[2019.09] Głosowanie na wrzesień - wyniki Rosetta@Home - Einstein@Home

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 01 Sierpień 2019, 02:28

tito


SzaMoT🍀

#41
Jestem zmuszony Rosette ograniczyć do 1 VPS'a
Aplikacja jest na tyle niestabilna na Linuxe, a w szczególności (v4.08 x86_64-pc-linux-gnu)
Na jednym dobrze liczy a na pozostałych potrafią zadania które są ustawiona na 1 godzinę ,
mielić ponad dobę, a jak się wysypią to czas pokazuje o wiele mniejszy i co zauważyłem, że nie mają checkpointów i liczą od zera.
Pozostawienie aplikacji w pamięci nic nie daje.
Kod błędu

</stderr_txt> <message> upload failure: <file_xfer_error> <file_name>rb_09_15_8414_8408_ab_t000__robetta_IGNORE_THE_REST_04_17_867293_18_0_r237806906_0
</file_name> <error_code>-161 (not found)</error_code> </file_xfer_error> </message> ]]>


Wznawiam CPU dla Einsteina - (być może uda się wyprzedzić "zakodowany" wynik przede mną. Klucz deszyfrujący zakodowanego wyniku GPU, "wypadł za burtę" :P)   :facepalm2:

apohawk

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 17 Wrzesień 2019, 13:18
Jestem zmuszony Rosette ograniczyć do 1 VPS'a
Aplikacja jest na tyle niestabilna na Linuxe, a w szczególności (v4.08 x86_64-pc-linux-gnu)
Na jednym dobrze liczy a na pozostałych potrafią zadania które są ustawiona na 1 godzinę ,
mielić ponad dobę, a jak się wysypią to czas pokazuje o wiele mniejszy i co zauważyłem, że nie mają checkpointów i liczą od zera.
Pozostawienie aplikacji w pamięci nic nie daje.
Kod błędu

</stderr_txt> <message> upload failure: <file_xfer_error> <file_name>rb_09_15_8414_8408_ab_t000__robetta_IGNORE_THE_REST_04_17_867293_18_0_r237806906_0
</file_name> <error_code>-161 (not found)</error_code> </file_xfer_error> </message> ]]>


Wznawiam CPU dla Einsteina - (być może uda się wyprzedzić "zakodowany" wynik przede mną. Klucz deszyfrujący zakodowanego wyniku GPU, "wypadł za burtę" :P)   :facepalm2:
Powiem tak, u mnie działa stabilnie :P
Tu mój linuks liczący rosettę: https://boinc.bakerlab.org/rosetta/show_host_detail.php?hostid=3288826
16 błędów na 1030 przeliczonych tasków, to tyle, co nic.
No good deed goes unpunished.

SzaMoT🍀

Ze względu na małe zainteresowanie Projektem Miesiąca aktualizacja będzie co drugi dzień.
Odnośnie głosowania na październik, to mniej osób niż obecnie, czyżby to miał być koniec zabawy?

tito

Nie wiem, ale się wypowiem: przy obecnej frekwencji każda inicjatywa szybko umrze.  :deadman:

SzaMoT🍀

Pewnie masz rację, ale zawsze można po cichu w zaciszu domowym zbierać punkty i badge a od czasu do czasu jakiś wyścig.
Teraz nadchodzi przesilenie jesienne.
Może jak wieczory będą dłuższe i pół metra śniegu spadnie, to więcej osób będzie on-line.

Ps. Widziałem dziś w statystykach nową osobę w WCG z niezłym wynikiem jak na start
Link do Wuprop
https://wuprop.boinc-af.org/show_user.php?userid=133692
Może by mu napisać by tą kartę 2080 TI podpiął pod PG bo widać że nie liczy na niej.
Ale to pewnie z czasem obczai

tito

No faktycznie - musiał parę dni temu zacząć liczyć.
Poczekajmy chwilę i na WCG się można odezwać proponując wizytę na forum.

SzaMoT🍀

Dziś o północy kończymy PM na wrzesień i ruszajmy z zabawą na październik.
Juto statystki końcowe za wrzesień.
Zachęcam pozostałych do zabawy.

@GRG Ciebie też to dotyczy, tylko tym razem bez zmiany przynależności, spisany będzie stan początkowy, bez umieszczenia w statystykach.
W pierwszym miesiącu byłeś potraktowany jako BOINC Fanatyk i myślę niech tak pozostanie i nie namawiam do powrotu.

:facepalm2:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 30 Wrzesień 2019, 18:23
Dziś o północy kończymy PM na wrzesień i ruszajmy z zabawą na październik.
Juto statystki końcowe za wrzesień.
Zachęcam pozostałych do zabawy.

@GRG Ciebie też to dotyczy, tylko tym razem bez zmiany przynależności, spisany będzie stan początkowy, bez umieszczenia w statystykach.
W pierwszym miesiącu byłeś potraktowany jako BOINC Fanatyk i myślę niech tak pozostanie i nie namawiam do powrotu.

:facepalm2:

dziękuję ... Szanowny Panie Skrzydłowy ... Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT🍀

Panie, Panowie nie pamiętam jak się zaliczało Grand Prix GPU,
Może zrobimy tak jak z CPU? Mała ilość osób
Jakieś sugestie dotyczące Grand Prix?
Na CPU już umieściłem a GPU?

Ps. Średnią z dwóch projektów się zaliczało?