Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Nie pobiera nowych zadań

Zaczęty przez stasieks, 10 Kwiecień 2017, 21:03

stasieks

Kamraci,

czy tylko ja mam problemy z pobieraniem próbek? W ostatnim czasie nic nie dostaje.
2017-04-10 20:25:14 | [każdy projekt] | Not requesting tasks: don't need (CPU: not highest priority project; Intel GPU: not highest priority project)

Zawsze działało bez problemu, teraz nie pobiera. Wyłączałem projekty z serii Quake, nic to nie dało. Wersja 7.6.33.

stiven

Czasem jakiś projekt narozrabia i taki jest efekt. Niedawno Goofyx próbował zrobić z siebie CPU intensive.
Ja namierzam delikwenta tak, że kolejno daję projektom "wstrzymaj" i sprawdzam przy którym nastąpi poprawa.
Jak nie pomaga to restart projektu, odpięcie i podpięcie ponownie.

Daj znać co liczysz. U mnie PrimeGrid, Enigma, WCG, Radioaktywny + Goofyx i WUProp i działa.

stasieks

Odłączyłem projekty i znowu dodałem i bez sukcesu. Nadal nie pobiera zadań. Przy inicjacji projektów pobierał jedną próbkę, po tym już cisza.

sirzooro

Spróbuj w opcjach logowania włączyć logowanie "work_fetch_debug", zaktualizuj projekty i przejrzyj to co się zalogowało w dzienniku zdarzeń. Trochę tego będzie, ale powinieneś tam znaleźć jakąś wskazówkę dlaczego nie pobiera nowych zadań.

BTW, wstrzymane zadania wielowątkowe które używają wszystkich rdzeni potrafią zablokować pozostałe projekty - może masz tam jakieś takie?

stasieks

Winny znaleziony - jeden z projektów Quake ... . Niestety nie wiem dlaczego, po wstrzymaniu wszystkich projektów "sejsmicznych" po kilku godzinach zaczął pobierać jednostki z innych projektów.