[2019.09] Głosowanie na wrzesień - wyniki Rosetta@Home - Einstein@Home

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 01 Sierpień 2019, 02:28

SzaMoT🍀

Wyniki Projektów Miesiąca CPU i GPU (start 1 września)



handmade update: 30.9 2019 godzina 23:45

Poz_Nazwa_użytkownika
Pkt-PM-CPU

1.__apohawk
538 679,1
:parrrty:

2.__Wiktor Jezioro | lakewik.pl
248 646,39

3.__Tomasz Kaczmarek
124 516,02

4.__andy101fah [Jerzy_Przytocki]
46 809,34

5.__necavi
25 531,34

6.__sknd
8 022,17






handmade update: 30.9 2019 godzina 23:45

Poz_Nazwa_użytkownika
Pkt-PM-GPU

1.__Sebastian M. Bobrecki
17 520 903,37
:parrrty:

2.__andy101fah [Jerzy_Przytocki
10 880 705,13

3.__lakewik
1 176 705,49

4.__necavi
984 060

5.__Tomasz Kaczmarek
82 632,21

6.__apohawk
30 000,5



Loża Honorowa, (VIP) dla "byłych", (obecnych) zasłużonych BOINC Fanatyków B@P
7.__Grzegorz R. Granowski [TSBT]
encrypted result until you return sha1/20 - F6E9492783D8DF761EE82AF16C4C0DFF6CF90F48





Stan początkowy w projektach CPU Rosetta@Home, GPU Einstein@Home

GRG głosował w PM, na wszelki wypadek spisałem stan kredytów, być może powróci i będzie w B@P. Nie będę zamieszczał jego wyników do czasu powrotu z "knosulidacji Narodów Zjednoczonych"  :)



Grzegorz R. Granowski [TSBT] - [CPU] 7,104,550.91 [GPU] 32,951,763.15


lakewik - [CPU] 21,555,602.61 [GPU] 253,829,310.51


Rafał "4yś" Foryszewski - [CPU] 1,007,185.06 [GPU] 100,088,064.45


Sebastian M. Bobrecki - [CPU] 6,162,551.08 [GPU] 681,638,610.63


necavi - [CPU] 1,058,324.66 [GPU] 598,130.00


MJ19 - [CPU] 150,001.26 [GPU] 0


apohawk - [CPU] 10,014,602.90 [GPU] 97,614,047.50


Tommy [Tomislaw] - [CPU] 211,942.48 [GPU] 0


sknd - [CPU] 146,867.83 [GPU] 0


andy101fah [Jerzy_Przytocki] - [CPU] 253,277.66 [GPU] 1,110,276.87


Tomasz Kaczmarek - [CPU] 986,724.98 [GPU] 90,821.79



W załącznikach print screen (1.09.2019, godzina po północy) osób biorących udział w PM.
sczytywane wyników dokonywałem z Boincstats.
Resztą załączników w kolejnym poście, ze względu na ograniczenie do 6 na post

SzaMoT🍀

Czas ucieka, statystyki z automatu odległy temat ...
Mam propozycję wybieramy projekt spisujemy licznik punktów i startujemy. Na koniec miesiąca spisujemy i zamieszczamy wynik ręcznie.
Ja mogę podołać temu zadaniu, jak ktoś zauważy nieścisłości w wyniku startowym i końcowym, będzie korekta.
Plan jest taki, mamy 1 sierpień, głosujemy w tym miesiącu?, czy na wrzesień?

Edit.
31 sierpnia (Sobota) 2019 godzina 00:00, zacznę spis dorobku w wygranych projektach. Spisywać będę prosto z Projektu z Boincstats ( muszę mieć trochę czasu na spis, myślę , że godzina starczy). Wyjątek stanowi projekt WCG, bo rządzi się innymi prawami, spis będzie z Boincstats.

Ps. Proszę o głosowanie na projekty w miarę stabilne.
Ps.2 Liczone będą wyniki osób głosujących w Projekcie Miesiąca (RODO) XD
Ps.3 Pozostałe osoby w trakcie trwania Projektu Miesiąca, nie głosujące nie będą zliczane (RODO)
EDIT
Ps.3 Postaram się raz dziennie (wieczorem) aktualizować wyniki, chyba, że będzie parędziesiąt osób to raz na tydzień.

Koniec głosowania 24 sierpnia (sobota)

SzaMoT🍀

#2
Głosowanie na wrzesień
Pierwszy głos:
CPU - SRBase
GPU - Collatz Conjecture brak karty

andy101fah

CPU Rake search
GPU Asteroids@home

sknd


Tomislaw




apohawk

CPU: Rosetta.
GPU: nie mam pomysłu.
No good deed goes unpunished.

MJ19


necavi

cpu Rake search
gpu folding@home

Sebastian M. Bobrecki

#9
CPU: Rosetta
GPU: Einstein
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

4ys

CPU LHC@Home
GPU Collatz Conjecture

lakewik


Grzegorz R. Granowski

CPU : Cosmology@home ... zachęcam ... Projekt ma Wszystkie obserwowalne Dane ...

CPU : ( Rezerwowy ... przy tej samej liczbie głosów ) : yoyo@home ... polecam podprojekty ecm ... oraz M Queens ...

GPU : Primegrid ( podprojekt GFN Extreme )

GPU : ( Rezerwowy ... GFN ... inne podprojekty )

Serdecznie ... Honorowy Arcymistrz FIDE ...

SzaMoT🍀

#13
Z powodu na małą liczbę osób głosujących, przesunąłem termin głosowania

Koniec głosowania 30 sierpnia (piątek)

Edit Zapomniałem, że może być dogrywka, termin pozostaje ten sam - 24 sierpnia (sobota)

Edit:
Tak myślę o projekcie rezerwowym. Może jak projekt miesiąca będzie niedomagał, to liczymy - (każdy według uznania bez zliczania punktów)
Jeśli uważacie inaczej to proszę o informację .
Raczej bym tego nie ogarnął, ponieważ ręczne śledzenie.

SzaMoT🍀

Głosowanie na wrzesień dobiegło końca. Liczba osób głosujących 11 (w tym jedna "z poza B@P") Zapraszany z powrotem,  mamy dobry rum %)


CPU - Cosmology@Home - 1 głos
CPU - LHC@Home - 1 głos
CPU - SRBase - 1 głos
CPU - RakeSearch - 2 głosy
CPU - Rosetta@Home - 6 głosów
Rosetta@Home z wynikiem 6 głosów wygrywa Projekt Miesiąca na wrzesień


GPU - Asteroids@home - 1 głos
GPU - GPUGRID - 2 głosy
GPU - folding@home - 1 głos
GPU - Einstein@Home - 2 głosy
GPU - Collatz Conjecture - 1 głos
GPU - PrimeGrid - 1 głos
GPUGRID i Einstein@Home mają po równo głosów. Ogłaszam dogrywkę GPU, do 30 sierpnia można głosować

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.


SzaMoT🍀

W 1 i 2 poście stan początkowy projektów miesiąca, wieczorem postaram się wstawić pierwsze wyniki.
Jak są jakiś pomyłki to proszę zgłaszać.

Ps. Trochę to syzyfowa robota bo może się okazać, że po dwóch lub trzech będzie w statystykach PM
Ale to pierwszy miesiąc po przerwie i może za jakiś czas będę staty z automatu
:parrrty:

necavi

@Tomasz widzę, że są aktualizacje wyników  :p_arr:
Kiedyś robił to skrypt, a dziś jak widzę hand made, co prawda uczestników mniej, ale to nie powód do radości :-[

SzaMoT🍀

Postawił bym beczkę rumu za skrypt. Nawet w ten sposób, by zliczał różnice, dorobek a ręcznie by się wstawiło wyniki na forum, zawszę krok do przodu :whistle: i mniejsze prawdopodobieństwo pomyłki w zliczaniu

Grzegorz R. Granowski

#20
Szanowni Kamraci ... " za Polskę " ... " do boju " ... ... ... ... ...

serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ... ... ...

edit : Informacja, przekazana, przez Wszechstronnego Dyletanta, Szanownego Krzysztofa Piszczka, od Administratora SETI ... ...

http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?topic=10777.msg277083#msg277083 ...  ze Projekt Goofyx'a, NIE MA PRAWA działać, powinno ... Szanownym ... wiele powiedzieć !!!

