Uzyskałem ... dzięki otwarciu f4 ... Tytuł Honorary Grandmaster FIDE

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 08 Sierpień 2019, 14:52

Czy Otwarcie ... f4 f6 ... jest Idealnym ?

Tak
1 (25%)
Nie
1 (25%)
Nie mam zdania
1 (25%)
Być może
0 (0%)
Na pewno
1 (25%)

Głosów w sumie: 4

Głosowanie skończone: 08 Sierpień 2020, 14:27

Grzegorz R. Granowski

Serdecznie ... jak powyżej ... zapraszam ... w Załączniku ... jest ... ' informacja ' ...  :book:


serdecznego dnia ... Grzegorz Roman Granowski ...  :book:


Grzegorz R. Granowski

zauważyłem ...  dzisiaj ... kilkadziesiąt minut temu !


Grzegorz R. Granowski



Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 09 Sierpień 2019, 13:49
A w turniejach szachowych też bierzesz udzial?
Nie mam na myśli takich on-line

pierwszy ... Turniej ... w którym ... być może/będę/mógłbym ... brać Udział ... to Turniej Szachowy w Vertigo Jazz Club & Restaurant ... zapraszam ...

Grzegorz Roman Granowski ( Przedsiębiorca Kulturotwórczy )

edit : Dodałem Ankietę ... zapraszam ... 365 dni ... czyli ... za Równy Rok ... Wszystko będzie ... ' oczywiste '

Grzegorz R. Granowski

Panowie ... głosujcie ... albo przedstawcie swoje propozycje ... dla f4 ... wprawdzie jedyną ... dobrą odpowiedzią ... jest f6 ... ale próbujcie ... może coś wymyślicie ...

Grzegorz Roman Granowski ... FIDE Honorary Grandmaster

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

Panowie ... oferuję rolę ' Analityka ' ... Honorowemu Arcymistrzowi FIDE Grzegorzowi Romanowi Granowskiemu ... https://www.facebook.com/HonorowyArcymistrzFIDEGrzegorzRomanGranowski/ ...

Analitykowanie ... polegałoby ... na ' Cotygodniowym ' ... czyli raz w tygodniu ... sprawdzeniu ... statystyk ... i najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski ...

ps. szczególnie zależy mi na odpowiedzi ... " Wszechstronnego Dyletanta " ... Administratora Krzysztofa Piszczka ... ale zapraszam Wszystkich ...

ps. ' secundum ... Szanowny Skrzydłowy ... może ' polubimy ' się znowu na FB ... i zapraszam .... Rola Analityka czeka ...

SzaMoT

No właśnie nie wiem co się stało zniknął mi arcymistrz FIDE ze znajomych trzeba to naprawić!
Grzegorz a może by tak powalczyć o tytuł Arcymistrza FIDE w formie papierowej (tytuł na piśmie) a nie tylko w profilu  ;)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 12 Sierpień 2019, 14:08
No właśnie nie wiem co się stało zniknął mi arcymistrz FIDE ze znajomych trzeba to naprawić!
Grzegorz a może by tak powalczyć o tytuł Arcymistrza FIDE w formie papierowej (tytuł na piśmie) a nie tylko w profilu  ;)

Szanowny Skrzydłowy ... tytuły ... nadawane przez FIDE ... są ' tytułami FIDE ' ... i nikt nie może ... wpływać ... na Decyzyjność Kapituły ...


Grzegorz R. Granowski

Tomaszu ... zaproszenie na fb poszło ponownie ... zapraszam Ciebie ... jako Analityka ... serdecznie Grzegorz Roman Granowski ...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 12 Sierpień 2019, 14:27
Jest lista a gdzie można tam znaleźć Ciebie powtarzałeś na to
http://www.szachypolskie.pl/tytuly/

Tomaszu ... Tytuł Honorowego Arcymistrza ... został nadany w zeszłym tygodniu ... zapraszam jako Znajomego oraz Analityka ... serdecznie ... Grzegorz Roman Granowski


Grzegorz R. Granowski

możliwość ... analizy danych ... wchodziłbyś ... raz na tydzień ... i sprawdzał ... na podstawie Swojego, Honorowego ... dla Honorowego Arcymistrza ... zadania, dane ... proszę, zależy mi na Twojej roli Analityka ...

deklaruję, ze będziesz Jedyna Osobą ... o tej funkcji ... Grzegorz Roman Granowski ...

Grzegorz R. Granowski

Zgoda ... Szanowny Panie Skrzydłowy ?!? Honorowy Arcymistrz FIDE ... wzywa ... Grzegorz Roman Granowski ...

Grzegorz R. Granowski

Panie Skrzydłowy ... nie odpisujesz, więc poprosiłem Wszechstronnego Dyletanta ... najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski

Grzegorz R. Granowski

Tomaszu ... Skrzydłowy ... zgoda na honorową Rolę Analityka ? Grzegorz Roman Granowski


Grzegorz R. Granowski

tutaj ... https://www.facebook.com/HonorowyArcymistrzFIDEGrzegorzRomanGranowski/ ...

Analityk : cyt.  "Może sprawdzać, który administrator utworzył post lub komentarz, oraz wyświetlać statystyki." ...

Skrzydłowy ... zgoda? ... zależy mi na BOINCu, więc wśród ... WspółBOINCowców ... szukam ... ' partnerów ' ... 


Grzegorz R. Granowski

najserdeczniej ... dziękuję ...

edit : zaproszenie ... poszło ...

