Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (4. edycja)

Zaczęty przez tito, 07 Maj 2019, 19:39

Troll81

Niestety na górkę wleźć się nie udało :( przeziębiłem się i musiałem odpuścić. Najwyżej dotarłem aklimatyzacyjnie na 5900 poniżej obozu 2.

Wie ktoś jak podłączyć nasze forum pod tapatalk?

tito

5900m  :o
Ja najwyżej byłem na ~ 2400 w Turcji - wyciągiem :)

Troll81

przydałoby się wrócić i wyrównać rachunki, na razie jednak wyrównam z panem Grossglocknerem :D

tito

To ja się w najbliższym czasie podejmuję zdobyć najwyższy szczyt w Kołobrzegu!

Troll81


tito



Troll81


tito

Cytat: RadiowyChochlik w 12 Lipiec 2019, 22:40
LHCathome-dev
Można poprosić o kod?
Tu masz odpowiedź:

Unfortunately, there has been a spate of rather dodgy accounts being created in the last few days (try browsing profiles at random...), so we have had to limit new accounts for the time being.
The limiting mechanism is by Invitation Codes.
If you would still like to join this nascent project, then please send an e-mail to Ivan.Reid@CERN.ch with the Subject: "CMS@Home Request" and we will consider your request. Obviously we will consider such factors as whether you are already contributing to BOINC projects before sending an invitation code. Note that a decision may not be immediate.

SzaMoT🍀

Dziękuję napisalem :respect:
Koloruje gwiazdki w WUProp@Home
Kolejny projekt się przyda

tito


SzaMoT🍀

#91
Posiadam Lenovo K5 całkowicie leży dotyk, czy da się na tym postawić BOINC?

Ps.
"Kamuflaż na forum"

https://drive.google.com/file/d/1--XNWv24PXtvhb503MF32Q8tL1B_0K2_/view?usp=drivesdk

Ps. Fundacja dryfuje, forum zamiera, może uda się przygotować apke na Android z wtyczką na forum.
Więcej szczegółów na kanale IRC

tito


sknd

chochlik, z tym zamiraniem forum torchę fakt, ale zrób cos, zakladaj jakieś nowe tematy itp, bo ileż mozna tylko piwkować w "zdobyczach", w końcu się nudzi...

SzaMoT🍀

#94
Tematy powiadasz, niech najpierw się "przegryzą" założone.
Trzeba ten dodatek na forum tak żeby można z aplikacji dedykowanej korzystać.
Ale do tego chyba GIRD potrzebny, pisałem na FB do niego, oraz do MCHL na pocztę.
Niech się zapoznają z tematem.
A kolejne tematy zakładane wywołają niepotrzebną burzę mózgów

Ps.sknd, jak nuda doskwiera to zapraszam na kanał IRC B@P

Dane dostępowe do IRC
Name boinc@poland
Serwer addres irc.freenode.net
Port 6697
Nicknames
sknd
;)
Ps.2
Na kanale IRC TJM` ciekawe rzeczy opowiada o Astrolocie itp. XD

SzaMoT🍀

Cytat: tito w 13 Lipiec 2019, 08:07
Cytat: RadiowyChochlik w 12 Lipiec 2019, 22:40
LHCathome-dev
Można poprosić o kod?
Tu masz odpowiedź:

Unfortunately, there has been a spate of rather dodgy accounts being created in the last few days (try browsing profiles at random...), so we have had to limit new accounts for the time being.
The limiting mechanism is by Invitation Codes.
If you would still like to join this nascent project, then please send an e-mail to Ivan.Reid@CERN.ch with the Subject: "CMS@Home Request" and we will consider your request. Obviously we will consider such factors as whether you are already contributing to BOINC projects before sending an invitation code. Note that a decision may not be immediate.

Doczekałem się kodu zaraz, zaraz po wyścigu pełna parę, jak ogarnę virtualbox VPS'ch  bo coś nie bangla

tito



kva.pl



tito


kva.pl

Ale juz blizej niz dalej ;-)
A poki co GPUGRIDa licze na 3x 1050 Ti  :boing:

SzaMoT🍀

#102
Public Cloud OVH

Uruchom Twoje nowe zasoby w chmurze w kilka minut. Łap voucher na 100 PLN na start!

Użyj kodu: CLOUD-PL

W poniedziałek będę testowal
5zl z karty lub PayPal ściągają
Kiedyś było tak że max czasu CPU na 70℅.
Blokowali jak więcej było

tito

Wymieniłem sprzęt XEON->R7. GPU pozostał ten sam (1080Ti). Zmienił się system Win7->Ubuntu 18.
Nie pobiera mi zadań w GPUGridzie (long) pisząc, że są niedostępne, ktoś może coś wie? Nie ma próbek? Czy mam wbijać na forum GPUGrida?

kva.pl


Tomislaw




tito

To TY się chwaliłeś na forum pclaba :)
Odpowiadam sobie: aplikacji na linuxa w GPUGridzie chwilowo nie ma.
Na głównej popełniłem poradnik uruchomienia BOINC na UBUNTU.

kva.pl

No nie mow tito ze dopiero teraz sie zorientowales ze na pclabie to ja  :D

tito

Nie popatrzyłem na nick, bo co mam zazdrościć?

andy101fah

Cytat: kva.pl w 27 Lipiec 2019, 12:28


:whistle:

:respect: :respect: :respect:

:parrrty: :parrrty: :parrrty:

Testy Testy Testy prosimy.

SzaMoT🍀

Informuje o zbliżającym wyścigu w PrimeGrid.
Około 100 Core wykupiłem na tą okazję i następne, ale to za mało by pokonać Czechów.
Realnie to 10 miejsce do zdobycia.
Zapraszam, pokażmy, że potrafimy wspólnie liczyć jak narodowa Brać

necavi

@Chochlik 100 core  :p_arr: zrobią dużo dobrej roboty, tak jak te dwa kartony od kva gdy je zaprzędzie do pracy, a nie do jakiś testów nie wiadomo gdzie XD

SzaMoT🍀

#112
Nie chcę być wścibski ale nasz kamrat - lider punktowy zmienił przynależność.
GRG wracaj z powrotem drużyna wzywa  :whistle:

EDIT
Dostałem informacje do przekazania. Szanowny Lider punktowy  GRG  opuścił Nasze szeregi na "~stałe"

tito


toms83

 XD

Stabilność uczuć, to nie jego mocna strona.

andy101fah

Wybaczcie odrobinę prywaty ale czasami tak się składa. Jeżeli ktoś zechciałby trochę fajnych staroci zapraszam. Zmuszony jestem pozbyć się mojej kolekcji.

https://allegro.pl/oferta/starocie-komputerowe-oprogramowanie-i-nie-tylko-8353689253


necavi

@andy a nie lepiej było to puścić osobno? Amigowcom GIS mało przydatny, a dotykania sprzętu PC ich kala :fright:

andy101fah

Po prostu nie miałem innej możliwości, spakowałem wszystko do pudeł. Całość jest w odległości 60 km od mojego miejsca ciągłego pobytu . Nie posiadam prawa jazdy ani żadnego pojazdu oprócz roweru. Przemieszczam się busami od miejsca zamieszkania do miejsca pracy. Nie mam możliwości logistycznych ani lokalowych aby to ogarnąć. Ktoś będzie szczęśliwym posiadaczem całości i sobie niechaj rozsprzedaje ponad kilkaset sztuk różnego drobiazgu.

SzaMoT🍀

Cytat: necavi w 29 Lipiec 2019, 07:40
@Chochlik 100 core  :p_arr: zrobią dużo dobrej roboty, tak jak te dwa kartony od kva gdy je zaprzędzie do pracy, a nie do jakiś testów nie wiadomo gdzie XD

Jednak pojawiły się przeszkody w zdobyciu u jednego dostawcy 100 core ale na tą chwilę mam. Tikitalik 21 Unin 42 Core ograniczone do 50% czyli 21 CPU, u tego dostawcy wydajność się nie zmienia, tylko niekiedy trzeba zastosować przy pierwszym uruchomieniu chodzi o benchmark w BM, jak jest zmiennoprzecinkowa 1500/8000 to zostaje. Jak zmiennoprzecinkowa ~ 700/4000 to trzeba wyłączyć odczekać i trafić na 1500 i tak już zostaje nie zmieni się. ArubaClaud 16 Core i jest "apetyt" na więcej, nie kiedy u tego dostawcy na niektórych VPS wydajność kuleje. Jeśli ktoś korzysta z takich usług i zna coś korzystnego to proszę o info.

Pozdr.
RadiowyChochlik

Puma

Żeby tak gasili pożary : )   https://prezentmarzen.com/flyboard/