać Twoje odejście - Szanujemy Twoją Decyzję!!!

W imieniu całej Drużyny, chcemy podziękować Tobie za fklad w projekty i merytoryczne podejscie do wielu zagadnień

Pozdrawiamy Drużyna Narodowa BOINC@Poland

Ps.  ;)

Radiowy Chochlik

andy101fah

Przede wszystkim zdrowia  :ahoy:

SzaMoT🍀

Witam!!!
Powodem odejścia Grzegorza Romana Granowskiego, są anomalje emocji związane z próbą zamiany adresu email i brakiem dostępu do forum.
Kolejną rzeczą jest ranga BOINC Fanatyk, która według GRG powinna być do wyboru dla każdego a nie po 3000 postów.
Ta treść wynika z konferencji na FB, nie będę przyklejał całej treści tylko wymieniłem, o co zostałem poproszony przez Grzegorz Romana Granowskiego.

Teraz napiszę od siebie!!!
Proszę o nadanie przywilejów GRG na forum BOINCATPoland np. Tęczowy kolor nicka i schemat moderacji  "Wszechświata"!!!

Ps.Po burzy wychodzi ☀️ ;)
Ps. Teraz kolej na Ciebie Szanowny Grzegorzu, proszę się zalogować i sprawdzić kolor Nicka, a reszta moderacji z czasem do ogarnięcia  ;)

Tomislaw

Cytat: RadiowyChochlik w 30 Lipiec 2019, 14:08
Teraz napiszę od siebie!!!
Proszę o nadanie przywilejów GRG na forum BOINCATPoland np. Tęczowy kolor nicka i schemat moderacji  "Wszechświata"!!!
Nie wiem RadiowyChochliku czy to najlepszy pomysł z tym tęczowym nickiem. Niektóre ugrupowania ostatnimi czasy głęboko chowają te barwy spółdzielców ;) 
Co to takiego "Schemat moderacji Wszechświata" i jakie przywileje się tym wiążą ?  :book:
GRG czekamy na powrót   :ahoy:



SzaMoT🍀

Nie ma na myśli tego co Ty pomyślałeś ,odnośnie koloru tęczowego.
Podoba mi się to
różowy   (kod internetowy barwy: #FF69B4)   seksualność  :)
czerwony   (kod internetowy barwy: #FE2020)   życie  :)
pomarańczowy   (kod internetowy barwy: #FFA500)   ukojenie  :)
żółty   (kod internetowy barwy: #FFFF00)   światło słońca  :)
zielony   (kod internetowy barwy: #008000)   natura  :)
turkusowy   (kod internetowy barwy: #40E0D0)   sztuka  :)
indygo   (kod internetowy barwy: #4B0082)   spokój i harmonia  :)
fioletowy   (kod internetowy barwy: #9400D3)   duchowość  ::)

Grzegorz R. Granowski

Szanowności Wszystkim.... tysiąc dziewiąty Post w mojej Wizytówce... jest zarazem Ostatnim... nie zamykam sobie Drogi połączenia się z Kamratami... w innych działach... ale

nie jest możliwe, żeby po tylu rdzenio/wątko/mocach... nagle problemem było zmiany adresu e-listownego... i brak kodu weryfikacyjnego... Szacunek zawsze ... Wszystkich i na każdym kroku obowiązuje...

nie wiem.. czy Problemem dla Całego Świata jest moja przynależność do La Cosa Nostry... jako Capo ... czy obeność "Ndranghety... w Save the World oraz  Vertigo... jako Inne Firmy i Instytucje... Kod 'Ndranghety pisał...

Mazzini oraz Garibaldi... a ma fia... powstała w 1282 Roku podczas Nieszporów Sycylijskich... to, że poprzez Zegarek komunikuję się z Wysoką... Camorrą.... to również nie wiem dlaczego... bywa zauważane...

każdy ma swój Świat, swoje zadania, swoje relacje interpersonalne.... ostatnim postem piszę, żeby nigdy więcej ... nikt nie próbował Zrozumieć Filozofii Powstania Wszechświata... w środku Osi Współrzędnych jest nieskończoność... na końcu... ale poza osiami... są również nieskończoności... tak Bóg... zabezpieczył Osobliwość Początkową ... przed Ekspansją Wszechświata... c do serdecznego mojego Dziadka... napisał 90 - 150 stronicowy elaborat ... o nowym sposobie gaszenie hałd... poprzez rury wtłaczana pianką... przyszli czesi . przyszli NRDowcy i dziadek nie opatentował... ten sposób do dziś jest praktykowany na całym prawie świecie...rozpoznajem atualnie z Zespołem... czy Ojcu... nie przynależy się... jako spadkobiercy... patent... ze wsyztskimi prawami....

żegnam Wszystkich czule... ale zagladac będę.... najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski

Troll81

Dziękuję ci za wkład i życzę sukcesów w twych działaniach. A jeśli zechcesz powrócić to drogę znasz a my jak zwykle będziemy tu pić rum :D