Wewnętrzny regulamin wersja Alfa

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 16 Lipiec 2019, 19:00

Wewnętrzny Regulamin Forum

Wchodzę w to bez zastanowienia od tak
Raczej mogę mieć problem z odrobieniem punktów karnych, bo liczę tylko na tel.
Pozostaje i liczę co chce

SzaMoT🍀

Co powiecie na cóż takiego jak regulamin dobrowolny.
Przedstawię charakterystykę by dać jakiś obraz na to cóż.
Tworzymy regulamin tylko dla osób chętnych na zapisy.
Tło regulaminu od mojej strony przedstawiam

1. Branie udział w przyszłym projekcie miesiąca (dopniemy swego za jakis czas jak RAD-Poland się pojawi)

2. Obowiązek uczestnictwa w zaplanowanych przez głosowanie wyścigach.

3.Wpłaty dobrowolne na Fundacje

4. Minimalny RAC 1000 w razie problemów usprawiedliwienie bez nałożonej kary jakiej to na końcu napiszę

5. W wątku kto napisze ostatniego posta co najmiej raz w tygodniu trzeba zajrzeć na forum i napisać (lista obecnosci)

6. ?

Z mojej strony to tyle. Mam nadzieję, że to co napisałem to są przyziemne sprawy i nikt nie powinien ucierpieć.

Punkty karne za nieprzestrzeganie regulaminu dobrowolnego.
Za każde popełnienie wyżej wymienionego regulaminu stworzonego przez nas wszystkich.

Punkty karne można będzie anulować poprzez liczenie na komputer SKB ile punktów do ustalenia.

To by było na tyle z mojej strony. Trudno zebrać ekipę do np wyścigów jak jest samowola każdy liczy co chce i na co ma ochotę to można tak robić jak się liczy bez drużyny. Będąc w zespole trzeba grać jak dyrygent dyktuje od tak.
Może to wydać się ale do regulaminowego korzystania z forum jest dobrowolne uczestnictwo i pozostała reszta zostaje po staremu.

Ps. Czechy grają razem A my :whip:
Ps.2 GRG pisał o stworzeniu zespołu osobnego pod PG, stwórzmy go razem tu i teraz!

necavi

- Fora w większości zamierają (wymierają).
- Na B@P nie ma problemów porządkowo-wychowawczych. Spamerów się kasuje na bieżąco.
- Punkty karne? Klik

Troll81

Kiedyś były juz próby zdyscyplinowania forumowej braci, nie na tej łajbie, nie w mon\mencie gdy to wolontariat. Niepokornych będziesz wyrzucał? Jak chciałbyś egzekwować kary?

SzaMoT🍀

#3
Pisałem już "odróbka" na rzecz SKB
Napisałem, że wchodzą osoby dobrowolnie, to wygląda tak jakby się tworzyło coś nowego pod starą banderą.
Lepsze chyba to niż tworzyć osobny zespół

Edit;
Odnośnie niezdyscyplinowanych egzekucja np. Nie zamieszczenie w statystykach, projekt miesiąca, wyścigi, mowa o forum tak jak robił RAD-Poland