Facebook - martwe medium dla B@P?

Zaczęty przez IThorne, 18 Listopad 2017, 17:32

IThorne

Nie muszę nikomu przedstawiać Facebooka. Jaki jest każdy widzi.

Ale strona B@P oraz grupa to martwe miejsca. Rzadko publikowane posty i ogólnie pustka.

Dlaczego?

Mamy wiadomości na stronie internetowej. Dlaczego od razu nie wrzuca się tego na fejsa? Trzeba być tam gdzie są ludzie, a większość siedzi na FB i może ktoś kiedyś zajrzy.



krzyszp

No właśnie nie wiem, co się stało.
Na głównej jest wtyczka, która pisane newsy wysyłała prosto na FB, ale widocznie przestała z jakiegoś powodu działać :(

Przyjrzę się temu, ale jeżeli wystąpiły jakieś zmiany w API FB to zapewne nic nie będę mógł zrobić...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Tobas

Cytat: krzyszp w 18 Listopad 2017, 17:47
No właśnie nie wiem, co się stało.
Na głównej jest wtyczka, która pisane newsy wysyłała prosto na FB, ale widocznie przestała z jakiegoś powodu działać :(

Przyjrzę się temu, ale jeżeli wystąpiły jakieś zmiany w API FB to zapewne nic nie będę mógł zrobić...

Będziesz mógł zaktualizować wtyczkę ;)

krzyszp

Wszystkie wtyczki aktualizuję na bieżąco.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Jak rozumiem udostępnianie jest możliwe dzięki wtyczce jetpack? Jest dostępna nowsza wersja 5.5.1 - może ona pomoże (wolę sam nie aktualizować bo się coś sknoci).
Albo coś się popsuło z kontem - może połączyć konto ponownie?
Edit:

U mnie to" Automatycznie przekazuj wpisy na portale społecznościowe" jest wyłączone. Nie powinno być włączone?

kva.pl


krzyszp

#6
Cytat: tito w 25 Listopad 2017, 15:52
U mnie to" Automatycznie przekazuj wpisy na portale społecznościowe" jest wyłączone. Nie powinno być włączone?
Powinno.

Edit:
Dobra, zmieniam wtyczkę, tylko akurat w trakcie dostałem teraz telefon i muszę wyjść, dokończę później.

Edit 2: Niestety, FB wymaga ode mnie podania nr telefonu, a tego nie zrobię...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Cytat: kva.pl w 25 Listopad 2017, 16:32
Jest news o UGM na facebooku :)
?? włączyło się coś samo?

krzyszp

No właśnie też zauważyłem :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

Dzisiejszy news pojawił się na faacebooku? (ja nie mam)

tito

Ponawiam. Czy newsy się pojawiają na facebooku?

IThorne

Ostatnia wiadomość - 25 listopada.



tito



SzaMoT🍀

Cytat: IThorne w 18 Listopad 2017, 17:32
Nie muszę nikomu przedstawiać Facebooka. Jaki jest każdy widzi.

Ale strona B@P oraz grupa to martwe miejsca. Rzadko publikowane posty i ogólnie pustka.

Dlaczego?

Mamy wiadomości na stronie internetowej. Dlaczego od razu nie wrzuca się tego na fejsa? Trzeba być tam gdzie są ludzie, a większość siedzi na FB i może ktoś kiedyś zajrzy.

Grupa BOINC@Poland ostatnimi czasy się uaktywniła nie mam na myśli tylko siebie.
A donośnie zamkniętej grupy BOINC to "posucha"
A na dodatek FB nie umożliwia wystawianie linków boincatpoland.org