Universe QuarkStars 0.03

Zaczęty przez Argento, 14 Kwiecień 2017, 10:53

Argento

Dostałem dwie WU i z zakładanych (jeżeli dobrze pamiętam) ~55 minut obróbki wyszło już przeszło 4h i wisi na 100% postępu. Uwalać czy dać szanse cierpliwości  :attack:?

Aplikacja na linuksie.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

PDH

Ja u siebie wszystkie WU przerwałem. Zadania Universe Ultraviolet reionization v0.04 i Universe QuarkStars v0.03 na linuksie się zapętlają. Jedynie BHspin się liczą.

Argento

Cytat: PDH w 14 Kwiecień 2017, 14:12
Zadania Universe Ultraviolet reionization v0.04 i Universe QuarkStars v0.03 na linuksie się zapętlają.

Na WU Ultraviolet reionization jeszcze nie trafiłem :(. Natomiast QuarkStars, tak jak napisałeś, zapętlają się. W okolicach 5h WU wracało do obróbki od zera. Poza tym w dzienniku widnieje komunikat Task universe_qs_xxxxxxxxxxxxxx exited with zero status but no "finished" file..


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Argento

Cytat: PDH w 14 Kwiecień 2017, 14:12
Zadania Universe Ultraviolet reionization v0.04 i Universe QuarkStars v0.03 na linuksie się zapętlają. Jedynie BHspin się liczą.

krzyszp, możesz wypowiedzieć się w tym temacie? Pierwszy raz dotarły do mnie WU Universe Ultraviolet reionization, ale v0.05 i nie wiem czy odpalać czy uwalać  :attack:.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

PDH

#4
Zadania Ultraviolet reionization v0.05 tez są wadliwe :wth:
Na linuxie kończą się błędem 196 (0xc4) EXIT_DISK_LIMIT_EXCEEDED - ubić wszystkie szkoda czasu.
Z Universe mam ostanio same problemy. Zadań na serwerze tyle co kot napłakał i wadliwe apki. Duży minus ode mnie.

krzyszp

Pisałem na forum projektu, że testuję nowe apki i generatory, dlatego takie krótkie serie są.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka