Tomasz Kaczmarek

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 19 Listopad 2018, 21:20

Co by nie pytać byle nie błądzić

1
2
3
4
5
6
7

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 08 Wrzesień 2019, 18:02
Tomaszu, chyba, nasze aktualnie zażyłe relacje, powinniśmy " przenieść " ... na poziom BOINCowy oraz otwarcia f4 ... co uważasz? odpisz, nie lubię niedomówień ... Grzegorz Roman Granowski ...

Tego ostatniego wpisu nie widziałem (edycja była)
A gdzie dokładnie przenieść na FB?
Za bardzo nie lubię tego portalu spolecznosiowego bo brakuję tam merytorycznych dyskusji itd.
A co chcesz osiągnąć poprzez to otwarcie f4? Tak myślę, że chcesz "zarazić" większą grupę społeczną.
Na FB raz spróbowałem coś tam promować płatnie odnośnie trwającego Wyzwania ale ludzie nie wiedzą o co "kaman"
Tak więc niech Wolentariat pozostanie na forach związanych z tym tematem.

Odnośnie szachów to powinieneś zmienić miejsce otwarcia f4 z FB na fora związane z tym zagadnieniem.
Jakoś nie widzę sensu w promowaniu szachów na FB chyba, że nie tylko szachy w tym uczestniczą, bo widziałem, że też BOINC w to wchodzi,
taki mix SzachoBOINC.

Reasumując tą moją wypowiedź jestem otwarty na propozycję ale proszę ją doprecyzować, co dokładnie, jakie rüchy, jaki cel i zakres działań analityka

Grzegorz R. Granowski

" A co chcesz osiągnąć poprzez to otwarcie f4? Tak myślę, że chcesz "zarazić" większą grupę społeczną. " ... " twoja precyzja ... jest bardzo ... ' precyzyjna ' ... " zapraszam, współpracujmy ... " ... ... " ...

serdeczności, Grzegorz Roman Granowski ....

SzaMoT🍀

#42
Możemy się tak umówić, założyć.
Jak ty wygrasz w szachy online, to Ty " dyktujesz" warunki współpracy, a jak ja wygram to zmieniasz pozycję drużyny , a na jaką to sam zdecydujesz.
Może tak być?

Ps Potrzebuję trochę czasu na trening bo dawno niegrywalem w szachy online i nie zgadzam się na partie np 3 z 4 minutową, minimum 15 minut na stronę

EDIT:
Cytat
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 07 Wrzesień 2013, 23:30
:facepalm2:

Witam Was,

Przekonfigurowałem się  :ahoy: :ahoy: :ahoy:

Połączyłem się . . .

Sobą jesteśmy Razem,

Za Waszą Wolność i Naszą
Za Naszą Wolność i Waszą

Kochamy się

Kochani Rodzice mych dzieci


Stary wątek ale, te słowa przydały by się teraz!!! WCG, PM, PG, 21 września. Kolejny PM, październik itd.
Grzegorzu, kiedy będziesz z Nami tworzył ogólny wizerunek na polu Przetwarzania Rozproszonego!!!?
Tak wiele starań dokładam, pisząc, agitując, z myślą o Twojej ostoi w BOINC@Poland
Ale Twoja wola, ja tylko agituje  ;)
Być może oprócz Agitacji, coś więcej się zrodzi
:parrrty:

Ps. Chyba na żadnym forum nikt tak Ci nie "słodził"

SzaMoT🍀

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 11 Wrzesień 2019, 11:50
Też na próbę podpiąłem pod PG darmowego VPS'a i w Fermat Divisor Search PPS-DIV (LLR) takie czasy uzyskuje, wygląda moim zdaniem nieźle, tym bardziej, że to darmowy (50$ na miesiąc DigitalOcean) a VPS'y to "kropelki"
http://www.primegrid.com/show_host_detail.php?hostid=973001

Jak na PG to podprojekt PPS-DIV (LLR) nieźle obdarowuje krydtami.
Niby nie ma bonusu podanego za przeliczanie zadań ale u mnie VPS 1core wyrobił 9716 punktów na dzień.
Czyli bonus jakiś jest, tylko nie podany przy wyborze.

Zgłosiłem by podali wartość Bonusa

SzaMoT🍀

#44
@GRG
Partia szachowa korespodecyjna ok, tylko nie mam w domu szachownicy.
Jak na forum to powinno być to widoczne dla innych, a nie tylko G6 2C, bo nie będzie wiadomo jaki jest obraz gry.
Tak myślę jak to rozwiązać technicznie.
Jeśli można pobrać szachownicę i sobie dowolnie umieszczać figury i zapisać to w pliku np jpg.?
Zobaczę później czy jest taka opcja.
Pozdr.

SzaMoT🍀

31 października jadę do sanatorium i tym samym będę miał więcej czasu na bieżące sprawy z BOINC'em (RAC) × ~20 Google ColabGoogle
Zabieram wszystkie sprzęty mobilne i laptopa na którym postawie Linuxa, teraz jest Vsta i nie idzie uruchomić Colab.
Dojdą kolejne sprzęty.
Pozdr.

Ps.
@GRG
I na szachy  też znajdzie się czas, tylko ja nie umiem szkoleniowo grać, moja wiedza na to nie pozwala.
Mamy piękną, ciepłą jesień pewnie wyprawy na grzyby też będą towarzyszyć.
W grzybobraniu mam duże zaległości na ten rok, być może uda się pochwalić okazem.




tito

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 23 Październik 2019, 11:29
31 października jadę do sanatorium i tym samym będę miał więcej czasu na bieżące sprawy z BOINC'em (RAC) × ~20 ...
:p_arr:
I tak trzymaj.
Spokoju i zdrowia życzę.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 23 Październik 2019, 11:29
31 października jadę do sanatorium i tym samym będę miał więcej czasu na bieżące sprawy z BOINC'em (RAC) × ~20 Google ColabGoogle
Zabieram wszystkie sprzęty mobilne i laptopa na którym postawie Linuxa, teraz jest Vsta i nie idzie uruchomić Colab.
Dojdą kolejne sprzęty.
Pozdr.

Ps.
@GRG
I na szachy  też znajdzie się czas, tylko ja nie umiem szkoleniowo grać, moja wiedza na to nie pozwala.
Mamy piękną, ciepłą jesień pewnie wyprawy na grzyby też będą towarzyszyć.
W grzybobraniu mam duże zaległości na ten rok, być może uda się pochwalić okazem.

Szanowny Skrzydłowy ... bierz kąpiele wodne, popijaj ' wody zdrowotne ' ( dwie szklanki dziennie ) ... przeczytaj Czarodziejską Górę Tomasza Manna ... też jest o Sanatorium, więcej nie zdradzę ... odłącz się od komputera, albo używaj przez godzinę dziennie ... albo godzinę rano / godzinę wieczorem ! pisz wiersze ( dlaczego nie ) ... porozmawiaj z Lekarzem Prowadzącym o Sycreście ... a i Abilify, to dobry lek ... dzisiaj idę spotkać się z Profesorem, lekoterapia z elementami psychoterapii ... odstawiamy klozapol ... mam nadzieję, ze dzisiaj kolejne 25 mg w dół / albo 50 ... " klozapol " ... wogóle nie wróży ... najlepiej, ani Pacjentom, ani Odczuwającym ten cudowny preparat ... serdecznego więc wyjazdu, Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Kąpiele wodne są realne ale na basenie miejskim plus sałna.
Nazwałem ten wyjazd sanatorium bo to oddział szpitalny otwarty, i teoretycznie można się poruszać swobodnie.
NFZ nie zapewnia SPA.
A z tym limitem na kom. to mam od dawna tableta  :facepalm2:
Siedząc przy komputerze godzinami ( mało wygodne )
Leżenie jest zdrowsze niż siedzenia.
Już nie raz kiedyś obudziłem się z odciśniętą klawiaturą na czole, nigdy więcej.
A książka lepiej nie, bo jestem bardzo sugestywny z czyiś opowiadań, relacji, filmów nie oglądam, TV, meczów itd. wolę pograć na żywo. Choć konto hazardowe mam na Fortunie, epizod maniakalny spowodował że jak postawie jakiś grosz to Polska wygra, i lipa.

