Nie chce pobierać próbek na zapas

Zaczęty przez maro86, 25 Kwiecień 2007, 00:04

maro86

Mam pytanko - niedawno zmieniłem klianta na wersje 5.8.6 i zauwazyłem że od tego czasu nie chce mi ściagać próbek na zapas.
Chwilami chciałbym pościągac sobie na weekend jakieś próbki (zazwyczaj Rosettę i Ralpha) do przeliczenia w domu na beznetowcu. I tu jest problem...

Która z wersji ze strony polecacie? Licze na Athlonie XP 2000

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

KrzychuP

Takie odnoszę wrażenie, że co klient, to inne podejście do ilości pobieranych plików na raz.

Najłatwiej zrobić to tak:
1. W BAMie (lub w w projekcie który liczysz) zmień 'łączenie się z siecią co około' na większą wartość, np. 3 dni
2. Otwórz managera i zsynchronizuj z BAM (lub zaktualizuj ten projekt)
3. Powinien pobrać więcej jednostek.
4. Sprawdź, czy ilość Ci odpowiada. Jeśli nie, to zacznij od p.1 jeszcze zwiększając wartość.

p.s. żeby potem nie pobierał tylu jednostek, wróć w ustawieniach do początkowej wartości

bartsob5

jestem zdesperowany bo chce uruchomic kilka beznetowcow, jednak zadne sztuczki nie dzialaja!

mam projekty:
enigma, riesel, primegrid, spinhenge, rcn

nie chce pobierac wiecej niz jednej jednostki (tylko enimga przy podlaczeniu projektu wziela 3...)

wersja 5.10.8 ale przy 5.10.20 bylo to samo...

2007-09-27 20:30:55|Spinhenge@home|(not requesting new work or reporting completed tasks)

TJM

Po stronie serwera jest takie ustawienie:

Cytat
   <max_wus_to_send>
     3
   </max_wus_to_send>

To maksymalna liczba zadań wysyłanych przy requeście. Jeśli projekt ma ustawione 1, to choćbyś pękł nie dostaniesz więcej. Trzeba zostawić na jakiś czas, żeby nachapało.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

PMG

Ale jest jeszcze taka możliwośc ze daną próbkę sie wstrzymuje - wtedy czasem zasysa projekt kolejną próbkę. Ją też możemy wstymac - i tak kilka próbek daje sie zassać.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

jakims cudem sie odblokowalo, ale o dziwo, wlasnie sie odblokowalo jak wznowilem wszystkie probki (bo jest to jedna ze sztuczek ktore zwykle stosuje...)

teraz mam w sumie problem, bo nachapalo ponad 160 probek, robota na 800K i 300K sekund, w przeliczeniu na semprona, a ma to byc przeznaczone na celerona 800.... ciekawe ile zdarzy;)