Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Misja Narodowa!!!

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 29 Marzec 2019, 15:27

Grzegorz R. Granowski

Szanowni... serdeczni Kamraci !!! Mchlu, ale też Inni... Tobasie ( Fundacja)... tito, Wszechstronny Dyletancie....

co sądzicie ; o Narodowym Zadaniu... " Rozwiążmy Wspólnie... my, Polacy, ale też i Inne, Bratnie Narody " ... https://en.wikipedia.org/wiki/Sierpinski_number#The_Sierpiński_problem

Pozdrawiam i życzę Owocnych przemyśleń...Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Panowie szanownie... jeżeli dostanę zgodę to... ktoś z Nas mógłby założyć, tylko dla " Misji "... nową Drużynę... następnie moglibyśmy zanieść Naszą Prośbę...

po prostu na inne Fora Internetowe... i zaprosić Kamratów... z Innych BOINCowych Drużyn... do wspólnego liczenia... tylko dla Projektów w Primergridzie... szukającego ... czyli...

http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=972#9502 oraz http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1647#2069 http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=5758#77002

mamy Sicituadastrę ( przecież międzynarodową ) ... mamy L'Alliance Fracophome ( też ogólnofrancuską )... mamy inne Inicjatywy ... wyścigi... Penthatlon... Boinc Formule... dlaczego nie My??? wyjdźmy
do Świata.. Rzowiążmy Problem Sierpińskiego!!!

Pozdrawiam... Grzegorz Roman Granowski

kva.pl

Ostatnie czego potrzebujemy to mnozenie bytow w srodowisku. Powinnismy raczej skupic sie na ratowaniu tej druzyny, a nie tworzeniu kolejnych.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2019, 17:51
Ostatnie czego potrzebujemy to mnozenie bytow w srodowisku. Powinnismy raczej skupic sie na ratowaniu tej druzyny, a nie tworzeniu kolejnych.

ale " ostatnie " może być też " pierwsze "... czyli... możemy ratować, cokolwiek to znaczy... ale możemy również tworzyć...a jedno nie wyklucza drugiego!!!!
zaletą ewentualnej, celowej Drużyny byłby jej międzynarodowy charakter.. zaprosilibyśmy po prostu... Kamratów ... z Innych drużyn ... do wspólnego liczenia...
a rozwiązanie Problemu Sierpińskiego... mogłoby być Wspólnym Sukcesem...

nowa drużyna mogłaby raczej spoić... niż coś złego zrobić...   pozdrawiam serdecznie... kwestię uznaję za rozwojową... Myślmy Wspólnie.. Działajmy Razem...

pozdrawiam Grzegorz Roman Granowski

tito

Niestety Grzegorzu. Z mojej strony wsparcia mieć nie będziesz miał, bo zbyt dobrze pamiętam historię polskiego BOINC vide Major Polish Team Alliance.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 31 Marzec 2019, 18:14
Niestety Grzegorzu. Z mojej strony wsparcia mieć nie będziesz miał, bo zbyt dobrze pamiętam historię polskiego BOINC vide Major Polish Team Alliance.

Serdecznie... przecież MPTA dotyczyła Wszystkich Drużyn w Polsce... a dobrze pamiętam, ze Kamraci z Boinc@Poland również do MPTA na czas wyścigów dołączali...

natomiast nowa drużyna dla " Misji dla Sierpińskiego " miałaby tą zaletę, że zaprosiłaby do Współpracy Kamratów z Innych Drużyn... niepolskich!!! także proszę Kamrata o przemyślenie
swojego stanowiska!!! szanownie Grzegorz Roman Granowski

kva.pl

A co by ich mialo sklonic do odejscia z druzyn w ktorych wlasnie sa? Rozumiem, ze Prime Grid jest dla Ciebie bardzo istotnym projektem, ale watpie zeby znalazlo sie wielu z podobnym entuzjazmem. Ludzie to po prostu licza i zmiany druzym malo kogo obchodza. Lepiej by sie bylo skupic na propagowaniu idei wsrod ludzi ktorzy o niej nie slyszeli.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2019, 21:12
A co by ich mialo sklonic do odejscia z druzyn w ktorych wlasnie sa?


skuteczność naszej agitacji oczywiście...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Kwiecień 2019, 06:57
Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2019, 21:12
A co by ich mialo sklonic do odejscia z druzyn w ktorych wlasnie sa?


skuteczność naszej agitacji oczywiście...

Panowie ??? startujemy...zachęcać na forach moglibyśmy...My, Zespół Narodowy Polski... Boinc@Poland zachęcamy do dołączenia do nowej, specjalnie w tych celach stworzonej Drużyny...
" Szukamy Rozwiązania Problemu Sierpińskiego " zachęcamy do oznaczenia w opcjach PrimeGrida trzech opcji... i życzymy Wspólnej Walki!!! pozdrowienia...Zespół Boinc@Poland... === czy jakoś tak...

pozdrawiam Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Panowie... to mam zgodę ... czy nie???? proszę o jasną odpowiedz, żebym mógł zamknąć wątek... i ewentualnie przystąpić do pracy...!!!

pozdrawiam i serdecznie ... Grzegorz Roman Granowski

tito

Ja zostaję TU i liczę to, na co mam ochotę stawiając na, w tej chwili jedyny prężny zespół na polskiej arenie, - B@P Wg mnie nowego tworu nam nie potrzeba.
I zwróć uwagę, że ci co nie przynależą do żadnej drużyny nie wybiorą nagle przynależności zaś ci co już są w drużynach ich nie zmienią.

kva.pl

Zgadzam się z tito w 100%

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 02 Kwiecień 2019, 12:35
J - B@P Wg mnie nowego tworu nam nie potrzeba.

Kamraci. w takim razie wątek zamykam... ma nadzieje, że i tak rozwiążemy " Problem Sierpińskiego "... ale przewiduję, że może trwać to dłużej!!!

pozdrawiam ... Grzegorz Roman Granowski

krzyszp

Cytat: tito w 02 Kwiecień 2019, 12:35Wg mnie nowego tworu nam nie potrzeba.

Bo mody się zmieniają, a my zawsze jesteśmy...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka