Nanga Parbat...

Zaczęty przez Argento, 28 Styczeń 2018, 17:49

Argento

Abstrahując od wszystkiego, zapalmy świeczkę, nawet wirtualną za Tomka Mackiewicza, który został tam, gdzie wielu z nas nigdy nie dotrze. Był człowiekiem gór i góry go przyjęły w poczet swoich wiernych... Rzekłem.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

Ano. Dobrze że choć jedną osobę uratowali. Zszokowało mnie tempo Bielecki/Urubko. Ja w tym tempie ceprostrada na śnieżkę bym nie dotarł.....

Argento

Cytat: Troll81 w 28 Styczeń 2018, 18:27
Ano. Dobrze że choć jedną osobę uratowali. Zszokowało mnie tempo Bielecki/Urubko. Ja w tym tempie ceprostrada na śnieżkę bym nie dotarł.....

Trollu, Adam Bielecki i Denis Urubko, to starzy wyjadacze. Porzucili K2, aby pomóc Pani z Francji i Tomkowi Mackiewiczowi. Szacun! Nie potrafię sobie wyobrazić jak to jest tak wysoko i tak samotnie. Nie pojmuję! I chyba nie chcę pojąć. Odpalam świeczkę i milczę.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Troll81

wiem kim są obaj. Ale uwierz mi ze to tempo niesamowite nawet jak na ich klasę (a są światową czołówką). Szacun im wielki i już chyba wiem kto dostanie złoty czekan w tym roku

btw złote czekany w tym roku będą wręczać w Lądku-Zdroju, chyba a-conto imprezę zlokalizowali w Polsce licząc że K2 zostanie w tym roku przez Polaków zdobyte....