BOINC projects RSS web reader - powered by JavaScript and CSS xD

Zaczęty przez Simek, 24 Kwiecień 2007, 14:25

Simek

Ema!

Takii mój ostatni wynalazek... Nawet nie wiem czy przydatny ;) Póki co wersja testowa, tylko kilka projektów dodałem i 2 szaty graficzne ;)

Aha nie zwracajcie uwagi na reklamę na dole - to wina serwera ;)

Jak się wam spodoba to postaram sie od Mchl'a wyrwać z 500 kb na serwerze :P xD

Wszystkie sugestie i propozycje mile widziane! xD


http://simek.ifastnet.com/css/


Pzdr! xD

Yoshi

Ciekawy pomysł :) I chyba faktyczniej szybciej mozna przeglądać, bo wszystko w jednym miejscu :)
P.S. Jakbyś chciał miejsce na serwerze to daj znać, mogę udostępnić Ci trochę :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Bober

Potencjalnie bardzo przydatne dla newsmanów. :D
Gdyby tylko były wszystkie projekty i dałoby się wyświetlać tylko ich ostatnie newsy, z tylu projektów naraz ile tylko wejdzie na stronę... :P
Bo sprawdzanie pojedynczo czy są nowe wiadomości w 40 projektach raczej nie wchodzi w grę.

Mchl

Miejsce się znajdzie. Z doświadczenia wiem, że największy problem jest z tym, że nie wszystkie projekty dostarczają kanały zgodne ze specyfikacją (a najgorszy jest Xtrem, które swoje newsy datuje nieraz o rok do przodu... przynajmniej kiedyś tak robił... dawno nie sprawdzałem szczerze mówiąc)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Xtremem się nie ma co przejmować. Nie spodziewam się tam newsów. :P

Mchl

Niestety inne projekty też miewają swoje kiksy (i skromnie wspomnę, że kilka z nich naprawiło swoje kanały po moich uwagach ;P )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Hmm... O takie coś Ci chodził Bober?? (patrz w menu wszystkie projekty!) xD :P

Bober


Simek

Changelog:

# dodałem info o wczytywaniu treści RSSów
# dodałem projekt: DepSpid

-------------------------------------

Jeszcze dziś polstram się dodać parę projektów :D

Bober

Nie chcę wybrzydzać...ale czy da się jakoś zrobić, żeby była zawsze przy newsie data jego zamieszczenia? Bo w tej chwili nie przy wszystkich są.

Simek

Wyłączyłem dokładną datę we "wszystkich projektach" jeśli Ci tak zależy, to zaraz wrzucę ;)

Bober

Ponownie dziękuję. A w przypadku LHC, na stronie "wszystkie projekty" to byś musiał chyba dać przedostatniego newsa, bo tak to się wyświetla powitanie, które jest na stałe :P

Simek

---------- 19:55 25.04.2007 ----------

Hehe... sie napracowałem strasznie ale...

This Page Is Valid XHTML 1.1!

Błędy wywołują te głupie reklamy z servera :(

Ale i tak jestem z siebie dumny :P (100% skromności :P)

pzdr

---------- 15:56 29.04.2007 ----------

http://simek.ifastnet.com/css/

zapraszam... szybko pisze bo zaraz spadam ;)

co nowego?
możliwość zmiany języka! xD

więcej na stronie...

protestować trochę :P i jak komuś sie chce, to niech przetłumaczy ten tek głównego info :D

wieczorem będę to najwyżej odpowiem/poprawię!

pzdr

Mchl

Cytat: "Simek"

Hehe... sie napracowałem strasznie ale...

This Page Is Valid XHTML 1.1!

Błędy wywołują te głupie reklamy z servera :(

Ale i tak jestem z siebie dumny :P (100% skromności :P)

pzdr


No to mi się podoba :D Sam jestem maniakiem poprawnego kodu, więc wiem jak to potrafi dać w kość. Zwłaszcza na początku, bo jak się człowiek przyzwyczai, to samo się pisze dobrze.
No ale z tego co widzę XHTML 1.1. Transitional a nie Strict... :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Mchl... Widzę ze dawno nie czytałeś o XHTML! xD

1.1 to taki ulepszony Strict ;)

http://webmade.org/artykuly/xhtml-dtd-prolog-typ-mine.php

"Spotkałem wiele osób, które twierdziły, że zbudowanie strony w XHTML 1.1 jest trudne, ponieważ jest on zbyt restrykcyjny. Uważam, że jest to nieprawda, ponieważ XHTML 1.1 różni się tylko kilkoma szczegółami od starszego brata - XHTML 1.0 Strict. Postaram się przybliżyć je w poniższym artykule."

Więcej - patrz link :D

Mchl

:oops: No całkiem niewykluczone, że mi się standardy pomyliły... Pora przejść na nowe :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5


Mchl

Normalnie jak zraz bana sprzedam, to się nie pozbierasz :twisted:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek