Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Druk 3d

Zaczęty przez krzyszp, 05 Luty 2019, 16:12

krzyszp

Ostatnio stałem się szczęśliwym posiadaczem drukarki 3d :)

Jest na pokładzie grafik, który potrafiłby z naszego logo zrobić jakiś fajny model? :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Cyfron

Chętnie zobaczę efekty druku (nie tylko naszego logo :) )

PoznanskaPyra

Do firmy gdzie robię, nosimy się z takim zamiarem. Napisz coś co to za drukarka, ile dałeś, czemu tak itd. Bardzo pomogą mi te informacje.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

Moja drukarka to Creality Ender 3 - myslę, że obecnie ma najlepszy stosunek ceny do jakości wydruków i pola roboczego. Kosztuje w przedziale 650-800PLN zależnie gdzie się kupuje.
Dodatkowo, jest to chyba najtańsza drukarka z podgrzewanym stołem w tej kategorii wielkości wydruków.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matszpk

już ją sobie zmontowałeś? kiedy coś wydrukujesz?

krzyszp

Już dawno zmontowana, a pierwsze wydruki były w dniu dostawy :)

Teraz kombinuję z szybą na stole, ale niestety przy zamówieniu pierwszej zapomniałem wspomnieć, że mam mieć nie więcej niż 3mm grubości i dostałem 6mm :(

Niemniej, na fabrycznym stole wydruki są ok, pomijając to, że jak w większości tanich drukarek blat nie jest idealnie płaski (dlatego z szybą kombinuję).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler


krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

Aaa... nie doczytałem wyżej, albo jakieś zaćmienie na łączach. Jakbyś chciał wiedzieć czy warto się pchać w dane ulepszenie to pytaj ;).

krzyszp

Dzięki :)
Niemniej, na razie to ja walczę z czasem i nie bardzo wiem, w co najpierw łapy wetknąć, bo trochę u mnie intensywnie się zrobiło...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka