Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (4. edycja)

Zaczęty przez tito, 07 Maj 2019, 19:39

sknd

zagląda zagląda...
szkoda że w wyścigu SETI tylko 5 osób startuje, jakby nas było trochę więcej możnaby coś zawalczyć

SzaMoT🍀

No proszę ♒ wodnik jest wśród nas, andy101fah :parrrty: i pewnie kolejne osoby dołączą, wysłałem kilka PW z info

Grzegorz R. Granowski

#162
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 17 Sierpień 2019, 11:35
No proszę ♒ wodnik jest wśród nas, andy101fah :parrrty: i pewnie kolejne osoby dołączą, wysłałem kilka PW z info

Tomaszu ... Szanowny ' Skrzydłowy ' ... Twoja Ostatnia ... Aktywność/Wkład ... w rozwój B@P ... zasługują na ' słowa uznania oraz wdzięczności ' ... także ' szczęscę i szlachcę Tobie ... najserdeczniej ...

BOINC Fanatyk ... Grzegorz Roman Granowski ( HGM )

edit : za to aktywność toms83 ... sprowadza się ... do ' bytności ' ... na forum ... ale niewypowiadaniu się ... toms83 - ' Niech Twoje Rdzenie ' ... przestaną się w końcu ' nudzić ' ... Grzegorz Roman Granowski ... !

SzaMoT🍀

Tak naprawdę to się dopiero rozkręcam, a że brakuje wiedzy odnośnie spraw technicznych, odnośnie statystyk, być może warto próbować swoich nowych sił.
I dziękuję za słowa  :respect:
Ps.
Od kilku lat działam tylko na Androidzie, nie kiedy brakuję możliwości które daje windows.
Ale mam kilkanaście VPS ale one tylko liczą, a można by je wykorzystać do celów które próbuję osiągnąć (statystyki do PM i PG).
Może ktoś z Was ma jakiś pomysł na rywalizację w zespole? Coś odmiennego od tego co mamy.
Proszę pisać może coś wspólnie rozpatrzymy,. Bo wydawać by się mogło że rywalizacji brakuję na małą skalę wśród swoich.
Dalej mam zamiar pociągnąć temat Wyzwanie roku w Naszej Drużynie.

Pozdr.

tito


sknd


kva.pl


sknd

tymczasem w robo, dobrze że wczorajsze przepedałowane 110 km przypomina o sobie umilając dzień lekkimi pobolewaniami tu i ówdzie  :P

SzaMoT🍀

Wygrywam i idę spać spokojnie.
Ps.
@GRG
Regulamin "wewnętrzny i zewnętrzny" wskazuję chęć udziału w Projekcie Miesiąca - głosowanie zapadło
Na czas udziału wybranego projektu miesiąca powinieneś zmienić przynależność Drużyny, inaczej będziesz miał dopisany CNT ;)
Piszę to Tobie ponieważ ogromny wkład pozostawisz Drużyną nie tylko B@P, bo były też inne.
Tak czy inaczej będziesz liczony do PM bez względu na drużynę, lub bez zespołu, tak indywidualne jeszcze nie liczyłeś?
Pozdr.


SzaMoT🍀

28 sierpnia World Community Grid przejdzie z logowania opartego na nazwie użytkownika, na system logowania oparty na e-mail
Komputery podpięte pod WCG, nie wymagają żadnych dodatkowych działań

Ps. I znów wygrywam  :parrrty:

tito


Troll81


tito


kva.pl

Aha. U mnie się dzieje, ale dobrze się dzieje. Potem Wam pokażę co.

sknd


necavi


SzaMoT🍀

#176
Chwilowe zachwianiae równowagi punktowej w G@H i wskoczyłem na 5 pozycję w zespole, szkoda będzie spadać z tak wysokiego miejsca :fright:
Z tego co widzę nie tylko ja

Wygrywam  :parrrty:

necavi

#177
Cytatw G@H
Rozwiń skrót Tomku... Gerasim? Goofyx (2szt)? GPUGRID?... |-?

No i kto wygrywa?

SzaMoT🍀

#178
GG@NCI - tak może być? Czy lepiej tak GoofyxGrid@Home NCI
Masz rację  :respect:

Ps. Nie szczytuje postępu zadań,  skrypt ze strony
https://boinc.berkeley.edu/addon_item.php?platform=web&item=b-sig.zip

Czy ktoś z obecnych testował to?
Edit:
Jak BOINC zatrzymie to zadania w toku znikają, a wydaję się że powinno pokazywać postęp zadań i nazwę projektu
Edit2:
A może w tym miejscu w kodzie podać hasło do BM
$boinc = new RPC('127.0.0.1',31416);
//$boinc->auth('password');

Czy ten nawias zostawić w miejscu password i to '' ?
Jeszcze w kilku miesiącach scryptu pojawia się password.
Proszę o jakąś radę

