Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Prośba - Oczekiwanie!!!

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 10 Grudzień 2018, 10:04

Grzegorz R. Granowski

 :ahoy: :ahoy: :ahoy:

Czy mogę tak zwaną "Górę", czyli głównie Michała jarosza "Mchla" oraz Zarząd Fundacji prosić o nadanie mi Roli Ogólnie określanej, jak np. Hubertowi Kozińskiemu "boinc serwisant"
czy Newsmanni lub Operacyjno-Manewrowość...

kiedyś, za Doradztwem Tomasza R. Gwiazdy było to Primes Maniac... ale ktoś później wykasował!!!

moją "Maniakalność" boincową traktuję bardzo poważnie... niedługo ( za ponad miesiąc ) uruchamiamy stronę www.savetheworld.org.pl, na której zostanie umieszczona
rozbudowana Historia Boinc, i nie tylko ( z tą historią Boinca to też proszę czyby Któryś z Kamratów nie mógłby czegoś na ten temat "skrobnąć" )  :book: :book: :book:

serdecznie i z ukłonem  :facepalm2: :facepalm2: :facepalm2: Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Szanownego +++ jako Członek Zespołu od kilku już lat oraz :

1. Contribution to Team total credit ... 10.65121%!

2. Contribution to Team total RAC ...   22.70182%! 

oczekuję odpowiedzi !!! najlepszego Wszystkim Grzegorz Roman Granowski

krzyszp

Tutaj raczej nie ma czegoś takiego jak "ranga ogólnie określana".

A co do historii BOINC, to jako ściągę polecam
https://www.dobreprogramy.pl/krzyszp/BOINC-wyjdz-z-czarnej-dziury,76630.html

Mojego autorstwa - lepsze to niż nic  ;)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

"raczej"??? czy na pewno???

za Historię dziękuję... może się zdarzyć, że umieścimy na savetheworld.org.pl odnośnik... oczywiście za Wszechstronnego Dyletanta zgodą!!!

serdecznego ... Grzegorz

ps. ktoś chyba z universe@home "zdmuchnął" z 1.000.000 zadań :) przełączyłem więc moc 32 core ryzena 2990wx na Rosetke... zassało od razu Grubo :)

serdecznie względem Jarosza ... Prezes ( Przedsiębiorca Kulturitwórczy )

krzyszp

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 10 Grudzień 2018, 22:19
"raczej"??? czy na pewno???
Raczej, mnie się takiej opcji namierzyć nie udało. Ten status co u mnie wyświetla, to jest "członkostwo w grupie".

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 10 Grudzień 2018, 22:19
za Historię dziękuję... może się zdarzyć, że umieścimy na savetheworld.org.pl odnośnik... oczywiście za Wszechstronnego Dyletanta zgodą!!!
Proszę bardzo. Na dowolną formę wykorzystania zezwalam (oby tylko się przydało) :)

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 10 Grudzień 2018, 22:19
ps. ktoś chyba z universe@home "zdmuchnął" z 1.000.000 zadań :) przełączyłem więc moc 32 core ryzena 2990wx na Rosetke... zassało od razu Grubo :)
No i bardzo fajnie :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Szanownego... po Rosetce rozważam powrót do Universa lub sieviera w yoyo@home !!!

czy Szanowny Kamrat mógłby wzmocnić mój Apel i "przekabacić" pozostałych do wzmocnienia yoyo@home??? jest wszakże "krucho" https://boincstats.com/en/stats/52/user/list/0/0/36/#1

a sieving pełen próbek ]http://www.rechenkraft.net/yoyo/y_status_sieve.php] 

serdecznie Grzegorz Roman Granowski  :book:

Grzegorz R. Granowski

Szanownego ---- względem Szacunku pomiędzy Kamratami... proszę, aby moja Prośba została oficjalnie :

a. przyjęta i skierowana do analizy ( o to wnoszę )

b. poddana pod Głosowanie ( o to nie wnoszę )

c. odrzucona ( o to również nie wnoszę )

serdecznie wobec Wszystkich === Grzegorz Roman Granowski

krzyszp

Myślę, jedyną metodą skłonienia ludzi do liczenia jakiegoś projektu jest agitacja :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Cytat: krzyszp w 11 Grudzień 2018, 18:20
Myślę, jedyną metodą skłonienia ludzi do liczenia jakiegoś projektu jest agitacja :)

pełna zgoda!!! a względem Prośby o nadanie Oficjalnego Pseudonimu??? a / b czy c ??? Szanowny Kamracie Piszczek !!!

przy okazji - Gratuluję Universa jako Projektu... tylko co się przed kilkoma dniami stało z próbkami ???

serdecznie Grzegorz

krzyszp

Jak pisałem, nie widzę w panelu adminowym żadnego sposobu na ustawienie rangi.

Za gratulację dziękuję, a ostatnio po prostu skończyły się WU - już nowe są wygenerowane :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Cytat: krzyszp w 11 Grudzień 2018, 21:34
Jak pisałem, nie widzę w panelu adminowym żadnego sposobu na ustawienie rangi.

Za gratulację dziękuję, a ostatnio po prostu skończyły się WU - już nowe są wygenerowane :)

Szanownego --- sytuacja była przecież taka, było ok 900.000 ponad jednostek ( próbek) a za chwilę próbek nie było...

dobrym wszak przykładem na "Ksywkę Osobową" jest tytuł Mechanik Boinc Huberta ... nie ustawione automatycznie, ale nadane przez Administratora www.boinc.org ...

najlepszego Grzegorz

PoznanskaPyra

Ja to kiedyś od Grida dostałem. Ale nie wiem jak on to zrobił.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 11 Grudzień 2018, 21:42


Szanownego --- sytuacja była przecież taka, było ok 900.000 ponad jednostek ( próbek) a za chwilę próbek nie było...
Ach, o to chodzi. Fizyczny pad dysków SSD z bazą danych projektu. Musiałem backup przywrócić na maszynie zapasowej.

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 11 Grudzień 2018, 21:42
dobrym wszak przykładem na "Ksywkę Osobową" jest tytuł Mechanik Boinc Huberta ... nie ustawione automatycznie, ale nadane przez Administratora www.boinc.org ...
A to ja nie wiem. Nie ja to nadawałem i nie mam pojęcia jak to zrobić.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Mchl

Grzegorzu: To o czym mówisz nazywa się w profilu użytkownika "Własny tytuł" i masz to obecnie ustawione na "Posłaniec Magii Życia - Misja Ratowania Świata". O ile po ostatniej przeprowadzce nic się nie zmieniło w uprawnieniach, to powinieneś móc to samodzielnie ustawić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Grzegorz R. Granowski

dziękuję

tylko jak zrozumieć Poznańską Pyrę ???

Serwisant
Mechanik BOINC
BOINC Fanatyk

ma wszak trzy różne tytuły!!!

serdecznie Grzegorz

kva.pl

Ja yoyo nie tykam bo a) bardzo dlugo mieli zupelnie martwe forum na ktorym olali moje pytania b) o ktoryms z projektow wprost napisali, ze co prawda zostal dawno zakonczony ale WU wysylaja dalej jako resendy no bo punkty sie licza (chyba muon) c) siever to kolejny projekt liczacy liczby pierwsze z czego nic szczegolnego nie wynika, wole projekty biologiczne.

Mchl

A już rozumiem o co chodzi :)
Byłeś jak najbardziej dopisany do grupy (jednoosobowej) Primes Maniac, ale w profilu miałeś zaznaczone, żeby jej nie wyświetlać. Już powinno być ok.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Grzegorz R. Granowski

Pięknie dziękuję... a tytuł BOINC Fanatyk???

sknd

to chyba zależy od ilości postów

Grzegorz R. Granowski

przecież Troll ma ponad 30.000, a jest Newsmannem...

gdyby była taka możliwość o BOINC Fanatyka poproszę...

Grzegorz R. Granowski

Michale !!!

zarzucisz mi BOINC Fanatyka ????

serdecznie Grzegorz

Mchl

BOINC Fanatic jest od 3000 postów
Troll ma grupę Newsmani z racji tego, że jest newsmanem i ma w związku z tym dostęp do działu forum dla newsmanów. Za 15000 postów ma rangę Starszy Kalkulator.

I teraz tak: możesz mieć przy swoim profilu następujące pozycje:
Własny tytuł: Lider Punktowy Boinc@Poland = Misja Ratowania Świata
Podstawowa grupa: Primes Maniac
Ranga z liczbę postów: Liczydłowy

Jedyny sposób, żeby wyświetlić Ci w profilu BOINC Fanatica, to zastąpić nim albo własny tytuł, albo podstawową grupę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Grzegorz R. Granowski

#22
Rozumiem === decyzję przekażę wkrótce, choć jak wspomniałem Poznańska Pyra Poznańska Pyra na trzy tytuły

serdecznie Grzegorz



Grzegorz R. Granowski

Szanowny Mchlu poproszę o BOINC Fanatyka zamiast Primes Maniaca...

pozdrawiam Grzegorz

Mchl

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 14 Grudzień 2018, 07:10
Rozumiem === decyzję przekażę wkrótce, choć jak wspomniałem Poznańska Pyra Poznańska Pyra na trzy tytuły

serdecznie Grzegorz

Ma trzy tak samo jak Ty:
Tytuł własny: Serwisant
Grupa podstawowa: Mechanik BOINC
Ranga za posty: BOINC Fanatyk

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Grzegorz R. Granowski

serdeczności za Boinc Fanatyka _ szcerze i miłego w naljepszościach Grzegorz

Kret_polny

Grzegorz chce przebić wszystkich nawet w ilości tytułów.  XD  :parrrty:

Grzegorz R. Granowski

przerzuciłem całą Moc Gpu na genefery --- przeliczyłęm już ponad 1000 zadań w ok tydzień ... może kiedyś wpadnie mi coś kilkumilionowego  :attack:

serdecznie i tytularnie - Leliwita