Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

nie pokazuje mi statystyk w niektórych projektach

Zaczęty przez adams, 02 Wrzesień 2017, 20:20

adams

Zacząłem liczyć 2 nowe projekty (Universe i XANSONS) ale nie pokazują mi się w statystykach, ani w sygnaturze. Czy coś źle zrobiłem ? Zawsze automatycznie pokazywały mi się w statystykach. Da się to jako zmienić ?


krzyszp

Nie wiem jak XANSOS, ale z Universe powinny się wkrótce pojawić.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

adams

Już prawie tydzień jak się zapisałem. A czy ktoś ma w statystyce XANSONS ?


krzyszp

Hmm, widzę że w projekcie masz odznakę i wyświetla się ona prawidłowo... Czyżby po przeniesieniu serwerów serwis z sygnaturkami ich nie łapał?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

adams

Sprawa chyba się wyjaśniła, obu projektom nie podoba się mój adres email. Chcę go zmienić w opcjach statystyk, ale na razie chyba muszę czekać aż przyśle mi kod do tej zmiany.


krzyszp

Cytat: adams w 03 Wrzesień 2017, 20:40
Sprawa chyba się wyjaśniła, obu projektom nie podoba się mój adres email. Chcę go zmienić w opcjach statystyk, ale na razie chyba muszę czekać aż przyśle mi kod do tej zmiany.
Nie sądzę, na Twoim koncie w Universe odznaka jak pisałem wyświetla się poprawnie, więc wina nie leży po stronie projektu.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Głowę dam, że istniejesz w statystykach 2 razy. Raz Twoje główne konto. Dwa Xansons + Universe.
Aby to zsynchronizować to faktycznie powinieneś zmienić mail i na jednej maszynie odpalić te projekty + jakieś inne Twoje, gdzie już istniejesz.

adams

Jestem w statystykach bo udało mi się namierzyć statystyki Universe poprzez jakiegoś innego użytkownika, nie mam jednak tego u siebie w spisie to mały ból.