Sprzedam GTX 1050 2GB

Zaczęty przez stiven, 14 Luty 2019, 00:34

stiven

Dokładnie taka jak ta: https://www.komputronik.pl/product/351035/asus-geforce-gtx-1050-2gb-phoenix.html

Kupiona od kva.pl w kwietniu ubiegłego roku. Na gwarancji do czerwca 2020 (dołączam dowód zakupu).
Karta w pełni sprawna, niebita, niekręcona, regularnie odkurzana.
Liczyła głównie PrimeGrid. Znalazła następujące liczby pierwsze:
12961862^131072+1
110626990^32768+1

Karta będzie wolna po weekendzie więc do tego czasu mogę na życzenie przemielić kilka próbek z któregoś projektu w celu oceny/porównania możliwości. 

Na allegro widzę po 450zł więc dla kamratów proponuje cenę 350zł (w tym koszty wysyłki paczkomatem).

stiven

Karta została wyciągnięta z komputera w związku z czym informacja o możliwych testach jest nieaktualna.
Ktoś chętny? Już odkurzona.

stiven

Serio nikt nie chce? Mam na allegro wystawiać?

TJM

Jeśli jeszcze aktualne to wciągam, mam zamiar trochę manual sieve podgonić sobie na PG a na tej karcie całkiem szybko idzie w porównaniu do moich Radeonów.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

stiven

#4
SPRZEDANE TJM.
Temat do zamknięcia.

TJM

Niniejszym chciałbym jeszcze raz podziękować za dostawę, karta już liczy po nocach %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

tito