Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Xeon 2683v3 + płyta + chłodzenie

Zaczęty przez kva.pl, 22 Maj 2018, 15:22

kva.pl

Sprzedam komplet najlepiej:
Xeon 2683 V3 - wszyscy wiecie ale i tak napiszę - 14 rdzeni, 28 wątków, co ważne od groma linii PCIE więc nie dusi kart graficznych. Wersja sklepowa, a nie ES/QS. Na aliexpress/eBay w tej chwili chodzą po 800$.
MSI x99 MPOWER - kupiona w morele.net na gwarancji jeszcze półtora roku, sprawna 100%
Chłodzenie silentumpc fera czy Fortis, nie pamiętam :D W każdym razie to większe i lepsze, xeon licząc 28 próbek WCG osiąga na nim 56 stopni więc starcza na luzie :)
Cena jaka mnie interesuje za całość to 2800 zł więc rzeklbym promocyjna no ale ma służyć naszym wspólnym BOINCowym celom więc wolę sprzedac taniej ale swoim ;)

Będę miał też GTXa 1060 3GB na sprzedaz ale dopiero w przyszłym miesiącu.

kva.pl

Serio mam potwora na allegro puszczac?  :(

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

A ja zbieram kasę na przyszły rok.
Sorki.

kva.pl

No nic, dobije do checkpointa 50yr w SCC (co zajmie jeszcze ze dwa miesiace) i wtedy rzuce na allegro o ile ktos sie nie zlamie tutaj  :whistle:

stiven

Sprzęt super.
Cena jak za takiego potwora całkiem przyjemna. Niestety trzeba mu jeszcze ramu dołożyć, a to ddr4.

kva.pl

Moge dorzucic 8GB pamieci ECC gratis. Jak sie nikt nie zdecyduje to w srode wrzucam sprzet na allegro, potrzebuje kasy za niego do konca miesiaca :(

necavi

#7
CytatMoge dorzucic 8GB pamieci ECC gratis
Trzeba zaraz tak było. Z mojej strony wstępna rezerwacja do środy - muszę przeliczyć srebrniki ::)

19.07.2018
Edit/ Po przeliczeniu $ ze smutkiem odpuszczam zakup :(

kva.pl

A jednak my preciouuuussss znalazl nowy dom. Oby Ci necavi dobrze sluzyl, a pozostali niech zaluja  :P