Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

flyps.io

Zaczęty przez migawron, 29 Czerwiec 2018, 00:42

migawron

Słyszeliście o tej platformie?

Ja dzisiaj natknąłem się przypadkiem - komercyjny BOINC?

Jakby zyskało większą popularność, to będzie trudniej o nowych użytkowników :(



Krzysiak

Skończy się czas prowadzenia obowiązkowej działalności po otrzymaniu dotacji, i znikną z rynku.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi

Ile to już było podejść do zajumania mocy użytkownika? Przeszło 10 lat temu dawano "darmowy internet za moc cpu" itp.  Nawet kryptowaluty nie zniszczyły nas chociaż kasa była na wyciągniecie ręki. Dlaczego? Świr, który inwestuje w sprzęt aby liczyć kwadraty lub szukać ufoki sam mógłby za utopione pieniądze nabyć owe usługi, ale on, pierońska przekora będzie liczył i jeszcze będzie miał radość z cyferek w jakichś głupich tabelach  XD

Martin Fox

https://antyweb.pl/udostepnienie-mocy-obliczeniowej-komputera-flyps-io/

Niewiele z tego, ale jakby ktoś zostawiał kompa 24h to może na netflixa zarobi...

migawron

5 euro na steam kosztuje 3300 pkt, u mnie na i5 i 1050ti jeden punkt generował się jakieś 9 minut, więc opłacalność znikoma :)




IThorne

Ciekawe jest to, że nie chcą dawać gotówki do ręki (czyli na konto). Pewnie mają umowy z korporacjami i dlatego te kupony.

A gdyby była kasa to od razu pojawiłoby się pełno inwestorów z byłych gimnazjów jadących na pradzie fundowanym przez rodziców.



kojot

A u mnie liczy od 1 lipca na C2Q 9650 i już mam 8240 pktów. Jeszcze kilka dni i będzie na Netflix za 9000 pkt o wartości 60 zł. Zużycie komputera rzadko większe niż 75% a jeszcze w tym samym czasie liczą się białka na GTX1080. :)
Za tak śmieszne zużycie mocy procesora to chyba się opłaca.

Zastanawia mnie tylko do czego wykorzystują tę moc i co mój komputer właściwie liczy.  ???

migawron

C2Q 9650 i GTX 1080 w jednej budzie? Ło matko.



Martin Fox

Cytat: kojot w 05 Sierpień 2018, 23:29
Zastanawia mnie tylko do czego wykorzystują tę moc i co mój komputer właściwie liczy.  ???
Lepiej nie wiedzieć :P

kojot

Cytat: migawron w 05 Sierpień 2018, 23:42
C2Q 9650 i GTX 1080 w jednej budzie? Ło matko.

A co złego w tym połączeniu? C2Q@4.0 GHz, wszystko chodzi mi na full. W lapku mam i5-7300HQ i może to subiektywne odczucie, ale na Quadzie lepiej mi się pracuje.
Nie widzę potrzeby wymiany na nowszą platformę, chociaż Threadrippery kuszą.  :P