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

necavi

Brrr... to mi wygląda na ciepłe kraje :wth: Mam nadzieję, że chociaż płyn był zimny XD

Krzysiak

Niedaleko Bułgaria :)

A piwo zimne, jak piłem to "jakby sam pan Jezus gołą stupką po gardziołku przeszedł"  %)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

SzaMoT🍀

Wygląda na zimne, bo mało klarowne i trochę rosę widać na kubku  :parrrty:

Ps. Jak tu można się skupić na zliczeniu PM jak się dostaje od małp ponad 2,5 miliarda kredytów  :dunno:
Ps2. Będę musiał dodatkowe leki naturalne zapodać do płuc w formie kannabinoidów CBD, THC < 0,2% z waporyzatora, I do tego z 2 herbatki konopne na popitkę  XD

SzaMoT🍀

Sygnaturka naprawiona ale bez małp, musiałem zmienić e-mail bo RAC mnie przerażał.

Co na to powiecie, że znów wygrywam?

tito



Rysiu

Cytat: necavi w 31 Sierpień 2019, 16:57
Brrr... to mi wygląda na ciepłe kraje :wth: Mam nadzieję, że chociaż płyn był zimny XD
Mi to wygląda na Warszawę  :deadman:

Troll81


Grzegorz R. Granowski

off top, ale, dołączyłem, do Nowego Podprojektu w Primegridzie ... Aleksandrze ... witamy ponownie ... Grzegorz Roman Granowski ... ...

ps. Szanownego Pana Parkitnego, 'nominuję' ... do Rangi BOINC Fanatyka, Wszechstronnego Dyletanta również ...

SzaMoT🍀

W tym wątku OT jest mile widziany
A odnośnie PM i miejsca honorowego, coś dodać? Coś ująć?
:respect:

Grzegorz R. Granowski

#190
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 07 Wrzesień 2019, 13:27
W tym wątku OT jest mile widziany
A odnośnie PM i miejsca honorowego, coś dodać? Coś ująć?
:respect:

Szanowny Skrzydłowy, Drogi Panie Tomaszu Kaczmarku ... dziękuję za " ukłon " ... w moją stronę ... dalsze działania ... po Twojej stronie ... Grzegorz Roman Granowski ...

ps : PPS-DIV 2495 zadań zassanych ... 325 zwalidowanych ...

andy101fah

Cytat: kva.pl w 24 Sierpień 2019, 15:33
Aha. U mnie się dzieje, ale dobrze się dzieje. Potem Wam pokażę co.

Jeżeli chodzi o TO https://pclab.pl/art81768.html to REWELACJA

:respect: :respect: :respect:

Bardzo dobrze że była szansa pomęczyć go w BOINC.

https://pclab.pl/art81768-6.html

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie ... w proth prime search primegrida ... znalezisk ... z 902 jest aktualnie 903 ... także Fermat znaleziony, w nowym podprojekcie ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Grnowski ...


Grzegorz R. Granowski

#194
wiem, ale w znaleziskach mam 902 nie 903 ... a innych aktualnie projektów nie mielę, na GPU ' do you feel lucky ' ... collatza, i milywaya ... gpugrida ...

są jeszcze ostatnie zadania WCG ...

edit : doublechecker ... i nie dzielnik Fermata ... https://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=8778&nowrap=true#132719 ...


Krzysiak

Trafiłem trochę lepiej punktowaną jako doublechecker od Grzesia  :)
https://www.primegrid.com/workunit.php?wuid=623220414


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

SzaMoT🍀

 :parrrty:
A po czym to widać z tą lepiej punktowaną?
Trochę jestem na bakier z tymi liczbami .
Jest jakiś ranking tych liczb? Z podanym znalazcą?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Krzysiak w 09 Wrzesień 2019, 19:00
Trafiłem trochę lepiej punktowaną jako doublechecker od Grzesia  :)
https://www.primegrid.com/workunit.php?wuid=623220414

Szanownego Pana Granowskiego ... nie mam z ' Krzysiakiem ' żadnych relacji, wypowiadamy się do siebie powierzchownie .... i najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski ...  BOINC Fanatyk ....

SzaMoT🍀

#199
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 09 Wrzesień 2019, 19:10
Szanownego Pana Granowskiego ... nie mam z ' Krzysiakiem ' żadnych relacji, wypowiadamy się do siebie powierzchownie .... i najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski ...  BOINC Fanatyk ....

Szanowny Pan Grzegorz vs Krzysiek

:parrrty:

Ps. Odrobina satyry  ;)
Edit:
A tu natrafiłem na link (Pan/Pani)
http://aleksandrapakula.pl/2017/11/14/jak-zwracac-sie-do-innych-w-internecie/

Wnioskując jeśli dana osoba życzy sobie pisać do siebie Pan/Pani to trzeba to uszanować według netykiety.