Błąd kodu aktywacji logowania

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 29 Lipiec 2019, 15:57

SzaMoT🍀

Piszę w imieniu Grzegorza Romana Granowskiego.
Po zmienie adresu e-mail na forum poprosił o kod aktywacyjny i wyskoczył błąd, poprosił o pomoc ale pomoc nie nadeszła. Stracił możliwość zalogowania na forum.
To przyczyniło odejście z drużyny

Kolejna rzecz w imieniu GRG, Prosił o zmianę tytułu w podpisie ma pozostać tylko BOINC Fanatyk resztą proszę skasować.

Ps. Dużo prościej będzie jak możliwość logowania zostanie przywrócona. Wysyłam PW do MCHL


Mchl

Potwierdzam, mamy problem z integracją forum z emailem.
Postaram się ogarnąć jak najszybciej.
Konto Grzegorza tymczasem aktywowałem ręcznie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org


chr80♂°🛰�

#3
Witam.
Co z "Blokadą" Rejestracji?

chr80♂°🛰�


krzyszp

Ja też.
Nie jestem w stanie się tym zająć, atakujcie GRID'a.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

chr80♂°🛰�

Cytat: krzyszp w 13 Maj 2022, 21:07
Ja też.
Nie jestem w stanie się tym zająć, atakujcie GRID'a.
Dziękuję za odpowiedź.  ;D  :parrrty:  :p_arr:  :love2:


pawg




chr80♂°🛰�

Ostatni Mohikanin któremu udało się zarejestrować  :parrrty: Wosio
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=profile;u=10017092
Było to 28 Kwietnia 2021. :arrr:
I co dalej?

Grzegorz R. Granowski


krzyszp

Dzisiaj skontaktowałem się z Tobasem, padła propozycja zmodernizowania serwera B@P i R@H do najnowszych wersji systemów.
Problem z wysyłką maili niestety prawdopodobnie związany jest ze zbyt starymi wersjami systemów, więc to właściwie jedyne wyjście.

Dam znać, jak coś się ruszy.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

chr80♂°🛰�


Grzegorz R. Granowski


sknd

super!
nie wiem jak inni, ale ja nieraz muszę x razy próbować się logować zanim "zaskoczy", a wiele razy mimo wpisywania dobrego loginu i hasła cały czas jestem w ekranie logowania....

chr80♂°🛰�

Cytat: sknd w 27 Lipiec 2023, 08:32
super!
nie wiem jak inni, ale ja nieraz muszę x razy próbować się logować zanim "zaskoczy", a wiele razy mimo wpisywania dobrego loginu i hasła cały czas jestem w ekranie logowania....
U mnie nigdy nie było problemu z logowaniem z Google Chrome pod windows czy android.
Może wyczyść dane przeglądarki?

chr80♂°🛰�

No i kurtka na wacie gdzie ci wszyscy nowi co się chcieli rejestrować? :attack:
Tyle walczyliśmy dla was. :whip:

krzyszp

2461 założonych kont przez dwa dni bez aktywacji linkowej (bo nie działa).
Tyle botów próbowało założyć konto (jeden się prześliznął) - skończyła się opłata za system antyspamowy...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

SzaMoT🍀

Cytat: krzyszp w 12 Sierpień 2023, 22:36
2461 założonych kont przez dwa dni bez aktywacji linkowej (bo nie działa).
Tyle botów próbowało założyć konto (jeden się prześliznął) - skończyła się opłata za system antyspamowy...

Trzeba by ustawić stałe zlecenie na zasilanie Fundacji BOINC Polska?
Czy prywatnie są realizowane środki?

tomeh

Szanowni Państwo u mnie nie działa praktycznie nic na stronie. Zalogowałem się z wielkim trudem. Ale praktycznie każda akcja kończy się " Spróbuj ponownie. Jeśli powrócisz do tego komunikatu, zgłoś błąd administratorowi.".

To dziwne bo SMF raczej jest bardzo stabilnym skryptem.

Co do spam botów, można zrobić rejestracje na potwierdzenie z oknem aby ktoś napisał coś o sobie. Ruskie boty będą pisać swoje krzaki. 2 pola do wpisania jakie określą czy pisze człowiek czy maszyna. Ale aktywacja wtedy ręczna konta.
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia

SzaMoT🍀

Cytat: krzyszp w 26 Lipiec 2023, 14:51Dzisiaj skontaktowałem się z Tobasem, padła propozycja zmodernizowania serwera B@P i R@H do najnowszych wersji systemów.
Problem z wysyłką maili niestety prawdopodobnie związany jest ze zbyt starymi wersjami systemów, więc to właściwie jedyne wyjście.

Dam znać, jak coś się ruszy.

Strona została zaktualizowana czy z wiązku z tym rejestracja już działa?