2019.10 Głosowanie na październik; wyniki - RakeSearch - PrimeGrid

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 06 Wrzesień 2019, 10:16

SzaMoT🍀

Wyniki Projektów Miesiąca CPU - RakeSearch GPU - PrimeGrid


handmade update: 31.10.2019, godzina 22:50
PozNazwa użytkownika___________Punkty
1.Tomasz Kaczmarek75 676
2.andy101fah [Jerzy_Przytocki]63 507
3.necavi60 319
4.nabializm42 283
5.SKB@P17 333
6.sknd9 108







handmade update: 31.10.2019, godzina 22:50
PozNazwa użytkownika____________Punkty
1.Tomasz Kaczmarek12 600 956
2.andy101fah [Jerzy_Przytocki]7 311 712
3.Krzysiak [Krzysiak_PL_GDA]6 769 989
4.necavi852 154
5.SKB@P117 765,16
6.Radiowy Chochlik108 529.50
7.MJ193 233,46





Stan "licznika" w projektach
andy101fah [Jerzy_Przytocki] - CPU - 560,646 GPU - 81,061,329
Sebastian M. Bobrecki - CPU - brak GPU - 10,082,462
necavi - CPU - 1,930,572 GPU - 8,605,715
MJ19 - CPU - brak GPU - 3,060,247
sknd - CPU - 25,914 GPU - 254,929
Tomasz Kaczmarek - CPU - 30,456 GPU 12,378,233
nabializm - CPU - 245,373
Krzysiak [Krzysiak_PL_GDA] - GPU - 257,820,232
SKB@P - CPU - 0,00 GPU - 75,574,014.84
Radiowy Chochlik CPU - 0,00 GPU - 0,00





Loża Honorowa, (VIP) dla "byłych", (obecnych) zasłużonych BOINC Fanatyków B@P
Grzegorz R. Granowski [TSBT]  Stan początkowy z projektów CPU - brak GPU - 7,298,315,694


SzaMoT🍀

#1
Rosetta@Home i Einstein@Home idą do lodówki (tylko nie pamiętam według starych zasad na ile) a zasady PM były umieszczone na Wiki której nie ma.
Także jakie propozycję, na ile zamrażamy projekty które już były?
Proponuję głosowanie zamknąć 27 września
Głosy z poprzedniego miesiąca


CPU - Cosmology@Home - 1 głos
CPU - LHC@Home - 1 głos
CPU - SRBase - 1 głos
CPU - RakeSearch - 2 głosy




GPU - Asteroids@home - 1 głos
GPU - GPUGRID - 2 głosy
GPU - folding@home - 1 głos
GPU - Collatz Conjecture - 1 głos
GPU - PrimeGrid - 1 głos

Grzegorz R. Granowski

CPU : Cosmology@home ...

GPU : GFN Extreme ' Do you feel lucky ' ... ...

Grzegorz Roman Granowski ... ...  :book:

SzaMoT🍀

Panie Szanowny Grzegorzu proszę się zastanowić czy będzie Pan brał udział w Projekcie Miesiąca w drużynie B@P
;)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 06 Wrzesień 2019, 10:32
Panie Szanowny Grzegorzu proszę się zastanowić czy będzie Pan brał udział w Projekcie Miesiąca w drużynie B@P
;)

nie, ale jako BOINC Fanatyk, mam prawo do głosowania ... Szanuję Drużynę Narodową BOINC@Poland, w WCG przeliczyłęm ponad 800.000 zadań, nie ze Wszystkimi Inicjatywami się zgadzam, radioactive, goofyx, trudno mi też zrozumieć " Wszechstronnego Dyletanta " ... który przekazał, ze universe ... i aplikacje, to właściwie jedna ... do Wszystkiego, ale Głosowanie już Otwarte ... także najserdeczniej ...

Grzegorz Roman Granowski ... ...

