Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Konfigurcja BOINC Managera przez plik cc_config.xml

Zaczęty przez Bober, 10 Maj 2007, 14:27

Bober

Napisałem krótką instrukcję obsługi cc_config.xml:


Niestety trochę jeszcze trzeba będzie nad artykułem popracować.

Zgłaszajcie uwagi.

D_T_G

Ja włączyłem task_debug, żeby widzieć kiedy robi te checkpointy, problem jest taki, że to generuje mnóstwo śmiecia, ale od czego są filtry w kboincmgr? Hehe, w boincmgr tego nie mają :roll:


Bober

log flag <checkpoint_debug> pokazuje tylko checkpointy więc możesz go wybrać. Oczywiście jeśli w preferencjach jest ustawienie checkpointowania co 60s to co minutę pojawi się mało odkrywczy komunikat.

Ogólnie te funkcje mają tendencje do generowania nawet takich ilości śmieci, że ekran nie zatrzymuje się nawet na chwilkę  :P

Raz jak się bawiłem tymi opcjami to nawet nie mogłem tego powstrzymać bo BOINC przestał reagować na klikanie "read config file". Na szczęście w końcu się opamiętał.

Także radzę ostrożność.

HolyCrom

Stary wątek, ale bardzo przydała by się dokładna instrukcja jak edytować ten plik. Może niech ktoś kto się na tym zna to zrobi opisując każdą linijkę, żeby można było samemu, już nie pytając się an forum własne wymyślne ustawienia wdrożyć. Nie wiem jak było z tym opisem na początku, ale dobrze byłoby też żeby opisać pracę GPU, i w miarę dokładnie każdy element :). Linki widzę już nieaktualne :(

AiDec

Cytat: HolyCrom w 01 Marzec 2010, 09:39
Stary wątek, ale bardzo przydała by się dokładna instrukcja jak edytować ten plik.

http://www.boincatpoland.org/wiki/Konfiguracja_Mened%C5%BCera_BOINC



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

HolyCrom

OMG, tego to się nie spodziewałem :) wieki + :D

Troll81