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 12 Sierpień 2019, 15:43
Zgoda :p_arr:

dziękuję ... proszę, Szanowny Pan, ma już uprawnienia ... Analityka, proszę, Pana Skrzydłowego ... sprawdzić raz w tygodniu ... Honorowemu Arcymistrzowi FIDE ... poprawność ... i ewentualnie zaraportować,
gdyby były ... trudne do zrozumienia ... tzw. ' ruchy ' ... najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski


Grzegorz R. Granowski

Tomaszu ... umówmy się na raport ... o ustalonej ... porze i dniu ... np. o ' północy ' 00:00 w  niedzielę ... lub zaproponuj ... inny termin ...

SzaMoT

O północy to ja przeważnie zapominam o bieżącym dniu ;)
Może być niedziela wieczorową porą po 19 ok?

Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

Szanowny Panie Skrzydłowy ... ostatnio ... to My ciągniemy ... ' Piracką Łajbę ' ... aktywność Innych Kamratów/Piratów mniejsza ... może Łajba nie powinna być Łajbą ... tylko ' Dryfującym ... nie wiadomo gdzie ... Wrakiem ' punktów mniej, tito stara się jak może, codziennie spływają informacje ... ale aktywność Boinc@Poland ... jako całości ... mała ...

także, miejmy już ' maszt i ster ' ... jak pisał Bard Kaczmarski ... ale ... Fundacja ... nie ma żadnych działań ... pomysły z koszulkami ... tez niewypał ... a wyobrazcie sobie Panowie ... ze ' Teleskop, który kiedyś oddałem ' ... Uniwersytetowi Wrocławskiemu ... http://www.rcopticalsystems.com/telescopes/12truss.html ... będzie jedynym w Polsce, wszystko pod opieka ' Doktora z Uniwersytetu Wrocławskiego ' i Instytutu Fizyki Teoretycznej, który ... będzie sam i samodzielnie ... dokonywał obserwacji ... całkowicie skomputeryzowany ... najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski ... Honorowy Arcymistrz FIDE ...

SzaMoT

Odnośnie koszulek to można samemu złożyć zamówienie było to omawiane. Można stworzyć projekt jaki się chce można nawet dać napis Arcymistrz FIDE
https://ideashirt.pl/projektuj/506317/8ce6b44bdd951357a1e5dfb98f377479
Jedną sztukę zamówię pod koniec miesiąca to się pochwalę.
Lepiej dryfować na spokojnej wodzie wśród Arcymistrz ów BOINC FANATYK, niż gdy szaleje sztorm, już na forum nie raz było burzliwie, i tyle szalup ratunkowych nie było, niektórzy do dziś nie dają "znaku życia"
A będzie można zobaczyć zdjęcia kosmosu? z tego podarowanego przez Ciebie Arcymistrzu FIDE BOINC Fanatyk GRG  :facepalm2:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 12 Sierpień 2019, 23:00
Odnośnie koszulek to można samemu złożyć zamówienie było to omawiane. Można stworzyć projekt jaki się chce można nawet dać napis Arcymistrz FIDE
https://ideashirt.pl/projektuj/506317/8ce6b44bdd951357a1e5dfb98f377479
Jedną sztukę zamówię pod koniec miesiąca to się pochwalę.
Lepiej dryfować na spokojnej wodzie wśród Arcymistrz ów BOINC FANATYK, niż gdy szaleje sztorm, już na forum nie raz było burzliwie, i tyle szalup ratunkowych nie było, niektórzy do dziś nie dają "znaku życia"
A będzie można zobaczyć zdjęcia kosmosu? z tego podarowanego przez Ciebie Arcymistrzu FIDE BOINC Fanatyk GRG  :facepalm2:

nie wiem ... Doktor z Uniwersytetu wie ...

SzaMoT

#34
Grzegorz Roman Granowski od teraz jest 2 Arcymistrza ów FIDE
I otwieram otwarcie F16
W załączniku tytuł który sam sobie nadałem
I proszę o zaprzestanie na tym
Ps. Jako analityk kończę "szach-mat" XD

Grzegorz R. Granowski

#35
Serdecznie ... dziękuję ... są już trzy Głosy ... dla f4 ... jedyna, dobra, możliwa odpowiedz, f6 ... mamy przed ' Nami '  ... rok ... prawie ... do końca ' Ankiety ' ...

a ' Uprzejme ' .. Boinc@Poland ... proszę ... dla strony Honorowego Arcymistrza FIDE ... potrzebuję ' Osoby ' ... której zadaniem ... będzie ... zbudowanie ... Społeczności ... wokół otwarcia f4 ... odpowiedzi f6 ...

Społeczności ... amo, amare ... kochać ... Amatorów ... ' tych, którzy kochają ... '

zachęcam do składania ... Honorowych propozycji Współpracy ... i najserdeczniej ... Grzegorz Roman Granowski ...

ps. na chessbase ... tytuł ... Honorowego Arcymistrza ... pojawił się ... samoistnie ... bez żadnej ' ingerencji ' ...

Grzegorz R. Granowski

Panowie ... tylu ' kamratów ' ... Honorowa Rola Honorowemu Arcymistrzowi ... i nawet ' posta ' ... sami z Kaczmarkiem .. .rozmawiamy ...

Grzegorz R. Granowski

przekaz ... z playchess ... HGM Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT

Grzegorz, skoro tytuł Arcymistrza FIDE można sobie samemu nadać w profilu, to nie ma mowy o "fanfarach", a jeśli Ty tego nie ustawiłeś, to potraktuj to jako błąd systemu  ;) i szlifuj grę o prawdziwy tytuł