Jadę zmienić otoczenie to mój "2 dom" ( Willa 4 , 37 pobyt kurjozalno wypoczynkowy)
XD

Grzegorz R. Granowski

serdecznie, a czy to Lekarz Prowadzący Ciebie skierował ? oddziały dzienne to ... oddziały dzienne ... i najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ... ...

sknd

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 23 Październik 2019, 11:29
31 października jadę do sanatorium (...)

Mamy piękną, ciepłą jesień pewnie wyprawy na grzyby też będą towarzyszyć.
W grzybobraniu mam duże zaległości na ten rok, być może uda się pochwalić okazem.

Owocnego pobytu! Nie tylko w sensie owocników grzybów (btw. miałem okazję niedawno trochę połazić i pozbierać w Beskidzie Niskim (Czarne), w godzinę miałem tyle borowików, że mnie dosłownie plecy potem bolały od dźwigania siaty, w tym niektóre osobniki 0.5-0.7 kg  :fright:

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 23 Październik 2019, 16:47
serdecznie, a czy to Lekarz Prowadzący Ciebie skierował ? oddziały dzienne to ... oddziały dzienne ... i najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ... ...

Do sanatorium ( szpital koadukacyjno rozwojowy ... )
24h ( parter # kraty, oddział ładniej czytając, dozorowany)
1 piętro odział "otwarty" i tam właśnie za jakiś czas, być może będą t mc²erapie

SzaMoT🍀

Cytat: sknd w 23 Październik 2019, 17:09
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 23 Październik 2019, 11:29
31 października jadę do sanatorium (...)

Mamy piękną, ciepłą jesień pewnie wyprawy na grzyby też będą towarzyszyć.
W grzybobraniu mam duże zaległości na ten rok, być może uda się pochwalić okazem.

Owocnego pobytu! Nie tylko w sensie owocników grzybów (btw. miałem okazję niedawno trochę połazić i pozbierać w Beskidzie Niskim (Czarne), w godzinę miałem tyle borowików, że mnie dosłownie plecy potem bolały od dźwigania siaty, w tym niektóre osobniki 0.5-0.7 kg  :fright:

Takie 0.5-0.7 poproszę fotki z okazów i czy zdrowe były?

sknd

zdrowe były absolutnie, jak nie zapomnę wrzucę fotki jutro

SzaMoT🍀

#54
Jadę na grzyby nadrobić zbiór
Zmiana planów

SzaMoT🍀

Takie małe porównanie.

Wielkość BOINC'a na ekranie, pierwsza wersja.

Mniej BOINC'a, więcej dla siebie

Mniej dla siebie

Najmniej dla siebie

Jaki morał z tego?
"Nie wierz nigdy kobiecie?"

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 23 Październik 2019, 12:36
przeczytaj Czarodziejską Górę Tomasza Manna ...  pisz wiersze ( dlaczego nie ) ... porozmawiaj z Lekarzem Prowadzącym o Sycreście ...

"Czarodziejskiej tak zwanych górek miałem już sporo, i w dodatku mój imiennik ..." Wiem, że może nie chodzi o to, nie czytałem.

Wiersze pisać ok, tylko mam w głowie ostatnio przetwarzanie rozproszone i może tracąc BOINC, (Google Colab) :p_arr:

O Sycreście porozmawiam, zapytam czy mogę przetestować.
I zapytam jak to działa i jakie ma referencje jako lek.

Tak akurat składa sie, że dzień przed Wszystkimi Świętymi jadę, pomodlę się za tych co nie mogą przetwarzać BOINC :ahoy:


Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 27 Październik 2019, 10:19
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 23 Październik 2019, 12:36
przeczytaj Czarodziejską Górę Tomasza Manna ...  pisz wiersze ( dlaczego nie ) ... porozmawiaj z Lekarzem Prowadzącym o Sycreście ...

"Czarodziejskiej tak zwanych górek miałem już sporo, i w dodatku mój imiennik ..." Wiem, że może nie chodzi o to, nie czytałem.

Wiersze pisać ok, tylko mam w głowie ostatnio przetwarzanie rozproszone i może tracąc BOINC, (Google Colab) :p_arr:

O Sycreście porozmawiam, zapytam czy mogę przetestować.
I zapytam jak to działa i jakie ma referencje jako lek.

Tak akurat składa sie, że dzień przed Wszystkimi Świętymi jadę, pomodlę się za tych co nie mogą przetwarzać BOINC :ahoy:


na tzw. ' górki ' Sycrest działa ... ale moja Szanowna, była Lekarz Prowadząca ... poszukała na formach, również australijskim, i zaleciła stosowanie stałe, mimo, iż ... w zaleceniu ... nazwijmy ogólnym, jest ... zalecany w stanach maniakalnych, pewnie również i w hipomanii ... serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ...

ps. dla CHADu ... lek idealny ...

edit : aktualnie, mam zalecona, podtrzymującą dawkę ' klozapiny ' ... 100 mg ... pomyśl Szanowny o psychoterapii, " Rodzinnej " ... lub innej, psychodynamicznej ... na przykład !

SzaMoT🍀

Sycrest, nie masz wrażenia, że przy stanach lekko poniżej normy (lekka depresja)
Lek Sycrest za bardzo spłaszcza czy wręcz odwrotnie, działa anty.

Idealnie by było takie stwierdzenie, stan hipo cały czas bez urojeń, a temu towarzyszy brak snu czyli da się ... Wymusić sen i być hipomaniakalny

Większość społeczeństwa Amerykańskiego jest w fazie "maniakalnej" i tam tego nie leczą?
Mają inne ego?
Otoczenie akceptuje taki styl, bo taki jest ogół  :whistle:

Teleportacja USA?
W Polsce też idzie żyć z CHAD i wiele innych zaburzeń tylko trzeba do tego mieć odpowiednie podejście i mieć odpowiednią osobę (w razie "W" umieć podejść do sprawy z osobą z "innej bajki" psychologia się kłania. Dziękuję zawsze tam gdzie Ty)



Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 27 Październik 2019, 10:58
Sycrest, nie masz wrażenia, że przy stanach lekko poniżej normy (lekka depresja)
Lek Sycrest za bardzo spłaszcza czy wręcz odwrotnie, działa anty.

Idealnie by było takie stwierdzenie, stan hipo cały czas bez urojeń, a temu towarzyszy brak snu czyli da się ... Wymusić sen i być hipomaniakalny

Większość społeczeństwa Amerykańskiego jest w fazie "maniakalnej" i tam tego nie leczą?
Mają inne ego?
Otoczenie akceptuje taki styl, bo taki jest ogół  :whistle:

Teleportacja USA?
W Polsce też idzie żyć z CHAD i wiele innych zaburzeń tylko trzeba do tego mieć odpowiednie podejście i mieć odpowiednią osobę (w razie "W" umieć podejść do sprawy z osobą z "innej bajki" psychologia się kłania. Dziękuję zawsze tam gdzie Ty)

Szanowny ' Skrzydłowy ' ... nie mam podobnego wrażenia ! nie rozumiem tez co znaczy ' spłaszcza ' ... wg mnie lek ' Sycrest ( asenapina ) ' ...ma cechy ... idealistycznego, doskonale mnie zintegrował ...

Szanowny " Skrzydłowy " ... czy się zajmujesz ' zawodowo ' ... techniczny? ekonomiczny ? humanistyczny ? serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ... ...

SzaMoT🍀

Techniczny, mechanizmy z zawodu RTV epoka lamp.
A technika mechaniczna, lubiłem dłubać w mechanizmach, video itd.
Obecnie zaniechałem zawodu, epoka się zmieniła i pewnie level spadł sprawności manualnej.
Lubiłem się wpatrywać w laminaty szukając zimnych lutów.

A obecnie to wiadomo co pochłania czas ...
Możliwości, chęci na tyle zmalały, że staram się chować w zaciszu domowym, przeczekać okres "próżni"

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 27 Październik 2019, 15:34
Techniczny, mechanizmy z zawodu RTV epoka lamp.
A technika mechaniczna, lubiłem dłubać w mechanizmach, video itd.
Obecnie zaniechałem zawodu, epoka się zmieniła i pewnie level spadł sprawności manualnej.
Lubiłem się wpatrywać w laminaty szukając zimnych lutów.

A obecnie to wiadomo co pochłania czas ...
Możliwości, chęci na tyle zmalały, że staram się chować w zaciszu domowym, przeczekać okres "próżni"

czas nie pochłania, ' nicość pochłania ' ... Grzegorz Roman Granowski ... ...

SzaMoT🍀

Odrobina Parapsychologi wskazana w tym wątku.

Żadnej! Książki nigdy nie przeczytałem typu opowiadanie realne, mało realne, omamy poznawcze  :P

Nicość to już pogranicze "śmierci", mam się bać?
:book:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 27 Październik 2019, 17:10
Odrobina Parapsychologi wskazana w tym wątku.

Żadnej! Książki nigdy nie przeczytałem typu opowiadanie realne, mało realne, omamy poznawcze  :P

Nicość to już pogranicze "śmierci", mam się bać?
:book:

Szanowny i Drogi Tomaszu, wyobraż Sobie, przyjąłem dziś ' Sakrament Komunii Świętej ' w Sanktuarium Świętej Jadwigi w Trzebnicy ... najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ...

edit : byłem również w Empiku, zakupiłem Biografię ... Opata, Cystersa, wielkiego, świętego Kościoła Katolickiego, Bernarda z Clairvoux ! ale również, Opowiadania Olgi Tokarczuk ! Tomaszu, czytaj dużo !

SzaMoT🍀

Cyt.
"Tomaszu, czytaj dużo !"
Tylko techniczne sprawy mnie interesują np. język Python 3, na tą chwilę.
A opowiadania czyjeś z życia to do fascynacji nadmiernej może doprowadzić.
Już pisałem o sobie jestem osobą którą można zmanipulować w jakąś misję nie do końca prawdziwą, już kiedyś byłem szamanem tak się zdawało bynajmniej i tu w Europie za dużo leków mi serwowano.
Dziękuję za lekturę ale wolę świat tu i teraz.
Pozdr.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 28 Październik 2019, 08:19
Cyt.
"Tomaszu, czytaj dużo !"
Tylko techniczne sprawy mnie interesują np. język Python 3, na tą chwilę.
A opowiadania czyjeś z życia to do fascynacji nadmiernej może doprowadzić.
Już pisałem o sobie jestem osobą którą można zmanipulować w jakąś misję nie do końca prawdziwą, już kiedyś byłem szamanem tak się zdawało bynajmniej i tu w Europie za dużo leków mi serwowano.
Dziękuję za lekturę ale wolę świat tu i teraz.
Pozdr.

" zdrowia " ... wracaj prędko ... Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

#67
Zabieram ze sobą cały sprzęt być może coś uda się powiększyć na wyjeździe. Darmowy prąd zgodnie z regulaminem  XD

Ps. Ordynator już od dawna wie, że wspieram BOINC  :attack:
Zima idzie a budynek starej daty bez remontu w zimie temperatura w pokojach oscyluje 16 stopni trzeba dogrzać a w regulaminie jest nie można własnego ogrzewania mieć typu grzejnik, grzałka.
Koce rozdawają w ramach docieplania
Sprzęt elektroniczny jest dozwolony oprócz serwerowni XD

Ps. 2
Kiedyś jak miałem q6600 kręcony na 3,6 na Box to pielęgniarka w nocy kazała mi to wyłączyć nie potrafiła nawet określić co to jest że tak "wyje" to było ponad 3000 obrotów wentyla na CPU.
Odparłem że nie mogę wyścig trwa w PG LLR temperatury 83 na CPU na rdzeniach ~90

Grzegorz R. Granowski

serdecznie, zdrowia ! Grzegorz Roman Granowski ... ...

SzaMoT🍀

#69
Wiadomości: 1 158 BOINC Fanatyk
Wiadomości 1 148 Skrzydłowy
Kiedy dojdzie do remisu w wysłanych postach to dojdzie do wielkiej przemiany w zespołach? Tak?
Nie potrzebne skreślić
10 =10 Twój ruch

SzaMoT🍀

Niestety musiałem zaniechać brania Abilify, drżenie, niespokojne nogi  :dunno:
Jutro już w innym klimacie środowiskowym, postaram się "zawalczyć" z Panią Psycholog (psycho terapię)

Grzegorz R. Granowski

psychoterapia ... to ... mądrość / obowiązek / konieczność / dobra sposobność ! pomyśl o asenapinie ( Sycrest ) ... a i o Abilify ( może objawy miną ) ... miną ? minął ?

serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Już kilka prób miałem z tym lekiem i nawet mniejsze dawki i za każdym razem po 2 tygodniach to samo.
Są plusy tego leku, działa pobudzająca, aktywizująco ale dyskineza go w moim przypadku deskwalifikuje.
Zobaczymy co dalej wyjdzie może coś innego mi zaserwują.
Ale wolał bym zostać na Licie i Lamitrin tylko to, w razie bezsenności Zolafren.
Zastępczo Zolafren zastępuje kannabinoidem CBD, CBG, ~≥0,2% THC, zależnie na jakiej glebie rośnie, z okolic Wrocławia odmiana Finola jest "zajebista" dobrze się śpi.
Waporyzacja roślinna była znana już za czasów przed naszą erą.
Nie piszę o rekreacyjnej konopi tylko o konopi siewnej, medycznej, legalnej na polskim rynku rolniczym

Grzegorz R. Granowski

lit oraz lamotrygina ... to dobre połączenie, Grzegorz Roman Granowski ...

edit : poprosiłem Szanownego Pana dra ... astrofizyka, czyby nie rozpatrzył, oficjalnie ' prośby ' ... o możliwość ... przyjęcia mnie jako ' wolnego słuchacza ' !

SzaMoT🍀

Nowe centrum dowodzenia  :attack:
Dalsze relacje za jakiś czas


@GRG tego leku asenapinie ( Sycrest )  nie ma w NFZ w Polsce

Grzegorz R. Granowski

odznaczyłem nowy Podprojekt w WCG ... mam nadzieję, że w dwa tygodnie dostanę ... Brązową Odznakę ! serdecznego pobytu, Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Tak sobie teraz myślę mógłbyś swoje CPU cisnąć np.WCG albo jakieś projekty które nie wykorzystują podwójnego AVX 512 a dokupić np. coś pod PG z nowej serii 3000.
To tylko sugestia albo te xeony sprzedać a w te miejsce serie 3000 Ryzen.
Trochę szkoda tych CPU do LLR skoro dostają "baty" ze względu na instrukcje przetwarzania.
Ale najważniejsze, że do przodu.

Ps.
Uparłem się Vistę 32 zmusić do jawy i Colab i chyba coś z tego wyjdzie dzięki WSUS offline update


Grzegorz R. Granowski

Szanowny Skrzydłowy ... aryprazol ( Abilify ) ... ma dodatnie cechy ... jest aktywizujący, bezpieczny, daje nadzieję, także rozważ proszę, czyby nie porozmawiać o tym z Lekarzem Prowadzącym ... objawy negatywne pewnie mijają ... także serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ... co u Szanownego ?

SzaMoT🍀

szanowny Grzegorzu abilify lekarz mi nie chce teraz dać bo jestem na fali zrywkowej w tej chwili dostaje tritiko na noc i też miło że jest antydepresyjne pozdrawiam serdecznie mowa Google translate polish