Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (4. edycja)

Zaczęty przez tito, 07 Maj 2019, 19:39

pawg

W moim rejonie tylko słoneczny i upalny  ;)
Swoją drogą jak trzyma się fundacja?



Grzegorz R. Granowski

Cytat: pawg w 06 Czerwiec 2019, 20:38

Swoją drogą jak trzyma się fundacja?

podbijam pytanie... ostatnio Tobas przekazał, że nie ma żadnych działań! czy coś się zmieniło??? Grzegorz Roman Granowski

tito


sknd

mimo q-wskiego gorąca w pokoiku w robo naqwiam boinca  :dunno: a wy jak tam?

necavi

Tylko f@h i to jeszcze z przerwami, bo energetyka prawie od tygodnia robi do południa pauzy a do piwnicy nie chce mi się chodzić by dziada wystartować. No gdyby były zawody to co innego :arrr:

tito

Jak to? Walić pełną salwą burtową ile wlezie.  :whip:

kva.pl

W ten upal bylem bliski wywiesic biala flage... 38 stopni w mieszkaniu...  :(

tito

Kołobrzeg górą  ;D
Ale w sumie nie wiem ile jest - na wakacjach jestem.

Puma

#48
Powitać :)  Wczoraj znowu coś wymyśliłem ----tylko proszę nie gańcie mnie czy to jest czy nie  :cold: chodzi o usprawnienie straży pożarnej np. przy pożarach lasów -- no najlepiej ten pomysł chyba by się sprawdził w US . Naprzykład jest pożar w tym lesie i leci cała remiza --ale pożar jest duży i by było że ( to by ta była nowa Flota) po doświadczeniu już po kilku pożarów by potrafili zamówić prawdopodobną liczbę cystern z wodą na akcję i tylko by miały za zadanie przywozić i tankować i by były opróżniane na miejscu przez zmianę węży i by jeździły w kółko wykonując to zadanie. (najlepiej żeby najmniej były na napędzie czterosiowej). Te cysterny nie musiały by być tylko i jedynie w remizie. Na przykład by te pojazdy też czekały awaryjnie do rozwożenia czystej wody pitnej i by też spełniały tą funkcje :)   A tak co u mnie-- to po trochu wracam do liczenia na jesień  :ahoy:  zaopatrzyłem się w 2070 :)  Jest po prostu za gorąco dla mnie : /

necavi

@Puma
Cytatwracam do liczenia na jesień 
Hej! Dobrze, że wracasz, tylko po co czekać tak długo? Wcześniej mogą być być chłodne dni.

Cytatzaopatrzyłem się w 2070
Objaw nam co to za nabytek? Cpu czy grafa?

tito


toms83


tito


necavi


tito


kva.pl


sknd

ja już po odpoczynku... po tygodniu Norge od jutra proza życia  :(

necavi


sknd

oki, jak tylko je zrzucę i zrobię małą selekcję  ;)

Troll81

Przybywam z meldunkiem ze czujka radioactive wybiera się w górne warstwy atmosfery :D ostatnio zaliczyła wizytę w Zonie celem sprawdzenia działania i czeka na okno startowe.

tito


andy101fah


tito


Troll81


tito


kva.pl


tito


necavi

CytatEch stara gwardia. Gdzież ona?
Naturalna kolej rzeczy :deadman: Szkoda, że nowi nie przybywają :wth:

tito

 :deadman: - chcesz powiedzieć, że wymieramy? Jak dinozaury?  :o
Ja tu jeszcze trochę posiedzę.
Tymczasem oczekuję poniedziałku. Mam nadzieję, że premiera ZEN2 nie będzie papierowa.

kva.pl

Masz czego oczekiwac, tyle moge powiedziec  :whistle:

tito

To, to wiem.
Mobo, RAM itp kupione/mam - oczekuję na 12/14 i w poniedziałek zamawiam.

kva.pl


tito

Tylko ja na Mobo przyoszczędziłem i wziąłem 450 Tomahawk. Ale cel i tak nie obejmuje OC - zegary bazowe to podobno 3,8 a to mnie satysfakcjonuje + UV i będzie git.

kva.pl

Ja go w ogole pakuje w ITX na B350 takze wiesz   XD

tito



tito

4 fazy zasilania - powinno uciągnąć. W domu mam ledwo 3x2

Troll81

Jestem i nawet już namówiłem kilkanaście osób na dołączenie do radioactive@home. Czujka poleci balonem stratosferycznym.
Nie było mnie bo dosyć intensywnie przygotowywałem się do wyjazdu w himalaje.
Zaprzestałem udzielania się w styczniu 2018 zgodnie z tym co napisałem - http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=6342.msg271408#msg271408

Endziomondzio twierdzi że w:
2016 na treningi poświęciłem 205h34min przebiegając 519km , rowerkując 0km, wędrujac z plecakiem po górach 337km, chodząc 40km i skiturujac
2017 na treningi poświęciłem 409h31min przebiegając 513km, rowerkując 1982km, wędrujac z plecakiem po górach 615km, chodząc 274km i skiturujac 22km
2018 na treningi poświęciłem 676h36min przebiegając 1005km, rowerkując 5170km, wędrujac z plecakiem po górach 809km, chodząc 161km i skiturujac 30km

I tak już mi zostało
2019 jak na razie na treningi poświęciłem 331h15min przebiegając 702km, rowerkując 2496, wędrujac z plecakiem po górach 307km, chodząc 128km i skiturujac 28km

tito


andy101fah