wasze cele puktowe projektowe i inne w BOINC

Zaczęty przez Borsook, 27 Kwiecień 2007, 21:26

Borsook

jak wyglada u was zbieranie punkcikow. Wiele osob chce np w wybranych przez siebie projktch osiagnac np po 100k, lub we wszystkich co sie da po 10k lub wybieracie jeden i tylko go liczycie, lub przeskakujecie jak wam sie podoba w zaleznosci od humoru nie patrzac na statystyki.
Ja np zalozylem sobie uzbierac najpierw 1k w kazdym projekcie co sie da, potem do 10k i to wystarczy na dlugi czas bo troche tego jest, liczac jeszcze prz okazji ralph-a(utrzymujemy 1 miejsce), RCN-a (walczymy o 1 miejsce) i docking (malo w tym liczymy a podoba mi sie ten projekt)

MJ19

Ja chciałem osiągnąć 125k w Rosettcie co mi się udało niedawno prawie że w rocznicę założenia konta :) Teraz liczy tam tylko komputer mojej kobiety a ja chcę dobić do 50k w SETI.Cały czas czekam na PlanetQuest,na który przerzucę moje moce obliczeniowe na dłużej :)

Yoshi

Ja zaczynałem jak chyba większość od SETI. Później powstała platforma BOINC i było kilka projektów na nią (więc do wszystkich się zapisałem) Następnie miałem baaaardzo długi okres nieliczenia i dopiero jakiś miesiąc temu wróciłem. Zapisałem się do projektów które mi się podobały (dodatkowo do ralpha żeby pomóc utrzymać pierwsze miejsce)
Jakie mam cele? Głowny cel, żeby komputer nie stał bezczynny kiedy może coś policzyć. Kolejne cele to zobaczyć jak wysoko uda mi się zajść w statystykach. A najbliższy mój cel to 50k punktów :) (myślę, że jeszcze jakieś 2 tygodnie i powinno się udać)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Robert1970

Ja głownie traktuje zasoby moich komputerów jako pogotowie ratunkowe dla zespołu. Był problem w ABC, zacząłem tam liczyć aby tych kilka drużyn nas nie przeskoczyło. Walczymy w Ralph - jestem. Próbujemy coś zrobić w WEP - jedyną maszyną z linuksem i tam liczę. Teraz dla mnie zadanie numer 1 - sytuacja w ABC bardzo mocno się wyklarowała, czyli pomagam w RCN :)

emik

ja aktualnie chcę dociągnąć wszystkie projekty do 1k pkt, a następnie do 5k


kempler

Moim aktualnym celem punktowym jest 25k w ABC i utrzymanie 4 miejsca w Polsce. Jest to główny projekt który liczę. Dodatkowo oczywiście RALPH i jeszcze DepSpid. Czasem zapuszczę coś innego. Teraz chyba przerzucę jednego kompa na Neurona.

A cele poza punktowe to ciągłe aktualizowanie i uzupełnianie BOINCopedii a także przetłumaczenie błędów występujących w kliencie BOINC i uzupełnianie Wikii PPB. Niestety czas robi swoje czyli go brakuje.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

maro86

A ja zacząłem liczyć w SETI, a teraz moją główna ambicją są projekty medyczne..
A jeśli chodzi o punkty to nie mam jakichś marzeń.
Chce po prostu dociągnąc do 30k, potem do 50, a potem do 100. I cały czas  łapać kolejne kompy do liczenia. Obecnie w porywach liczę na 3 maszynach, z 4 dostepnych...

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

Juras23

a ja ciągnę ten wózeczek :) i wciąż liczę tylko 4 projekty: Einsten'a, Rosette. Leidena, Malarię, czasem QMC - cel - utzymać się w pierwszej 20 max w pierwszej 30 w naszym TEAM-ie.

Oj zabolało jak z 19 miejsca spadłem na 32 po zgrupowaniu drużyn ...oj zabolało. ale i wyzwanie jest. :) stąd staram się RAC blisko 1000 trzymać...ale trudno jest.

AL

W moim przypadku mozna powiedizeć tak - wiele projektów - wiele celów - a komputerek ostatnio praktycznie tylko jeden :cry:

maro86


Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

D_T_G

A ja chciałbym mieć tak ze 100k na WCG :) Poza tym nie jest to dla mnie takie ważne, ale mieć najlepsze RAC (i pierwsze punkty) w drużynie w stabilnym (nie alpha) projekcie, jednym z 4-ech, w którym jesteśmy w 1. dziesiątce na świecie to też jakaś satysfakcja 8) Jeśli chodzi o BOINC alpha test to punkty nie mają dla mnie żadnego znaczenia... na moim wolnym radiowym łączu próbki (~4MB) ściągają się kilkakrotnie dłużej niż liczą (<1min), na dodatek mnóstwo się psuje, i procesie liczenia jak i całemu jego otoczeniu trzeba poświęcać dużo uwagi, żeby wyłapywać anomalie, jest nawet wprost powiedziane żeby testować anulowanie down/uploadów, liczenia, wsztrzymywanie, zmniejszać cpu throttle etc. etc. Efekt jest taki, że ledwo uciułałem 0.5 kredyta :lol:


AL

Cytat: "pbt_marlutowski"Sądząc po RAC to chyba chodzi 24/7 ?

Dokładnie. Idzie tak już od nie pamiętam kiedy. Jedynie z racji moich częstych kilkudniowych wyjazdów ograniczają go jedynie zwisy windy...a na wypadek tylko zerwania połączenia z netem - zawsze mam na nim w odwodzie kilka dłuższych jednostek (1cpdn,1sap,kilka qmc) także prawie nigdy się nie nudzi.

jamin

W moim przypadku celem jest 100K (i nie wiecej) w kazdym projekcie, w ktorym biore udzial :) troche to sie mija z sensem w przypadku NagrzewaniaStali, ABCbeta i RenderFarm - ale kto tam wie ;)

Wydmek

U mnie celem było 100k w Seti - udało się :) nie dawno - więc walczę dalej, ale już bez wyznaczonego celu na horyzoncie :D
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



cracovian

Pol miliona (niedlugo), milion w SETI moze? Potem chyba sobie daruje, prawdopodobnie na cos medycznego sie przestawie, albo spowrotem na Predictorka.

W starym SETI przeliczylem 1111 jednostek.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

bartsob5

ja planuje dobic ze wszystkimi projektami do 2K, ale w obliczu coraz to nowszych projektow, jest to trudne, zwlaszcza ze moc obliczeniowa mi spada...