Grafika w BOINC!! HELP!!!

Zaczęty przez ZiuteK, 01 Grudzień 2005, 00:00

ZiuteK

Witam! Nie wyswietla mi sie grafika po nacisnieciu przycisku "Pokaz grafike" i nie pokazuje sie po wlaczeniu screensavera. Program laczy sie z serwerem i wszystko ladnie sciaga. Pracuje na WinXP SP2. Czy ktos moze mi cos poradzic ?

krzyszp

Dzieje się tak niekiedy, jeżeli Boinca masz ustawionego, zeby działał jako "Service".


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Nietoperek

tak zeby bylo dokladniej tez byloby mile widziane jak bys podal dokladniej jaki projekt nie wyswietla grafiki ;) - poniewaz jak na moje boinc manager nie ma za duzo wspolnego z wyswietlaniem grafiki tylko tyle co guzik do jej zainiciowania ;) - zas cala reszta zarzadza program klienta wyszczegolnionego projektu

ZiuteK

racja, zainstalowany mam 5.2.13 a nie wyswietla grafiki w projekcie Einstein@home.

Nietoperek

zajrzyj na  temat (jeśli masz kartę ATI :)

kuru87

Heh, mi też odchodziły niezłe wałki gdy miałem ATI... W sumie to grafika mnie nie robi, poza tym zwalnia trochę liczenie :(
b]Heh... Cały ten świat...[/b]

ZiuteK

Probowalem na roznych wersjach programu i nie na Service i tez nie dziala. Moze macie jakis link do pliku ktory pojdzie na ATI ??

Nietoperek

Cytat: "ZiuteK"Probowalem na roznych wersjach programu i nie na Service i tez nie dziala. Moze macie jakis link do pliku ktory pojdzie na ATI ??

-=LINK=- z tym dziala wygaszaz ale obliczenia sa duzo powolniejsze