Grzegorz Roman Granowski ... BOINC Fanatyk ... pracujący z/dla BOINCa ... od VII2009 ... minąłem ostatnio dwa ... ' progi ' ... 14 mld w totalu, 7 mld w Primegridzie ... 

andy101fah


Grzegorz R. Granowski

serdecznie ... Jerzemu Przytockiemu ... dziękuję ...

zgłaszam również oficjalnie ... Szanownego Pana Krzysztofa Piszczka ... do tytułu " BOINC Fanatyk " ... pozdrawiam ... Grzegorz Roman Granowski ... ... 

SzaMoT🍀

Panowie Apeluję, to jest wątek poświęcony (w pocie czoła) projektowi miesiąca, to, że nie ma moderacji jako takiej i sami się staramy większym lub mniejszym stopniu dyscyplinować, proszę pochwały i sprawy niezwiązane z PM umieszczać w przeznaczonych działach.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w Projekcie Miesiąca.
XD :parrrty:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 04 Wrzesień 2019, 15:04
Panowie Apeluję, to jest wątek poświęcony (w pocie czoła) projektowi miesiąca, to, że nie ma moderacji jako takiej i sami się staramy większym lub mniejszym stopniu dyscyplinować, proszę pochwały i sprawy niezwiązane z PM umieszczać w przeznaczonych działach.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w Projekcie Miesiąca.
XD :parrrty:

oczywiście Szanowny Panie Skrzydłowy ... zastosuję się ... Grzegorz Roman Granowski ... ... ...

Grzegorz R. Granowski

Szanowny Panie Skrzydłowy ... nie widać wyrażnie, mojego dorobku punktowego ... Grzegorz Roman Granowski ... ...

SzaMoT🍀

Teraz już widać. Nie było zgody to zrobiłem mały "kamuflaż".
W załączniku screen proszę o informację jakby była niezgodność kredytów.
Przy kolejnej aktualizacji dziś wieczorem będą statystyki uwzględniające Szanownego BOINC Fanatyka

EDIT:
Możesz podpytać Szanownych Kolegów z TSBT, czy by nie chcieli wspólnie uczestniczyć w Projekcie Miesiąca?
Można by na koniec miesiąca podsumować wyniki drużyn i wyłonić najlepszą drużynę
To tylko moja sugestia, nie wiem co sądzą pozostali uczestnicy PM
Ale takie dodatkowe zamiany mogą wyjść na korzyść rywalizacji wspólnej
:)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 06 Wrzesień 2019, 11:44
Teraz już widać. Nie było zgody to zrobiłem mały "kamuflaż".
W załączniku screen proszę o informację jakby była niezgodność kredytów.
Przy kolejnej aktualizacji dziś wieczorem będą statystyki uwzględniające Szanownego BOINC Fanatyka

dziękuję ... Grzegorz Roman Granowski ( BOINC Fanatyk ) ... ...


Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 06 Wrzesień 2019, 11:44
Teraz już widać. Nie było zgody to zrobiłem mały "kamuflaż".
W załączniku screen proszę o informację jakby była niezgodność kredytów.
Przy kolejnej aktualizacji dziś wieczorem będą statystyki uwzględniające Szanownego BOINC Fanatyka

EDIT:
Możesz podpytać Szanownych Kolegów z TSBT, czy by nie chcieli wspólnie uczestniczyć w Projekcie Miesiąca?
Można by na koniec miesiąca podsumować wyniki drużyn i wyłonić najlepszą drużynę
To tylko moja sugestia, nie wiem co sądzą pozostali uczestnicy PM
Ale takie dodatkowe zamiany mogą wyjść na korzyść rywalizacji wspólnej
:)

rozumiem ... Grzegorz Roman Granowski ... ...

sknd

taki cytacik z annałów PM:

Zaczynamy zabawę w Projekt Miesiąca!
Reguła jest prosta:
Głosujemy w ankiecie na ten projekt, który naszym zdaniem powinien w najbliższym miesiącu stać się obiektem szczególnego zainteresowania [b]liczydłowych zrzeszonych w B@P[/b]. [code]

