Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Kupię jakiegoś quada z płytą

Zaczęty przez TJM, 29 Lipiec 2018, 22:11

TJM

Poszukuję jakiegoś używanego czterordzeniowego proca z płytą. Cena gra rolę, preferowałbym jakieś średnio stare i5 z poprzednich generacji. Ogólnie ma to zastąpić Q9550 który ciągnie trochę prądu nawet niewiele co robiąc a wydajności już dziś praktycznie nie ma żadnej, tak że nawet nie opłaca się go dociążać liczeniem czegokolwiek. Od płyty oczekiwałbym 4 portów SATA i to w zasadzie tyle. Może być bez pamięci i coolera, coś tam znajdę w szafie.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Szopler

Mam do sprzedania:
MoBo: MSI ZH77-G41
CPU: Xeon E3-1230 V2
GPU: MSI 7770
RAM: Corsair 4x4GB
Chłodzenie: Gelid SnowStorm
Zasilacz: Corsair CX 430

Obudowa - jakaś stara ATX, zmodowana (dodany wentylator na przedzie, front pomalowany na czarno)

Liczę na 1500 PLN + koszt wysyłki

TJM

Na cały zestaw to mnie raczej nie stać, dlatego poszukuję raczej samego proca z płytą - może komuś zostanie po jakiejś modernizacji. Całą resztę będę miał ze starego sztrucla.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

krzyszp

Cytat: TJM w 30 Lipiec 2018, 15:16
Na cały zestaw to mnie raczej nie stać, dlatego poszukuję raczej samego proca z płytą - może komuś zostanie po jakiejś modernizacji. Całą resztę będę miał ze starego sztrucla.
W zasadzie, to mam wolne mobo pod tego procka (dokładnie z nim chodziła). Gigabyte GA-Z77-D3H.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

To co powiesz TJM na MoBo + CPU za połowę w.w. kwoty?

TJM

Chyba go zassam ponieważ istnieją spore szanse na 2 pieczenie na jednym ogniu - jeśli mi ruszy na tym soft od vmware na razie odpadnie zakup drugiej maszyny na zabawkę.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.