SzaMoT🍀

Mogę Szanownego Pana umieścić w honorowej tabeli z wynikami już przy obecnym PM, proszę wyrazić zgodę, a to uczynię przy kolejnej aktualizacji. Pisałem o tym w innym wątku tylko nie było zgody z Pana strony

Edit:
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 21 Sierpień 2019, 01:08
Wygrywam i idę spać spokojnie.
Ps.
@GRG
Regulamin "wewnętrzny i zewnętrzny" wskazuję chęć udziału w Projekcie Miesiąca - głosowanie zapadło
Na czas udziału wybranego projektu miesiąca powinieneś zmienić przynależność Drużyny, inaczej będziesz miał dopisany CNT ;)
Piszę to Tobie ponieważ ogromny wkład pozostawisz Drużyną nie tylko B@P, bo były też inne.
Tak czy inaczej będziesz liczony do PM bez względu na drużynę, lub bez zespołu, tak indywidualne jeszcze nie liczyłeś?
Pozdr.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 06 Wrzesień 2019, 10:50
Mogę Szanownego Pana umieścić w honorowej tabeli z wynikami już przy obecnym PM, proszę wyrazić zgodę, a to uczynię przy kolejnej aktualizacji. Pisałem o tym w innym wątku tylko nie było zgody z Pana strony

Edit:
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 21 Sierpień 2019, 01:08
Wygrywam i idę spać spokojnie.
Ps.
@GRG
Regulamin "wewnętrzny i zewnętrzny" wskazuję chęć udziału w Projekcie Miesiąca - głosowanie zapadło
Na czas udziału wybranego projektu miesiąca powinieneś zmienić przynależność Drużyny, inaczej będziesz miał dopisany CNT ;)
Piszę to Tobie ponieważ ogromny wkład pozostawisz Drużyną nie tylko B@P, bo były też inne.
Tak czy inaczej będziesz liczony do PM bez względu na drużynę, lub bez zespołu, tak indywidualne jeszcze nie liczyłeś?
Pozdr.


Serdecznie ... Szanownemu Skrzydłowemu ... " zgoda " ... dziękuję ... Moja Drużyna : The Scottish Boinc Team : http://tsbt.co.uk/ ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ... ( HGM ) ... ...

SzaMoT🍀

Głosowałem ostatnio na SRBase, ale mało dostępny jest ostatnio, także tym razem daje szansę
CPU - Cosmology@Home
GPU - brak

andy101fah


Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

necavi


MJ19


SzaMoT🍀

Proponuję Petycję odnośnie Projektu Miesiąca.
Proszę nie odbierać tego w złej wierze.

Mamy Projekt Miesiąca, głosujemy, agitujemy na dane projekty.
Wygrywają dwa i bierzemy udział w nich?
Ale są osoby głosujące które nie biorą udziału w wybranych projektach, czyli biorą udział w głosowaniu a nie ubiorą udziału w wybranych projektach, ("nie po drodze ...")
Po co organizować Projekt Miesiąca skoro takie są "reguły"?
Kiedyś jak wszyscy byli zliczani to tak to nie "raziło"
Jesteśmy drużyną, tak więc działajmy wspólnie w działaniach.

Pozdr.



necavi

CytatTakże jakie propozycję, na ile zamrażamy projekty które już były?
O ile mnie pamięć nie myli to przez 2 kolejne miesiące projekt był w "lodówce".

SzaMoT🍀

Proponuję głosowanie przedłużyć do kolejnego miesiąca czyli PM na listopad.
Głosować można wtedy 2 miesiące i tym samym więcej osób zebrać.
Co o tym sądzicie?
Można też zakończyć reaktywację PM ale dajmy czas namysłu.

sknd


SzaMoT🍀

#16
Proponuję głosowanie na październik zamknąć i dać możliwość (innym nie głosującym) do końca miesiąca, zapisać się do wspólnej zabawy

Głosy z poprzedniego miesiąca


CPU - Cosmology@Home - 1 głos
CPU - LHC@Home - 1 głos
CPU - SRBase - 1 głos
CPU - RakeSearch - 2 głosy


GPU - Asteroids@home - 1 głos
GPU - GPUGRID - 2 głosy
GPU - folding@home - 1 głos
GPU - Collatz Conjecture - 1 głos
GPU - PrimeGrid - 1 głos




7 osób zagłosowało na Projekt Miesiąca na październik
CPU - RakeSearch - 3 głosy
CPU - Universe@home - 1 głos
CPU - Cosmology@Home - 2 głosy


GPU - Prime Grid - 2 głosy
GPU - folding@home - 1 głos
GPU - SETI@Home - 1 głos
GPU - Asteroids@home - 1 głos




Projekt CPU wygrywa RakeSearch z łączną sumą 5 głosów
Projekt GPU wygrywa Prime Grid z łączną sumą 3 głosów

necavi

No to do walki :attack: ale od 1.10. Na razie turlamy pozostałe wyścigi ile by tego nie było :whip:

SzaMoT🍀

Tak myślę, że z czasem grono Szanownych wielbicieli Projektu Miesiąca się powiększy, i będzie co robić przy zliczaniu.

