Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Pentathlon 2017

Zaczęty przez tito, 19 Kwiecień 2017, 14:25

tito

Zgłaszamy się?
http://www.boincatpoland.org/boinc-pentathlon-2017/

mimeq



Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

sirzooro

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 19 Kwiecień 2017, 20:10
Co liczymy ?
Na razie jeszcze nie wiadomo. Trochę wiadomości co może być jest tutaj: https://www.seti-germany.de/boinc_pentathlon/25_en_Disciplines.html

Ufol

Również popieram zgłoszenie naszej ekipy do tegorocznego pięcioboju.

mimeq

To zglaszac kto tam ma wladze :]

https://www.seti-germany.de/boinc_pentathlon/anmeldung.php

The BOINC Pentathlon consists of 5 disciplines:

1. Marathon (CPU, 14 days)
2. Sprint (CPU or GPU, 3 days)
3. City Run (CPU, 5 days)
4. Cross Country (GPU or CPU, 5 days)
5. Swimming (CPU, 7 days)

Moja propozycja (z mozliwych do wyboru przy rej):

[smg id=10669 type=preview align=center caption="Pentathlon"]


sirzooro

SRBase czasem sprawia problemy przy liczeniu na dużych maszynach, jak się trafią krótkie próbki typu Riesel Short liczące się po kilka sekund można łatwo dostać od serwera odpowiedź "następne połączenie proszę za 24 godz". Jak się nie siedzi i patrzy na to cały czas to można w ten sposób stracić wiele punktów. Dlatego zamiast SRBase proponuję dać Denis@Home albo TN-Grid. Reszta w sumie może być.

krzyszp

Admin projektu dostał pomoc na mailing liście developerów BOINC i ponoć problem jest rozwiązany :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

sirzooro

Cytat: krzyszp w 24 Kwiecień 2017, 02:15
Admin projektu dostał pomoc na mailing liście developerów BOINC i ponoć problem jest rozwiązany :)
To było może gdzieś ostatnio? Bo jak rzucili Riesel Short jakiś miesiąc albo dwa temu, to miałem problem żeby to ogarnąć. Na maszynach z 32 rdzeniami logicznymi jeszcze jako tako dawało się to opanować, ale na 56 to już była masakra. Musiałem na tym ostatnim puścić dodatkowo coś innego żeby to chciało mi jakoś działać przez dłuższy czas.

Ufol

Najlepiej by było, gdyby Denis@Home został projektem maratońskim. Jak zostaną wybrane w tym roku poszczególne dyscypliny? Tzn. mówiąc po ludzku jestem ciekaw tego, kto decyduje, co będzie liczone w danej konkurencji.

mimeq

Marathon
The project is set by the organizers.

Sprint
The project with the most votes that provides workunits with a quorum of 1. This may be a GPU project if no GPU project with a quorum of 2 got more votes.

City Run
The World Community Grid subproject with the most votes. The following subprojects are available:
FightAIDS@Home - Phase 1
Mapping Cancer Markers
OpenZika

Cross Country
The GPU project with the most votes. If this project has been chosen for the sprint, the CPU-only project with the next most votes that has not been chosen for another discipline is chosen instead.

Swimming
The CPU-only project (i.e. the project does not provide any GPU application) with the most votes that is not already chosen for another discipline.


I dalej nie jestesmy zgloszeni ;/ Moze ktorys admin/mod ?


PDH

Cytatprojects may be suggested until April 27
Moje propozycje zatem:
-Cosmology lub LHC - apk pod VM wielowątkowe liczą się bardzo przyjemnie
- TNGrid, nowa optymalka od sirzooro :respect:
-GPU Collatz lub Seti - dobrze się liczy  na nvidii i amd
I do tego dowolny podprojekt WCG


mimeq

Tylko cos niema chetnego zeby nas zglosil


tito

Ciągle nas nie ma. Zmęczenie ludzi następuje?

PoznanskaPyra

Jak to się robi?
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

No i nie bierzemy udziału... B@P się wypala?

PDH