Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (4. edycja)

Zaczęty przez tito, 07 Maj 2019, 19:39

Grzegorz R. Granowski

Panowie ... kibicujcie ... podłączyłem aktualnie 7 serwerów / lub 8 ... jeżeli Pan Informatyk Grzegorz Sztajer ... podłączy .. również ... bo jeden serwer się wygrzewa ... się do RNA World Renchenkraft ...

wiem ... że ta są próbki 'okazjonalne' ... i liczące się ponad dwa lata  ( albo poprawcie tą Informację Panowie, jeżeli się mylę )

pozdrowienia dla Wszystkich i najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Nie znalazłem na forum zamkniętego projektu OProject@Home, chciałem poprosić o wgląd do wyników końcowych projektu

tito


Grzegorz R. Granowski

Szanowni Panowie ... Administratorzy ... dla B@P ... w WCG ... odesłałem ... 830,064 !!! nie mówiąc już ... o ilości punktów ... oficjalne pożegnanie z Drużyną Narodową ... powinno wyglądać " tylko " czy " aż " ...

inaczej !?!

Grzegorz Roman Granowski

andy101fah

Pełen szacunek za tak ogromny wkład
:respect: :respect: :respect:

i wielu nowych sukcesów i wyzwań zyczę

:parrrty: :parrrty:

SzaMoT🍀

W kościele katolickim duchowni z zdolnościami np. Stygmaty(Ojciec Pio), są na tak zwanym "wniesieniu na ołtarze"
A BOINC to Wolentariat, nie kiedy z domieszką rywalizacji, która może prowadzić do opsesji w pomaganiu ale lepsze to niż wspomagać żuli pod sklepem na 🍺

Grzegorz R. Granowski

dziękuję ...  :book: :book: :book:


Cytat: andy101fah w 01 Sierpień 2019, 11:13
Pełen szacunek za tak ogromny wkład
:respect: :respect: :respect:

i wielu nowych sukcesów i wyzwań zyczę

:parrrty: :parrrty:

SzaMoT🍀

#127
To teraz partyjkę szachów przygotowałem ale tylko na kościach DDR2 4 giga  :attack:


Kto grywa w szachy online np na kurniku?

Grzegorz R. Granowski

Chochliku ... opowiedz coś ... o Szachach ... jakie grasz otwarcie ??? które obrony ??? którego Arcymistrza cenisz najbardziej ???

Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Jako skrzydłowy odpowiem tak. Cenię najbardziej wszystkie Piony przeciwnika. I celuje na zasadzie, osłabić Króla i zdobyć Królową,  XD

Grzegorz R. Granowski

Cytat: RadiowyChochlik w 01 Sierpień 2019, 12:09
Jako skrzydłowy odpowiem tak. Cenię najbardziej wszystkie Piony przeciwnika. I celuje na zasadzie, osłabić Króla i zdobyć Królową,  XD

celnie ... trafnie ... i na temat !!!

Grzegorz

SzaMoT🍀

Założyłem turniej w niedzielę na Kurniku o 21, GRG proszę zabezpieczyć dobrze Królową  ;)
Numer turnieju 854 08 36 nick radiowy
Kto chce, zapraszam.

Grzegorz R. Granowski

#132
Cytat: RadiowyChochlik w 01 Sierpień 2019, 14:49
Założyłem turniej w niedzielę na Kurniku o 21, GRG proszę zabezpieczyć dobrze Królową  ;)
Numer turnieju 854 08 36 nick radiowy
Kto chce, zapraszam.

kurnik ... to nie jest " dobre miejsce " ... spróbuj tutaj ... proszę : https://database.chessbase.com !

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie ... Czech National Team ... jest Pierwszą wśród Narodowych Zespołów na Świecie ... także trafiłem ... wspaniale !!!

Sicituradastra oraz Gridcoin ... to Zespoły Międzynarodowe ... także " zapychamy " !!!

Grzegorz Roman Granowski ... BOINC Fanatyk !


Grzegorz R. Granowski

Szanownie Kamratom ... napisałem już na Forum Czech National Team ... ale piszę ... również u Szanownej " Łajby "

I. Przygodę z BOINCiem rozpocząłem w VII 2009 anno Domini .

II. Dołączyłem do Drużyny BOINC@Poland .

III. Założyłem własną ... " Jednoosobową Drużynę " SaveTheWorld . dołączyło do mnie ok. 24 Osób . serdecznie .

IV. Założyłem, wraz z Tomaszem Pawłem Góżdziem ( TomaszPaweł Team ) ... Major Polish Teams Alliance ... startującą w Wyścigach Primegrida . osiągaliśmy Wysokie Lokaty ...

V. Na Bazie Dorobku Punktowego SaveTheWorld ... założyliśmy z Tomaszem Pawłem Góżdziem ... Polish National Team ... oddałem Foundery Szanownem Panu Góżdziowi ... jednak " lojalny " się nie okazał ...
    . opuściłem ... na dwa lata ... BOINC ...

VI. Dołączyłem do BOINC@Poland ... reaktywując  " moce " ... po ok. roku ... półtora !

VII. W wyniku " poważnych " nieporozumień ... e listowno ... kodująco aktywacyjnych ... opuściłem BOINC@Poland .

VIII. Dołączyłem do Czech National Team ... najwyżej punktowo notowanego ... Zespołu Narodowego !!!


Serdecznie ... Grzegorz Roman Granowski ( BOINC Fanatyk )

SzaMoT🍀

#136
VII. Grzegorz, żeby naprawić błąd logowania przy zmianie email, musi ktoś na to natrafić i zgłosić. Reakcja wydaję według mnie (sam ją kierowałem) z porozumieniem z Tobą nastąpiła po 2 dniach. Dzięki interwencji MCHL
I został kolor Nicka naprawiony.

EDIT.
27 lipca byłeś przed awarią zalogowany na forum ostatnio widziany.
29 napisałeś do mnie na FB  że masz problem z zalogowaniem i wysłałeś zawiadomienia pomoc o interwencję która nie dotarła
29 lipca napisałem email do MCHL na Gmail i PW na forum wieczorem już było naprawione o 23

Grzegorz R. Granowski

Oczywiście ... Radiowy Chochliku ... Szanowny Tomaszu Kaczmarku ... dziękuję ... i serdecznie pozdrawiam ...

Grzegorz Roman Granowski


Grzegorz R. Granowski

Cytat: RadiowyChochlik w 01 Sierpień 2019, 19:48
Edycja powyżej

dziękuję ... czyli 28VIII2019 ... to warta zapamiętania Data ... pozdrawiam ... Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Tak się zastanawiam czemu na forum jest tak mało  płci pięknej.
Coś z nami nie teges? Może tematy związane z BOINC i sprzętem komputerowym to dla facetów.
I lepiej niech tak zostanie bo będzie  |-?


Grzegorz R. Granowski

Panowie ... który ... oprócz Primegrid'a ... Projekt ... hula pod RTXy 2080 ?

pozdrawiam Grzegorz Roman Granowski

tito


Grzegorz R. Granowski

dziękuję ... serdecznie Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Sierpień 2019, 19:17
Szanownie Kamratom ... napisałem już na Forum Czech National Team ... ale piszę ... również u Szanownej " Łajby "

I. Przygodę z BOINCiem rozpocząłem w VII 2009 anno Domini .

II. Dołączyłem do Drużyny BOINC@Poland .

III. Założyłem własną ... " Jednoosobową Drużynę " SaveTheWorld . dołączyło do mnie ok. 24 Osób . serdecznie .

IV. Założyłem, wraz z Tomaszem Pawłem Góżdziem ( TomaszPaweł Team ) ... Major Polish Teams Alliance ... startującą w Wyścigach Primegrida . osiągaliśmy Wysokie Lokaty ...

V. Na Bazie Dorobku Punktowego SaveTheWorld ... założyliśmy z Tomaszem Pawłem Góżdziem ... Polish National Team ... oddałem Foundery Szanownem Panu Góżdziowi ... jednak " lojalny " się nie okazał ...
    . opuściłem ... na dwa lata ... BOINC ...

VI. Dołączyłem do BOINC@Poland ... reaktywując  " moce " ... po ok. roku ... półtora !

VII. W wyniku " poważnych " nieporozumień ... e listowno ... kodująco aktywacyjnych ... opuściłem BOINC@Poland .

VIII. Dołączyłem do Czech National Team ... najwyżej punktowo notowanego ... Zespołu Narodowego !!!


Serdecznie ... Grzegorz Roman Granowski ( BOINC Fanatyk )

Sory z Twój Cytat ale mam podobną zbieżność

1. Rok 2009 listopad usłyszałem w TVP info z prośbą wzięcia udziału i pomoc naukowcom, ( kiedyś w TVP były programy edukacyjno naukowe, nie pamiętam dokładnie nazwy) był kiedyś Kwant i dla dzieci Było sobie życie.
2. W grudniu 2009 roku zastanawiam się co to w BM ta drużyna. Wahałem się jakiś czas czy aby punktów nie stracę przystępując do zespołu,  nic nie wiedziałem o B@P.
3. W końcu nastąpiła więź z BOINC@Poland
4. Były symbolicznie odejścia do naszych Braci podczas wyścigów w PG
5. Dobrze się czuję w Drużynie BOINC@Poland, mimo, że na forum nie kiedy mała aktywność, za to kanał IRC ma się dobrze

Pozdr.
RadiowyChoclik


tito

Oba trzeba optymalizować - collatz przez edycję pliku config. Einstein przez ilość liczonych jednocześnie WU.

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie ... Kamrat Radiowy Chochlik ... zapytał się mnie ... w wiadomości prywatnej ... o Wyzwanie Roku !?!

Odpowiadam : Wyzwanie Roku : " Do you feel lucky "  Cel Roku : Znalezisko !

Serdecznie ... Grzegorz Roman Granowski

SzaMoT🍀

Trochę Ci zazdroszczę tego koloru Nicka był prawie przezroczysty teraz jest zajebisty  :whistle:

Grzegorz R. Granowski

Chochliku ... zapraszam na chessbase ... zagramy .

SzaMoT🍀

Teraz przygotowuje sie do wiscigu

ps.
jak to wyglada bo na tablecie i malym monitorze jest ok a u  was jest w miara prosto?



Poz_Nazwa uzytkownika__________________________________Punkty____Pkt_B@P

1.__test
765432

2.__test
7543

3.__test
765

4.__nick
763



SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Sierpień 2019, 17:56
Serdecznie ... Czech National Team ... jest Pierwszą wśród Narodowych Zespołów na Świecie ... także trafiłem ... wspaniale !!!

Sicituradastra oraz Gridcoin ... to Zespoły Międzynarodowe ... także " zapychamy " !!!

Grzegorz Roman Granowski ... BOINC Fanatyk !

Może się tak stać, że stanie się międzynarodowym zespołem, jak będzie przybywać liczydłowych z innych krajów  ;)
Cyt. także " zapychamy " !!!
Możesz rozwinąć myśl? Bo nie kumam  :dunno:

SzaMoT🍀

#151
Cytat: sknd w 17 Lipiec 2019, 15:27
chochlik, z tym zamiraniem forum torchę fakt, ale zrób cos, zakladaj jakieś nowe tematy itp, bo ileż mozna tylko piwkować w "zdobyczach", w końcu się nudzi...

Tematy zakładam, tylko jakoś cisza :whistle:

Ps.Kurcze pod tyloma Nickami widnieje w sieci, nowe konta zakładane, bo nie było dostępu do haseł i email by wygenerować nowe.
Nawet skrzynki pocztowe te z początku działalności w sieci przepadły.
RadiowyChochlik to "naleciało przez Radia internetowe (FTB).
I kiedyś zabawy w bloku z  nadajnikiem FM stare pasmo , tyle było harmonicznych częstotliwości, że jak Izałra była w TVP to zamiast fonii Elvis lecial XD
Także tyle niepotrzebnych nazw tworzone, bo były nowe konta tworzone.
Zmieniam na Imię i nazwisko trzeba kiedyś być sobą  :whistle:

sknd

a prowadzisz/prowadziłeś jakieś radio w necie Chochliku?

SzaMoT🍀

Prowadziłem w Radiu Avant, ale obecnie sporadycznie raczej muzykę tylko zapodaje. Radio mocno zaraźliwe jest  :whistle:

SzaMoT🍀

Głosowanie na projekty miesiąca trwają do 24 sierpnia, proszę głosować. Tylko osoby głosujące będą w statystykach (RODO)
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=11525.0

SzaMoT🍀

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 08 Sierpień 2019, 08:55
Głosowanie na projekty miesiąca trwają do 24 sierpnia, proszę głosować. Tylko osoby głosujące będą w statystykach (RODO)
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=11525.0

Czy tą informację można umieścić na głównej stronie?

tito



SzaMoT🍀

#158
Opublikowałem na FB w grupie  Reaktywację Projektu Miesiąca ale FB blokuję tego typu posty to już nie pierwszy raz. :dunno:
Czy jesteśmy jako portal na FB na czarnej liście?
W załączniku screen

SzaMoT🍀

Czy do tego wątku ktoś jeszcze zagląda?
Czy takie statystyki są wykonalne przez nasz zespół?
Dobrze by było mieć do projektu miesiąca takie staty, jak nasi sąsiedzi
https://www.seti-germany.de/Wow/stats/teams/2019/30228/BOINC%40Poland

Jeśli są wśród nas osoby od stron internetowych to proszę o zabranie głosu, czy jest to wykonalne na Naszej Łajbie
Pozdr.