SzaMoT🍀

#19
CytatProjekt CPU wygrywa RakeSearch z łączną sumą 5 głosów
Projekt GPU wygrywa Prime Grid z łączną sumą 3 głosów

Dziś o północy spiszę liczniki prosto z projektów, kolejne odczyty z Boincstats, końcowy znów z projektów.
Po prostu tak wygodniej, a nie ma to po tem wpływu na wynik.

Osoby chętne na PM mają czas realizacji zapisu do północy.

Panowie czy RakeSearch ma obecnie optymalizację apki? I czy ma na linuxa?

Grzegorz R. Granowski

GPU Primegrida, chyba poprowadzę ... najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ...


Grzegorz R. Granowski

#22
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 12:57
@GRG, może być taki towarzysz w Loży Honorowej?

serdecznie Szanownemu Skrzydłowemu, ' tak ', a gdzie updaty? pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

OFICJALNE : jako BOINC Fanatyk, B@P ... oddałem kilka miliardów punktów, ' OFICJALNIE ' poddaję pod ewentualne ' Głosowanie ' ... Rolę Szanownego Tomasza Kaczmarka, Skrzydłowego, jako przyszłego ... " Administratora " ... Skrzydłowy ... ' pracuje wytrwale, ma ciekawe Inicjatywy, na Forum jest obecny ' stale '' ... proszę, mój Pierwszy Głos ... jest na " Tak " ... poszukuję, Innych ... Liczydłowych, którzy wesprą ... ' Inicjatywę ' ... Osoby, które ... dużo dają Drużynie Narodowej, powinny ' być doceniane ' ... serdecznie, Grzegorz Roman Granowski ( HGM ) ...


Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 13:10
Pierwsza aktualizacja po 17 i kolejne, minimum co drugi dzień

' rozumiem ' ... Grzegorz Roman Granowski ( BOINC Fanatyk ) ... ...

SzaMoT🍀

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 12:57
@GRG, może być taki towarzysz w Loży Honorowej?
Czyli towarzysz jest rozpoznawalny mimo złej  jakości zdjęcia.
:parrrty:

Grzegorz R. Granowski

#26
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 13:14
Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 12:57
@GRG, może być taki towarzysz w Loży Honorowej?
Czyli towarzysz jest rozpoznawalny mimo złej  jakości zdjęcia.
:parrrty:

tak, to Szanowny Wacław Sierpiński, pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ...

edit : względem, Propozycji " Administracyjnej " ... dla Szanownego Tomasza Kaczmarka, proszę ... : Szanowny, pracowity tito, wypowiedz się, ; proszę, Szanowny Michale ' Mchl ' Jaroszu, wypowiedz się ... Wasze dwa ' głosy ' na tak, pomogą, w nominacji ... Grzegorz Roman Granowski ...

edit II : jako, Zwycięzca, poprzedniej Edycji, " kto napisze ... " ... daję, również : Tak ... są już Dwa Głosy, Jeden jako BOINC Fanatyk, Drugi jako ' Zwycięzca ... ' kto napisze '' ... obydwa na TAK ...

SzaMoT🍀

Oficjalnie odpowiem tak.
Uważam, że nie jestem dobrym kandydatem na administratora, braku wiedzy odnośnie kodu itd.
A druga sprawa to nie do końca stabilny stan (CHAD!!!)
Mamy kilku administratorów z tego co widzę to zagląda jeden MCHL i pewnie tak nie ma co za bardzo robić, jak wszystko sprawnie działa

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 13:42
Oficjalnie odpowiem tak.
Uważam, że nie jestem dobrym kandydatem na administratora, braku wiedzy odnośnie kodu itd.
A druga sprawa to nie do końca stabilny stan (CHAD!!!)
Mamy kilku administratorów z tego co widzę to zagląda jeden MCHL i pewnie tak nie ma co za bardzo robić, jak wszystko sprawnie działa

CHAD ... to ... bardzo stabilny stan, wystarczy Abilify ,,, !!!

odnośnie KODU, ... Tylko dla Zaufanych, a Szanowny Skrzydłowy ... Zaufanym dla Drużyny Narodowej B@P ... jest ... !

SzaMoT🍀

Trochę offtop
Abilify - Arypiprazol, fajny lek działa "odżywczo" ale w moim przypadku powodował objawy parkinsonowskie.
Drżenie rąk i nóg, także po kilkunastu próbach z tym lękiem zakończyła się przygoda.
Obecnie lit, Lamotrygina a w razie potrzeby Zolafren Swift (olanzapina)
I do tego jakiś antydepresanty w fazie "dołka" z uwagą by się nie rozpędzić za mocno, bo na "hamowanie" może okazać się za późno ...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 14:08
Trochę offtop
Abilify - Arypiprazol, fajny lek działa "odżywczo" ale w moim przypadku powodował objawy parkinsonowskie.
Drżenie rąk i nóg, także po kilkunastu próbach z tym lękiem zakończyła się przygoda.
Obecnie lit, Lamotrygina a w razie potrzeby Zolafren Swift (olanzapina)
I do tego jakiś antydepresanty w fazie "dołka" z uwagą by się nie rozpędzić za mocno, bo na "hamowanie" może okazać się za późno ...

Abilify - Wspaniały ! lit - oczywiście ! lamotrygina - znam ! olanzapina - nie polecam w CHAD !

zostałbym przy Abilify oraz licie ... i najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ... ( HGM ) ... ewentualnie : " poproś ", o Sycrest, drogi, nierefundowany, bardzo skuteczny ! Grzegorz Roman Granowski ( HGM ) ...

SzaMoT🍀

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Październik 2019, 13:47
odnośnie KODU, ... Tylko dla Zaufanych, a Szanowny Skrzydłowy ... Zaufanym dla Drużyny Narodowej B@P ... jest ... !

Jest różnica pomiędzy byciem administratorem a pełnić funkcję administratora.
Żeby pełnić funkcję administratora to trzeba mieć pojęcie o sprawach związanych z działaniem forum.
Zawsze mogę się pojawić sytuacje związane z kodem.
Także nie widzę powodu by kolejnych administratorów powoływać a ty samym na pewno nie mnie.
Ja mogę zgodzić na moderację działu Śmietnik bo dawno tam nikt nie usuwał wątków

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 14:18
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Październik 2019, 13:47
odnośnie KODU, ... Tylko dla Zaufanych, a Szanowny Skrzydłowy ... Zaufanym dla Drużyny Narodowej B@P ... jest ... !

Jest różnica pomiędzy byciem administratorem a pełnić funkcję administratora.
Żeby pełnić funkcję administratora to trzeba mieć pojęcie o sprawach związanych z działaniem forum.
Zawsze mogę się pojawić sytuacje związane z kodem.
Także nie widzę powodu by kolejnych administratorów powoływać a ty samym na pewno nie mnie.
Ja mogę zgodzić na moderację działu Śmietnik bo dawno tam nikt nie usuwał wątków

Szanownie, serdecznie, ' rozumiem ' ... Grzegorz Roman Granowski ... ( HGM ) ...

SzaMoT🍀

Nie widzę refundacji na nie go Sycrest , to lek raczej z tego co czytałem pod język, stosowanie i w nasilonej mani, taki raczej doraźny, by wychować?
olanzapina zażywam sporadycznie w sytuacjach takich jak wymuszenie snu.
Choć lekarze są innego zdania by brać małe dawki cały czas 2,5mg

SzaMoT🍀

Abilify fajnie się czułem po nim, ale po 3/4 tygodnikach samopoczucie ok ale te parkinsonowskie objawy były uciążliwe.

A CBD próbowałeś? z wapryzatora lub oleje CBD?
Testowałem w zeszłym roku bez leków przez 4 miesiące i błąd polegał na tym, że odstawiłem wszystko i skończyło się oddziałem dozorowanym.
To chyba tyle tego offtopu

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 14:31
Nie widzę refundacji na nie go Sycrest , to lek raczej z tego co czytałem pod język, stosowanie i w nasilonej mani, taki raczej doraźny, by wychować?
olanzapina zażywam sporadycznie w sytuacjach takich jak wymuszenie snu.
Choć lekarze są innego zdania by brać małe dawki cały czas 2,5mg

serdecznie, Sycrest ... biorę od ponad półtora roku, aktywizujący ( 4 w skali do 5 ), przeciwpsychotyczny ( 4 w skali do 5 ) ... aktualnie, 2 x 10 mg, rano i wieczorem, olanzapiny nie zażywaj, Sycrest, daje ... wspaniały, wyrównany sen, nie jak po Stilnoxie na przykład, tylko ... głęboki oraz bez wybudzeń, ewentualnie około 4:30 - 5:00 ... moja, była już Szanowna Pani Doktor, posprawdzała na forach, również australisjkim, i zadecydowała ... o stosowaniu ... stałym, szczerze, oraz z szacunkiem, Grzegorz Roman Granowski ... do tego 15 mg Abilify, aktualnie, Szanowny Pan Profesor Psychiatrii, odstawia klozapinę, co 50 mg, co dwa tygodnie, mam jeszcze około miesiąca, i życie bez klozapolu przede mną ...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 14:39
Abilify fajnie się czułem po nim, ale po 3/4 tygodnikach samopoczucie ok ale te parkinsonowskie objawy były uciążliwe.

A CBD próbowałeś? z wapryzatora lub oleje CBD?
Testowałem w zeszłym roku bez leków przez 4 miesiące i błąd polegał na tym, że odstawiłem wszystko i skończyło się oddziałem dozorowanym.
To chyba tyle tego offtopu

odstawianie samodzielne leków to BŁĄD ... Szanownego Pana Profesora, poprosiłem, aby ' sesje ' były sesjami : lekoterapia z elementami psychoterapii ... psychoterapia jest bardzo ważna ... i najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ( HGM ) ...

Grzegorz R. Granowski

Szanowni Kamraci, ' Potencjalny Kamrat dla Drużyny Narodowej B@P ' ... ' Marcin ', ma wspaniałe wyniki ... https://www.boincstats.com/stats/-5/user/detail/15233028700/overview ...

proszę, i serdecznie ... może Któryś ... z ... jak to określał, 'trochę podbierający' Robert7NBI ... 'bopków' ( określenie bardzo nieładne ) spróbuje zachęcić ... Szanownego Marcina, do dołączenia ... do Drużyny Narodowej ... pozdrawiam, Grzegorz Roman Granowski ... ( HGM ) ...

SzaMoT🍀

Klozapol źle kojarzę, miałem odczucia jadąc rowerem, skuterem, że ściąga mnie na prawą stronę  :bad:
Jedni pacjenci tolerują takie leki i przy niech w miarę dobrze funkcjonują.
Tylko w CHAD zmiany odczuć są powiązane ze stanem obecnym (ciężka depresja, lekka depresja, remisja, która rzadko występuje dłużej, hipomania fajny stan nie trwa długo i przeważnie przeradza się w manie, jak nie ma interwencji, mania, mega mania i na końcu "zgon")
I jak tu odnieść się do swoich odczuć? Jak w hipomani wszystko jest piękne. XD
Te stany niekiedy mogą wystąpić w jednym miesiącu taki "bonus" od życia
Psychoterapia to w moim przypadku kontakt z psychiatrą i nie mówię tylko o wizytach lekarskich, kontakt przez pocztę e-mail.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 15:19
Klozapol źle kojarzę, miałem odczucia jadąc rowerem, skuterem, że ściąga mnie na prawą stronę  :bad:
Jedni pacjenci tolerują takie leki i przy niech w miarę dobrze funkcjonują.
Tylko w CHAD zmiany odczuć są powiązane ze stanem obecnym (ciężka depresja, lekka depresja, remisja, która rzadko występuje dłużej, hipomania fajny stan nie trwa długo i przeważnie przeradza się w manie, jak nie ma interwencji, mania, mega mania i na końcu "zgon")
I jak tu odnieść się do swoich odczuć? Jak w hipomani wszystko jest piękne. XD
Te stany niekiedy mogą wystąpić w jednym miesiącu taki "bonus" od życia
Psychoterapia to w moim przypadku kontakt z psychiatrą i nie mówię tylko o wizytach lekarskich, kontakt przez pocztę e-mail.

serdecznie ... " Zdrowia " ... Grzegorz Roman Granowski ... ... ( HGM ) ...