Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Preferencje przetwarzania

Zaczęty przez Argento, 28 Styczeń 2017, 11:13

Argento

Zastanawiam się czy faktycznie działa opcja "Store at least days of work". Przy próbie zastosowania zmian z zakresu wartości całkowitych 0-10 jest OK. Natomiast w przypadku wprowadzenia wartości np. 0.25, 0.5 itd. generowany jest komunikat, że jest to niepoprawny zakres. Jednak jeżeli zamiast kropki użyjemy przecinka (0,25; 0,5) już nie ma błędu. I teraz czy te wartości częściowe faktycznie coś zmieniają/działają? A co jeżeli ostawię "0" w tej opcji?

Ja sam nie zauważyłem różnic...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

tito

U mnie sprawa połówek działa jako tako.
Natomiast jeśli chcę naprawdę minimum WU to daję przydział zasobów "0" i wtedy ściąga tylko tyle ile masz przydzielonych rdzeni.
Przecinek vs kropka jest oczywista - Europa używa przecinków, więc w naszym BM i one są wykładnikiem.

krzyszp

Cytat: tito w 28 Styczeń 2017, 13:58
U mnie sprawa połówek działa jako tako.
Natomiast jeśli chcę naprawdę minimum WU to daję przydział zasobów "0" i wtedy ściąga tylko tyle ile masz przydzielonych rdzeni.
Przecinek vs kropka jest oczywista - Europa używa przecinków, więc w naszym BM i one są wykładnikiem.
Nie cała Europa - UK używa kropki. Generalnie to zależy od ustawień lokalnych w kompie.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Argento

Mam wrażenie, że widocznie skuteczne są wartości pełne. Ustawiłem "dychę" i zasypało WU  :deadman:


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Ósemka

Cytat: Argento w 28 Styczeń 2017, 11:13
I teraz czy te wartości częściowe faktycznie coś zmieniają/działają?
Tak, działają i zmieniają.
Efekt jest tym lepiej widoczny, im więcej rdzeni masz w maszynie.
Folding@Home - Team Poland [276]