SzaMoT🍀

Tylko Szanowny Pan Grzegorz za zasługi ogólne dla drużyny B@P powinien być traktowany indywidualnie, (podobnie jak kolor Nicka nadany przez Ojca Założyciela)  Nic chyba nie stoi na przeszkodzie by wygrać PM w jakieś katygori nie będąc w drużynie B@P. Można to rozgraniczyc pod koniec PM kto wygrał.
Decyzja pozostaje do pozostałych uczestników, ja jestem na TAK! Jest nas chętnych niewielu, a pozostałe osoby liczące mogą nawet nie wiedzić, że forum istnieje a tym bardziej PM

Grzegorz R. Granowski


SzaMoT🍀

Miałem na myśli ojca założyciela MCHL'a
Ten kolor niebieski pogrubiony to ukłon w Twoja stronę, za zasługi odnośnie wkładu dla projektów i pewnie za to, że długi czas kolor Twojego nicka był słabo widoczny w kolorze białym.

Ps.
Jak kolejne osoby biorące udział w PM nie będą miały sprzeciwu odnośnie Szanownego BOINC Fanatyka z umieszczeniem w PM to zamieszczę wyniki

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 06 Wrzesień 2019, 16:22
Miałem na myśli ojca założyciela MCHL'a
Ten kolor niebieski pogrubiony to ukłon w Twoja stronę, za zasługi odnośnie wkładu dla projektów i pewnie za to, że długi czas kolor Twojego nicka był słabo widoczny w kolorze białym.

Ps.
Jak kolejne osoby biorące udział w PM nie będą miały sprzeciwu odnośnie Szanownego BOINC Fanatyka z umieszczeniem w PM to zamieszczę wyniki

proszę ... Grzegorz Roman Granowski ... ... ...

SzaMoT🍀

Jak na razie będę aktualizował codziennie po 17.
Jak coś się zmieni to dam znać :)

Ps. Skilla sobie wyrobię na kalkulatorze

SzaMoT🍀

Wyjątkowo aktualizacja pojawi się jutro do południa.
Za utrudnienia przepraszam.
Ps. Promowanie Wyzwania w WCG pochłonęło czas, a leniwy jestem od czasu do czasu  :)

SzaMoT🍀

Wyjątkowo aktualizacja pojawi się jutro do południa.
Za utrudnienia przepraszam.

Ps. Nie mam głowy dziś do kalkulatora  :P

EDIT:
Mam ograniczony internet (lejek transferu)
Na ten miesiąc już wyczerpałem limit doładowań ponad 100 giga mobilnego internetu wykorzystałem.
Strona Forum ładuje się jako tako ale Boincstats każda zakładka z uczestnikiem PM to masakra.
Zauktualizuje wyniki jak będę pod Wi-Fi.
Patrzyłem pobierznie na staty i nie ma dużych zmian pozycji w PM tylko kredyty rosną.
Za utrudnienia przepraszam jeszcze w tym tygodniu zaktualizuje PM

Jest kolejne głosowanie na październik.
Jak do tej pory mało osób zagłosowało, i wcale nie deprymuje mnie to do dalszego rozwoju PM  :P

SzaMoT🍀

Cytat: necavi w 03 Wrzesień 2019, 21:05
@Tomasz widzę, że są aktualizacje wyników  :p_arr:
Kiedyś robił to skrypt, a dziś jak widzę hand made, co prawda uczestników mniej, ale to nie powód do radości :-[

handmade update 14.9.2019 godzina 18:50

Ps. Jutro i kolejne dni, jak nic nie stanie na przeszkodzie, to po godzinie 17 "handmade update"
Jak co to poinformuję

SzaMoT🍀

Dzisiaj aktualizację CPU dokonywałem prosto z projektu.
Są duże opóźnienia na Boincstats ,z wiązki z tym końcową aktualizację dokonam z projektów na koniec miesiąca.
Myślałem z początku nad dokonywaniem prosto z projektu ale za dużo szukania i tym samym zakładek otwartych a mam tylko 2 giga ramu na tablecie.

Ps. Jestem przeziębiony i nie wiem czy dobrze policzyłem, jak co to poprawie.
Jutro postaram odświeżyć po 17 :ahoy: