Poszukiwany serwisant smartfonów i tabletów

Zaczęty przez IThorne, 24 Luty 2018, 16:30

IThorne

Z racji możliwości zakupu większej ilości sprzętu androidowego poszukuje osoby znającej się na naprawie tego typu sprzętu.

Cześć urządzeń albo się nie włącza albo ma uszkodzone gniazda ładowarek. Czyli bez interwencji serwisu się nie obejdzie.

Jeśli ktoś zadeklarowałby się do naprawy to mogę mu bezpłatne odstąpić sprzęt. Jedynym wymaganiem jest to, że naprawiony sprzęt będzie liczył BOINCa. Nic więcej.

Chętnych zapraszam do kontaktu.



SzaMoT🍀

Spróbuję podjąć temat na próbę. Koszty wysyłki chciałbym pokryc.
Ale za jakiś czas ... obecnie przebywam na oddziale dozorowanym ~
Pozdrawiam
Tomasz Kaczmarek Radiowy Chochlik Pasja odkrywania ®


IThorne

Cytat z odpowiedzi.

galaxy tab 4 -peknieta szyba reszta ok
lg v490 white peknieta szyba ale mimo tego dotyk dziala wraz z pudelkiem
lg v490 black pekniety lcd wraz z dotykiem tak to wlacza sie plyta ok
lenowo tab 2 a10-30 dziala peknieta szyba lcd caly tylko szybke wymienic
kiano young 7 cali stan bdb nie mam ladowarki takiej do tego tabletu zero rys i zero pekniec igla
goglewer quantum 900 peknieta szybka lcd i reszta cale
dwa goclewery quantum 700 z foliami na lcd nie laczy ladowaie w jednym a w drugim calkiem rozwalone wejscie na ladowarke
jakis rbw tablet 3g 7 cali popekany stan nieznany
qual core 7022 peknieta szyba 3g okazja
qsmart z folia na lcd sprawny
medion peknieta szyba



Argento

Hmm, wymieniam digitizery, LCD, wszelakie gniazda wręcz notorycznie i mogę się pokusić o stwierdzenie, że problemu z tym nie mam. A tym samym mogę podjąć się uruchomienia tej małej stajni.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

SzaMoT🍀

Witam,
Podejmę temat
"lenowo tab 2 a10-30 dziala peknieta szyba lcd caly tylko szybke wymienic"
Jestem przeniesiony z dozorowanwgo oddziału do sanatorium, mam cztery gniada koło łóżka, po wyjściu z sanatorium wraz z banerem ruszam w świat z zapasem poverback.
Dam radę utrzymać zasilenie do stajni mobilnej.
Pozdrawiam

Cyfron

Myślę, że mógłbym przytulić:
galaxy tab 4 i lg v490
Wykorzystam do BOINC i mojego małego projektu akustycznego :)

Argento

Nagle temat ruszył i lista chętnych rośnie  ;). Pule 11 sztuk trzeba losowo podzielić  :attack:.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento


IThorne

Niestety sprzedawca zamilkł. Nie odpowiada na zapytania.

Ale wklejam linka do jego aukcji na OLX, jest z Sosnowca, więc może ktoś skorzysta.

https://m.olx.pl/oferta/sprzedam-tablety-17szt-galaxy-tab-4-lg-v490-lenowo-goclewer-esper-CID99-IDsg8Wj.html



Argento

Cytat: IThorne w 04 Marzec 2018, 03:25
Niestety sprzedawca zamilkł. Nie odpowiada na zapytania.

Pozwolę sobie wtrącić delikatną dygresję.  A mianowicie "PLUS 4 SZT OMEGA PONAD 10 CALOWE DWA IDEALNE NIE POPEKANE SZYBY A W DWUCH POPEKANE DELIKATNIE CZEBA CZY GNIAZDA LADOWANIA POZROBIC ITP OKAZJA".
Cytat: IThorne w 04 Marzec 2018, 03:25

Cóż... Moja konkluzja:proszę zwrócić uwagę na składnię, interpunkcje a co równie ważne ortografie.

IThorne I może dobrze, że zamilkł...


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

IThorne

Argento, sam to zauważyłem. Koleś domaga się przelewu z góry i nic innego, więc podziękowałem. Wysyłanie kilkuset złotych w ciemno to duże ryzyko.

Może ktoś z okolic Sosnowca byłby zainteresowany bezpośrednim kontaktem i sprawdzeniem na miejscu? Gdyby urządzenia działały z kablem OTG to mógłbym odkupić cześć z nich.