2019.10 Głosowanie na październik; wyniki - RakeSearch - PrimeGrid

Zaczęty przez SzaMoT🍀, 06 Wrzesień 2019, 10:16

SzaMoT🍀

Istnieje zdrowsza alternatywa w chorobie CHAD (mocno skocetrowane zioła)
Ale żadne Państwo nie da refundacji do leczenia.
Alternatywa, wyjechać do prawdziwych Indian, nie brać leków i zostać szamanem  :facepalm2:
Tak mi powiedziała Pani Lekarz gdy bym nie chciał brać leków refundowanych tu w Europie takie mamy standardy i procedury, a wszystko co związane z naturą to nie podrodze (BIG PHARMA)
Fabrykowanie chorób: Wielka Farmacja (BIG PHARMA)

CytatOrgany nadzorcze opieki zdrowotnej obecnie ogłaszają, które spośród przedsiębiorstw farmaceutycznych angażują się w taką działalność, a także wskazują na kilka ,,chorób", które mogą służyć za przykład podżegania chorobowego. Nie mówią, że taka czy inna dolegliwość nie istnieje – dla niektórych są istotnie kłopotliwe – ale że pogoni za zyskiem wyolbrzymia się ich występowanie i znaczenie. Do takich ,,chorób" należy impotencja, kobieca oziębłość, zaburzenie afektywne-dwubiegunowe, zespół nadaktywności psychoruchowej (ADHD), zespół niespokojnych nóg, osteoporoza, fobia społeczna, zespół jelita drażliwego, czy też łysienie.

Dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na podżeganie chorobowe? Zdrowy człowiek myśląc, że jest chory, nakłada na siebie wielki psychologiczny ciężar. Poza kosztami psychologicznymi, są finansowe, personalne i społeczne. Leczenie tych ,,chorób" nie jest tanie. Żaden finansowany z podatków system opieki zdrowotnej nie byłby w stanie ponieść kosztów leczenia środkami, które przedsiębiorstwa farmaceutycznie chciałyby zaserwować  społeczeństwu.
http://www.psychologia.edu.pl/obserwatorium-psychologiczne/1386-fabrykowanie-chorob-wielka-farmacja-big-pharma-i-podzeganie-chorobowe.html

Ordynator szpitala w którym bywałem stwierdził, że nigdy nie będę zdrowy tylko podleczony, skoro są takie leki które nie prowadzą do zdrowia w 100% tylko "podleczaja".
Wiele chorób w ten sposób lekoterapi dotyczy.
Powinniście się wstydzić producenci lekow, że z tak dużą zawziętością starcie się o pacjentów (podleczyć, nie wyleczyć "biznes")
:dunno:

Grzegorz R. Granowski

" Zdrowia " ... Szanownemu Skrzydłowemu, najserdeczniej, polecam ... sklawen ... zawarty, w ' oleju z wątroby Rekina ' ... a również, Omegę, ale Producenta, Solgar ... Pełne Spektrum, Kwasy Omega, 3-5-6-7-9, a także ... wspomniany ' sklawen ' ... dobrze wpływają na ' neuroprzekażniki ' w Mózgu, co ' wydatnie ' przyczynia się ... do ... Poprawy Funkcjonowania, także najserdeczniej, Grzegorz Roman Granowski ( HGM ) !

ps. Preparaty Solgara są Drogie, ale ... Warte ... jedno opakowanie Pełnego Spektrum Omega starcza na kilka miesięcy, a sklawen, zawarty jest ... w Preparatach : Iskial oraz BioMarine ... polecam Iskial ... Grzegorz Roman Granowski ... ...

SzaMoT🍀

A możesz podać linka do tego spektrumn z zawartością sklawen
CytatSolgar ... Pełne Spektrum, Kwasy Omega, 3-5-6-7-9, a także ... wspomniany ' sklawen '

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 01 Październik 2019, 16:32
A możesz podać linka do tego spektrumn z zawartością sklawen
CytatSolgar ... Pełne Spektrum, Kwasy Omega, 3-5-6-7-9, a także ... wspomniany ' sklawen '

linków ... podać nie mogę ... Pełne Spektrum Omega Solgara, ma niespotykane gdzie indziej ... kwasy omega 5 oraz kwasy omega 7, a sklawen oraz aglicerole, są w Preparacie Iskial ...

Oba, czyli omega 5 oraz 7, a także ... sklawen oraz aglicerole ... dobrze wpływają na neuroprzekażniki w Mózgu ... w okresie jesienno - zimowym, polecany jest równiez Tran, oraz Zeńszeń ...

sknd

zmieniając nieco offtop:
przy próbie pobrania zadań z RakeSearch otrzymuję taki komunikat: "2019-10-02 10:47:25 | Rake search of diagonal Latin squares | Wiadomość z serwera: Twój plik app_info.xml nie posiada użytecznej wersji RakeSearch for rank 10."

ktoś coś?

SzaMoT🍀

#45
Z tego co czytałem na forum projektu to optymalki od Daniela dla aplikacji "10" nie działają
Wątek z forum
https://rake.boincfast.ru/rakesearch/forum_thread.php?id=39#719
Musisz usunąć projekt i podłączyć z powrotem i cieszyć się wersją 10 bez optymalek.
Ale Daniel pisał na forum projektu, że przy tej wersji dużego skoku wydajności nie będzie, jak się ukaże optymalizacja?

SzaMoT🍀

Chyba trochę przesadziłem z Grand Prix na 2019, mała ilość chętnych  do PM, a tu Grand Prix 2019  :dunno:

Edit
Ps. Z tego co można zauważyć to 2/3 osoby biorą udział w obecnym PM  :facepalm2:

nabializm

Witam,

można jeszcze oddać głos na projekt:
CPU - RakeSearch

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

SzaMoT🍀

Cytat: nabializm w 02 Październik 2019, 20:13
Witam,

można jeszcze oddać głos na projekt:
CPU - RakeSearch

Głosu już nie oddasz, głosowanie zakonczone ale możesz dołączyć do wspólnej zabawy.
O to twój stan obecny z RakeSearch - nabializm - 245,373
Od tego wyniku będą zliczane kredyty.
Aktualizacja jutro po 17


@Krzysiak
PG - 257,820,232

Jak jest jakaś niezgodność kredytów to proszę pisać
Spisywałem godzina 20:38

PS. Kolejne osoby mile widziane ;)

SzaMoT🍀

#50
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 01 Październik 2019, 13:21
edit II : jako, Zwycięzca, poprzedniej Edycji, " kto napisze ... " ... daję, również : Tak ... są już Dwa Głosy, Jeden jako BOINC Fanatyk, Drugi jako ' Zwycięzca ... ' kto napisze '' ... obydwa na TAK ...

"Mistrzostwo Świata w zdobyciu podwójnego głosu"
Jeszcze by można kilka zasług dołożyć, np:
Misja ratowania Świata ...
?
PS.
Misję ratowania Świata też kiedyś przechodziłem jak byłem, "wcielony" w misję hancock
A teraz potrzebuje raczej spokoju EDIT: I Tobie Szanowny Grzegorzu też tego życzę - spokoju i zdrowego dążenia do celów projektowo, naukowych
A tak na poważnie,  spokojnej 🌃 nocy   ;)

nabializm

Cytat: Tomasz Kaczmarek w 02 Październik 2019, 20:46
Cytat: nabializm w 02 Październik 2019, 20:13

O to twój stan obecny z RakeSearch - nabializm - 245,373
Od tego wyniku będą zliczane kredyty.
Aktualizacja jutro po 17

Ok już mi punktów skoczyło i mam teraz o 23:32 - 245,852



necavi

@Panie Liczydłowy wiem, że mało, ale coś mi w wynikach CPU już jakiś czas się zmieniło ;)


SzaMoT🍀

Spisane i podliczone miałem, tylko jakoś przeoczyłem dodać na forum.
Dziękuję za informację i za czujność

SzaMoT🍀

Pytanie do osób bardziej obeznanych w projekcje RakeSearch.
Szukałem zestawienia odznak na stronie projektu nie znalazłem :dunno:

Na forum są informacje o nowo dodawanych odzanakach ale chodzi o listę wszystkich by zobaczyć co i jak.
Jakoś mocno nastawiany ten projekt na odznaki mam 60k punktów a 5 badge :facepalm2: i nie wiem tak naprawdę za co?
Jak kolorki się zmieniają w odzanakach, to wydaję się to być bardziej czytelne, a tak  się czuję jak bym w lesie liczył i szukał zwierzaków.

necavi

Cytata tak  się czuję jak bym w lesie liczył i szukał zwierzaków.
Słusznie spostrzeżenie - na tym to polega.
Nie byłbym sobą gdybym nie zepsuł ci tej zabawy i dlatego tobie i całemu światu oznajmiam, że za zającem jest: łasica, norka, szop pracz, bóbr a za bobrem borsuk. Dalej nie wiem co, ale gdy doślą to jak nie zapomnę to podpiszę. Oprócz tego dają miesięczne odznaki za liczenie, a i też załapałem się na taką z napisem Top 25% average credit.

andy101fah


SzaMoT🍀

Przepraszam uczestników PM za brak aktualizacji na czas, musiałem odespać dwie zarwane nocki.
Dziś po 17 zaktualizuję.


SzaMoT🍀

SKB@P, został dodany do PM, w CPU startuje od zera.
Jeżeli ktoś, uważa, że nie powinien brać udziału to proszę o wpis z argumentami.



SzaMoT🍀

O właśnie o to pierwsze mi chodziło, a widziałem to kiedyś wcześniej nie pamiętałem.
Dziękuję bardzo za trafny cel  :respect:



SzaMoT🍀

#66
Mała "zawiecha" była z aktualizacją ale już jest.

Ps. Jakby zaistniała sytuacja braku aktualizacji, a chęć poznania wyników wielka, to zapraszam do kalkulatora :P
Ps2. Nie dawajcie mi wygrywać w dwóch kategoriach :attack:
Ps3. Pomyślimy na koniec roku o jakiś nagrodach symbolicznych dla zwycięzców w PM (ogólna klasyfikacja)

SzaMoT🍀

Dziś aktualizacja po systemu po 17 i końcowa 31 o północy, spisana z projektów.
Dziś kończymy głosowanie, na listopad, kto jeszcze nie zagłosował a ma chęć wzięcia udziału w PM to zapraszamy do grona wielbicieli Projektu Miesiąca.

SzaMoT🍀

Aktualizacja końcowa wyników za miesiąc październik.
Gratuluję wszystkim ochotnikom zabawy.

Przepraszam, że teraz dopiero zamieściłem wyniki.
Ps. Obecny PM - aktualizacja dziś po 17