Powrót PROJEKTU MIESIĄCA

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 04 Luty 2019, 15:26

Grzegorz R. Granowski

Kamraci Szanownie... w głosowaniu nad powrotem Projektu Miesiąca za powrotem są aktualnie 4 głosy, 1 głos za nie mam zdania...

przywołuję również wypowiedz Huberta Kozińskiego        http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=10931.msg275561#msg275561

także oficjalnie wnoszę... zgodnie z wolą Kamrackiej Łajby... PRZYWRÓĆMY PROJEKT MIESIĄCA

pozdrawiam i serdecznie Grzegorz Roman Granowski

necavi

PoznanskaPyra pisał w Link
CytatMyślę, że tutaj zdecydowana większość jest za powrotem PM. Problemem jest wiedza potrzebna do uruchomienia skryptów zliczających punkty poszczególnych liczydłowych.

Skrypty zliczające to fajna sprawa, ale przypomnę, że przez ostatni czas funkcjonowania PM radziliśmy sobie tak, że ktoś po głosowaniu zliczał głosy i mieliśmy wynik. Tak wielu głosujących (niestety) nie ma :dunno:

krzyszp

Nie chodzi o nasze głosy, tylko o punkty w danym projekcie...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

IThorne

Czy w ogóle są jakieś komputery fundacji, które liczą?

Kiedyś były na to zbiórki i parę liczyło projekt miesiąca.



Grzegorz R. Granowski

Panowie to wracamy z Projektem Miesiąca czy nie???   Wszechstronny Dyletancie... jako bardziej ode mnie doświadczony Kamrat... popierasz ?!?

serdecznie dla Łajby... Grzegorz

krzyszp

Ja to popieram, tylko nie ma komu się tym zająć niestety.

Co do naszych drużynowych kompów, to obecnie się nie orientuję, kto się nimi zajmuje, ale radzę wziąć pod uwagę, że one już ładnych parę lat mają i w związku z tym nie sądzę, aby były w stanie efektywnie (prądowo) coś liczyć.
Ale może poprawi mnie ktoś, pod czyją opieką one są (nigdy tego nie śledziłem szczerze mówiąc).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

Cytat: krzyszp w 05 Luty 2019, 11:48
Ja to popieram, tylko nie ma komu się tym zająć niestety.



serdecznie... a kto się do tej pory zajmował Projektem Miesiąca???

apohawk

RAD-Poland zajmował się tym zajmował wcześniej.
Patrzyłem na sprawę jakiś czas po zamknięciu PM. Zliczanie punktów w projektach wyglądało na raczej do ogarnięcia dla mnie, ale nie mam pomysłu jak ogarnąć wrzucanie tego na forum. Ktoś wie, jak automatem aktualizować treści na naszym forum? Jest jakieś API? Ewentualnie w wiki?
No good deed goes unpunished.

SzaMoT🍀

Cytat: apohawk w 21 Marzec 2019, 10:08
RAD-Poland zajmował się tym zajmował wcześniej.
Patrzyłem na sprawę jakiś czas po zamknięciu PM. Zliczanie punktów w projektach wyglądało na raczej do ogarnięcia dla mnie, ale nie mam pomysłu jak ogarnąć wrzucanie tego na forum. Ktoś wie, jak automatem aktualizować treści na naszym forum? Jest jakieś API? Ewentualnie w wiki?

Napisalem PW do RAD-Poland, by pokierować z tematem umieszczania skryptu na forum.
Pozostaje poczekać.
Ps. Bądźmy dobrej myśli A projekt z dawnych lat powróci
Pozdr.
Tomek
RadiowyChochlik

SzaMoT🍀

Jak co to mam kilka VPS'ow które mogą zbierać statystyki. Sam tego nie ogarnę mogę użyczyć jak by co.

SzaMoT🍀

#10
Cytat: RadiowyChochlik w 15 Lipiec 2019, 09:34
Cytat: apohawk w 21 Marzec 2019, 10:08
RAD-Poland zajmował się tym zajmował wcześniej.
Patrzyłem na sprawę jakiś czas po zamknięciu PM. Zliczanie punktów w projektach wyglądało na raczej do ogarnięcia dla mnie, ale nie mam pomysłu jak ogarnąć wrzucanie tego na forum. Ktoś wie, jak automatem aktualizować treści na naszym forum? Jest jakieś API? Ewentualnie w wiki?

Napisalem PW do RAD-Poland, by pokierować z tematem umieszczania skryptu na forum.
Pozostaje poczekać.
Ps. Bądźmy dobrej myśli A projekt z dawnych lat powróci
Pozdr.
Tomek
RadiowyChochlik

Ma ktoś jakieś namiary do RAD-Poland? Pisałem PW, ale na razie cisza.  :dunno:
Kolejne głosowanie odnośnie PM i wyścigów a brakuje konkretów, zliczania punktów.
Proszę o wsparcie w tym temacie.

Ps. Napisałem również PM inną drogą RADIOACTIVE@HOME
Ps.2. Może ta strona będzie przydatna z statystykami naszego kamrata mindc.
Przedstawia krok po kroku ale indywidualne.
https://boinc.mindc.net/#h100
Pozdr.
RadiowyChochlik

SzaMoT🍀

Mam pytanie do autora wątku. Grzegorzu mimo zmiany drużyny, przyłączysz moce na nadchodzący Projekt miesiąca?
Głosowanie w osobnym wątku do 24 sierpnia.
Pozdr.
Tomasz Kaczmarek