Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

TN-Grid Down...

Zaczęty przez Argento, 21 Maj 2018, 09:57

Argento

Serwer projektu przy upload krzyczy "2018-05-21 09:52:49 | TN-Grid Platform | [error] Error reported by file upload server: Server is out of disk space"
  XD


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

kva.pl

Shit happens ale nie wiem co w tym śmiesznego ;)

Argento

Cytat: kva.pl w 21 Maj 2018, 11:34
Shit happens ale nie wiem co w tym śmiesznego ;)

Właściwie faktycznie nic w tym śmiesznego, poza tym, że lekko rozbawił mnie fakt, że nie skalkulowano wymaganej wolnej przestrzeni dysku a nigdy wcześniej nie widziałem podobnych komunikatów. Jeżeli uraziłem, to w ramach przeprosin  :parrrty:.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

kva.pl

To jest fajny projekt, ale maja problemy z serwerem co jakis czas bo miejsce i system wydziela im uczelnia, nie maja wlasnego o ile dobrze pamietam :( Naprawia :-)

Argento

Cytat: kva.pl w 21 Maj 2018, 14:09
To jest fajny projekt, ale maja problemy z serwerem co jakis czas bo miejsce i system wydziela im uczelnia, nie maja wlasnego o ile dobrze pamietam :( Naprawia :-)

Mnie również podoba się ten projekt. Teraz wszystko rozumiem i wierzę, że naprawią. Trzymam  :p_arr:.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

krzyszp

Problemy z ilością wolnego miejsca to nic dziwnego. Universe otrzymuje codziennie setki gigabajtów danych, które są na bieżąco analizowane na stacji roboczej (automatycznie) i zachowywane później są tylko dane istotne. Wystarczy, aby skrypt na stacji się z jakiegoś powodu zaciął i problem gotowy :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kva.pl


Argento

Cytat: kva.pl w 23 Maj 2018, 14:45
Naprawili ;)

Tak, kva.pl, naprawili. Jednak zauważyłem pewien komunikat przy odesłanych wynikach a brzmi on "Zakończone, oznaczone jako niepoprawne". Nie dostałem żadnych punktów. Nie widziałem wcześniej tego komunikatu i nie wiem jak go interpretować. A WU mają po 12h obróbki, mimo, że czas ten nie ma nic wspólnego z rzeczywistym i jest zdecydowanie krótszy.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento