Jedno GPU widziane w Boinc jako dwa GPU

Zaczęty przez Krzysiak, 28 Styczeń 2019, 08:29

Krzysiak

Tak jak w temacie, jedna karta graficzna widziana przez BOINC jako dwa GPU
Powoduje to liczenie 2 próbek na raz.
Da się coś z tym zrobić.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito

Nie spotkałem się.
Może reinstalacja sterowników po totalnym wyczyszczeniu starych za pomocą DDU coś pomoże?
Albo masz jakiś zapomniany app_config?

Krzysiak

Sterowniki odinstalowane i zainstalowane na nowo
Menadżer Boinc zainstalowany na nowo (usunięte wszystkie powiązane katalogi)

Dalej to samo
28.01.2019 17:55:08 |  | OpenCL: AMD/ATI GPU 0: Radeon RX Vega (driver version 2766.5 (PAL,HSAIL), device version OpenCL 2.0 AMD-APP (2766.5), 8176MB, 8176MB available, 13623 GFLOPS peak)
28.01.2019 17:55:08 |  | OpenCL: AMD/ATI GPU 1: Radeon RX Vega (driver version 2442.9 (PAL,HSAIL), device version OpenCL 2.0 AMD-APP (2442.9), 8176MB, 8176MB available, 13623 GFLOPS peak)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Grzegorz R. Granowski


toms83

I w jakich projektach ta vega jest dobra?

Krzysiak

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 28 Styczeń 2019, 18:00
to ta moja, ale już Twoja Vega???
Tak

Cytat: toms83 w 28 Styczeń 2019, 18:04
I w jakich projektach ta vega jest dobra?

Na razie mam problem że chce liczyć dwie próbki naraz :(


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito

Ale BM pokazuje Ci, że masz 2 różne drivery.
https://boinc.berkeley.edu/forum_thread.php?id=12793 tutaj też jest ten problem opisany, lecz niestety rozwiązania nie ma.

Krzysiak

Zauważyłem tylko DDU nie widzi tych drugich sterowników  ;)

Może weekend postawie system na nowo.



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

I się samo naprawiło  :boing:

Pobrało aktualizacje Windows i problem znikną.


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

kva.pl

To fajnie, u mnie za to po aktualizacji zniknely dwa z trzech GPU  XD Windows 10 my love...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 08 Luty 2019, 15:23
To fajnie, u mnie za to po aktualizacji zniknely dwa z trzech GPU  XD Windows 10 my love...

Kamratowi niedługo "stuknie" 500.000.000 w totalu!!! Gratuluję