TeamSpeak - eksperymentalny kanał zespołowy.

Zaczęty przez Ufol, 12 Grudzień 2017, 10:26

Ufol

Czołem wszystkim a zwłaszcza kamratom z własnymi serwerami. Czy mógłby któryś z was postawić u siebie drużynowy kanał w TeamSpeak'u? Niestety darmowy Slack dosyć średnio ogarnia rozmowy głosowe. Gadać można jedynie we dwie osoby, w dodatku pojawia się echo własnego głosu. Co, przyznacie sami, potrafi wyprowadzić z równowagi. Dlatego upraszam o przeprowadzenie eksperymentu z innym komunikatorem. Przy okazji bym się przekonał, jak ten wynalazek współpracuje z gadaczami.

Martin Fox

Postaram się postawić testowo serwer w tym tygodniu :) Ale głowy nie daję że znajdę czas na pewno.

sirzooro

Odnośnie echa to sprawdź w ustawieniach miksera w Windows czy aby nie odtwarzasz tego co idzie na mikrofon. Miałem kiedyś coś podobnego w robocie, po wyłączeniu tego echo zniknęło.

krzyszp

Ja mam działający serwer Team Speak'a od dłuższego czasu, niestety muszę wygrzebać jego ustawienia. Postaram się jutro tutaj umieścić.

Edit:
A jednak sprawdziłem, adres to universeathome.pl :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Ufol

Odhaczyłem mikrofon w mikserze. O tym czy echo znikło przekonam się, gdy zagadam z kimś na Slacku. Nadal uważam, że warto sprawdzić przydatność, a w moim przypadku też dostępność, TeamSpeak'a. Jakie dane, poza adresem serwera z kanałem, muszę tam wpisać? Biorę na razie pod uwagę wariant pozytywny, czyli zakładam, że program będzie odczytywany przez Nvdę. Sprawdzę to w najbliższych dniach.

krzyszp

Niech ktoś spróbuje, bo ja to robiłem z pół roku temu i cholerka nie pamiętam sam...
Jak ktoś spróbuje i TS będzie wołał więcej, to poszukam i podam :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka