Wyzwanie roczne

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 31 Lipiec 2019, 23:14

Wyzwanie roku -(RAC)

Jestem za wysztkimi projektami by brały udział w podsumowaniu RAC
Nie jestem zainteresowana/ny, Wyzwaniem roku
Poczekam aż coś innego sensowniejszego pojawi się na forum

SzaMoT🍀

Wyzwanie roku (RAC)

Głosowanie na projekty do 24 grudnia 2019 roku



Poz_Nazwa użytkownika__________________________________Projekt-RAC____Pkt_B@P

1.__GRG

2.__

3.__

4.__

5.__

6.__

7.__

8.__

9.__

10.__

11.__

12.__

13.__

14.__

15.__

16.__

17.__

18.__

19.__

20.__

SzaMoT🍀

#1
Przeglądając forum naszych braci za miedzą uwagę zwróciłem na inicjatywy (nie kopiuje ich inicjatyw, nawet do końca nie znam zasad, bariera językowa)

Opiszę to co zrodziło się w mojej głowie z myślą o zwiększenie mocy dla projektów, bo chyba na tym polega Nasz Wolentariat!!!?

1. Ogłaszamy konkurs roczny, polegający na zdobyciu w jak największym stopniu średni RAC, z wszystkich projektów.
2. Możemy zacząć w tym roku, by sprawdzić czy incjatywa ma sens i czy będzie zainteresowanie.
3. Startujemy od daty ustalonej, i na mecie spisujemy RAC każdego biorącego udział w zabawie  ;)
4. Wybieramy przez głosowanie ilość projektów.
5. Każdy projekt i zwycięstwo w nim (RAC) przyznawane są punkty i tak myślę po równo, by nie wybierać tylko lepiej "płatnych"
6. Kto więcej będzie miał zwycięstw w projektach wygrywa i zdobywa 1 miejsce, i do kolejnych miejsc 2, 3 ?
7. By osłodzić rywalizację, proponuję ustaloną kwotę wpłacić na konto Fundacji z dopiskiem wyzwanie roczne.
8. Nagrody za poszczególne miejsca,w formie gotówki, na poniesione elektrony z sieci elektrycznej ;)
9. Forma rywalizacji pod banderom Fundacji BOINCATPolska, ile można dryfować
10. Edit. Nagrody pocieszenia za elektrony z sieci, dla wszystkich prócz pierwszej trójki
11. Edit.2 Proponuję premię za udział w projekcie miesiąca, uwzględnić w punktacji (Gran Prix) i liderzy Wyzwania Rocznego, będą premiowani dodatkowo, a pozostali uczestnicy projektu miejsca od miejsca 4 wzwyż, symbolicznie.
12. Od GRG-XII ... Za trafienie największej liczby pierwszej ... Podprojekt GFN Extreme .... proponuję ... w Wizytówce ... dopisać ... " World Largest Prime Number Record Holder " ...
ub ... Inne Sformułowanie ... ale oddające ... właśnie ... ' Wagę i Powagę Znaleziska ' ...

Kolejne punktu będą dodawane wspólnie a te co ja wymieniłem do edycji wspólnej.

Edit. Pozwoliłem sobie dodać 2 punkty, ponieważ jeszcze nikt nie zabrał głosu w wyzwaniu rocznym.

Ps. Mam nadzieję, że rok czasu to "kupa" czasu i większość się za angażuje na finiszu inicjatywy

Pozdr.
RadiowyChochlik

Grzegorz R. Granowski

Wyzwanie Roczne : " Trafić GFN Extreme " ... uwzględnij, Szanowny Panie Skrzydłowy ... i moją propozycje ... najserdeczniej ...

Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Wyzwanie roczne raczej się nie przyjmie na forum, ale trafienia liczb można uwzględnić w wyzwaniu tylko jak to premiować?

Grzegorz R. Granowski

Honorem ... czyli Tytułem ...

SzaMoT🍀

To sformułuj punk 12 odnośnie trafień w PG a ja go dopiszę ale oznajmiam, że nie ma zainteresowania tematem - Wyzwanie Roku

Grzegorz R. Granowski

XII ... Za trafienie największej liczby pierwszej ... Podprojekt GFN Extreme .... proponuję ... w Wizytówce ... dopisać ... " World Largest Prime Number Record Holder " ...

lub ... Inne Sformułowanie ... ale oddające ... właśnie ... ' Wagę i Powagę Znaleziska ' ...