THOR challenge.

Zaczęty przez tito, 18 Wrzesień 2018, 08:58

necavi

2 etap w toku na razie nie jest najlepiej 12 miejsce na 18 drużyn :wacko: Link

tito

Wygląda na to, że nie dostaniemy się do 3ciej rundy.  :(

TJM

Pewnie się załapiemy na ostatnim albo przedostatnim miejscu pierwszej dziesiątki - dogonimy tych co kisili zadania przez ten tydzień przerwy.
U mnie energetyka chyba nie lubi BOINCa - za każdym razem kiedy zaczyna się jakiś wyścig w którym wezmę sobie udział zaczynają robić przerwy w dostawie prądu czasami nawet po kilka godzin - w tym tygodniu zaliczyłem 2 po których wszystko mi pogasło, cholery normalnie idzie dostać - nie dość że sprzęt stoi offline bo będąc w robocie (a wracam czasami dość późno - darmowe nadgodziny) nie mogę go odpalić, to jeszcze często coś się po prostu popi... tzn zepsuje.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

EDU Enthusiast

Rozumiem ze nie trzeba specyficznych taskow robic?

Wczoraj pod wieczor przylaczylem moj cpu.

necavi

I już - dla nas - po zawodach
Wyniki grupowe:
1 . BiblePay              145 years
2   Byteball.org    110 years
3   Team China      68 years
Niemcy, którzy nas wyprzedzali o rok liczenia i wydawali się być w zasięgu (i 10 miejsce również) zrobili wielki skok i są na 9 miejscu (SETI.Germany 25 years). 10-kę okupuje BOINC.Italy 24 years . Na pociechę (?) dodam, że za nami  zostali AMD Users, USA, Canada, Australia oraz UK.
Dzięki wszystkim za udział w wyścigach :respect:

krzyszp

Ja niestety w drugiej turze wziąłem mały udział, niestety prawie cały sprzęt poszedł w obróbkę danych wynikowych z Uni w tym czasie...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

tito

No cóż - najważniejsze, że braliśmy udział i źle nie wypadliśmy.
Dla wszystkich  :parrrty: